Pobočka Břeclav

Kontaktní údaje

 Pracovní doba


Adresa

tř. Dukelských hrdinů 3653/1, Hodonín


Nemovitosti v této lokalitě

Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 4+kk, Jevišovka, okr. Břeclav

3 100 000 Kč

Prodej rodinného domu 4+kk, Jevišovka, okr. Břeclav

3 100 000 Kč
Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+kk v obci Jevišovka, okr. Břeclav. Jedná se o přízemní dům po kompletní rekonstrukci. Došlo ke kompletní izolaci od zemní vlhkosti, výměně všech oken za plastová, rekonstrukci koupelny a kuchyně a všech rozvodů. Koupelna je osazena rohovou vanou, umyvadlem, toaletou, součástí je také bojler na ohřev teplé vody. Součástí kuchyňské linky je horkovzdušná trouba, sklokeramická deska a digestoř. Dispozičně je dům řešen takto, vstupujeme do zádveří odkud se dostaneme do velkého otevřeného obytného prostoru kde je situována kuchyňská linka, jídelna, obývací pokoj a vstupy do dalších pokojů. Výtápění je řešeno ústředním topením a kotlem na tuhá paliva. K domu patří velmi prostorný dvůr s bazénem a velká zahrada. Na dům navazuje menší hospodářská budova v níž je situována dílna, kotelna, sklad a menší sklad. Parkování je možné v garáži.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 4+1 Drnholec, okres Břeclav

3 200 000 Kč

Prodej rodinného domu 4+1 Drnholec, okres Břeclav

3 200 000 Kč
Nabízíme vám k prodeji RD 4+1 v Drnholci. Dům je napojen na všechny IS, je patrový, částečně podsklepený. Proběhla rekonstrukce střešní krytiny. V 1.NP se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, prádelna a WC. Ve 2. NP jsou tři samostatné pokoje, koupelna a WC. Z jídelny je vstup na terasu a následně na dvůr, který zaručuje maximální soukromí. Za domem je zahrada. Parkování je možné v garáži, nebo před domem. Domluvte si prohlídku s makléřem.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej stavebního pozemku 2.000m2, Novosedly, okr. Břeclav

3 000 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 2.000m2, Novosedly, okr. Břeclav

3 000 000 Kč
Exklusivně nabízíme prodej stavebního pozemku 2.000 m2 NOVOSEDLY, okr. Břeclav. Krásná lokalita na okraji obce, mimo hlavní silnice a mimo vinné sklepy s výhledem na vinice, lesík a pole. Pozemek sousedí s několika novými domy, které kopírují silnici – nejedná se o poz. v satelitu! IS - elektřina, plyn, kanalizace, jsou na pozemku, vodovodní řád v dosahu cca. 12 m. V obci je kompletní občanská vybavenost, školka a škola, obchodní středisko, doktor, sportovní areál (fotbal, tenis, posilovna), cyklistické a bruslařské stezky se zákazem pro auta, jezera pro vodní sporty a v neposlední řadě též dostatek otevřených vinných sklepů a výborných restaurací. Obec má skvělou dopravní dostupnost (vlak, bus, dálnice) Mikulov 10 min., Brno 30 min. Novosedly jsou významná vinařská obec v sousedství Pálavy a Mušovských jezer. K pozemku je k dispozici i zpracovaný projekt rodinného domu. Doporučujeme k bydlení, ale i k rekreaci!
více