Reference klientů

Děkuji všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference. S úctou Ing. Jiří Knotek, jednatel společnosti, mail: [email protected]

----------

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat za práci vašim makléřkám paní Janků a paní Fagulcové z pobočky Letovice .Musím přiznat, že jsem se zprvu obávala prodávat nemovitost přes jakoukoliv realitní společnost, ale SDK reality byla dobrá volba. Již při prvním setkání se mé obavy rozplynuly , zvláště jsem ocenila citlivý přístup, nevyčerpatelný optimismus a trpělivost, kde nevládne shoda mezi spoluvlastníky. Mají můj obdiv a obrovský dík, že dovedly obchod ke zdárnému konci. Přeji vaší společnosti, aby se jí dařilo a jenom spokojené klienty, jako jsem já. S pozdravem Blanka Bašná.

----------

Komu: ing. Jiří Knotek  ředitel společnosti SDK

               Dobrý den pane řediteli, chtěl bych se vyjádřit  a napsat můj názor ke spokojenosti s uvedenou realitní kanceláři.  Myslím si, že volba vaší realitky byla víc než skvělá. Od začátku vše  probíhalo bez problému a vaši zaměstnanci se ke mně chovali slušně a ochotně.  Jako prodávající jsem byl velice spokojený s jednáním  paní Janků  a pokud bych se znovu rozhodoval,  volba by byla stejná. Kupoval jsem byt od jiné realitní kanceláře a nedá se to srovnávat byla tam neochota a jednání nebylo dle mých představ. Byla to taky brněnská realitka ,ale nebudu šířit špatnou reklamu proto nebudu jmenovat. Doufám, že si vážite zaměstnaců jako je paní Janků.

                   S pozdravem Zemach

----------

Dobrý den,

rádi bychom Vašim prostřednictvím poděkovali pí Lence Juřenové, SDK-Reality, pobočka Uherské Hradiště,  za velmi vstřícný přístup při prodeji RD naší maminky paní Františky Prachařové v katastru obce Záhorovice čp. 159. Díky paní Juřenové jsme de facto na dálku zvládli v průběhu 3 měsíců od prvního kontaktu převést RD na nového majitele.

Telefonická, mailová i osobní komunikace probíhala vždy na profesionální úrovni, věcně, promptně, lidsky a vzhledem k věku maminky i velmi citlivě.

Jsme velmi rádi, že jsme se obrátili právě na pí Juřenovou a Vaši realitní kancelář.

Přejeme hodně nejen pracovních úspěchů a další spokojené klienty,

Martina Chlebovnová jménem Františky Prachařové

 Praha 4

----------

Dobrý den, ráda bych chtěla poděkovat realitní kanceláři SDK za prodej bytu, hlavně panu Slavíkovi a paní Šenkové. Věnovali se nám opravdu intenzivně s profesionálním přístupem. Řešili mnohé překážky, které byly opravdu složité. Pan Slavík s paní Šenkovou ochotně řešili kdykoliv jakýkoliv problém důsledně s příjemným vystupováním. Prodej bytu se uskutečnil během krátké doby i s podmínkami na kterých jsme se domluvili a vše proběhlo bez problémů. Tímto ještě jednou děkuji. Haasová

----------

Dobrý den pane řediteli,

děkuji Vaší realitní kanceláři za služby spojené s prodejem bytu.
Naší realitní makléřkou byla paní Milena Zapletalová které bych chtěl moc poděkovat za skvělý přístup a profesionální služby.

Moc děkuji.

S pozdravem,
Jan Partyka
Hodonín

----------
 

Vážený pane řediteli. Vyslovujeme pochvalu vašemu obchodnímu zástupci paní Milena Zapletalová za čestné a zodpovědné jednání ve věci prodeje nemovitostí.

S pozdravem rodina Maňáková

----------

Dobrý den,

dovolte, abych vám touto cestou projevila velký dík za služby, které poskytujete v realitní kanceláři v Hodoníně. 

Paní Nováková, Zapletalová a paní Málková pracují jako skvělý tým lidí, kteří vychází maximálně vstříc požadavkům klientů. Jejich lidský přístup napomáhá klidnému zvažování o možnostech obchodu s nemovitostmi, se kterými se mnohdy neradi loučíme.

Život je vždy krásnější, když se potkáte s lidmi, se kterými je vám dobře.

Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji.

Alena Chlapíková

----------

Krásný den přeji, 

   peníze z prodeje máme připsané na účtě. Chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou, profesionální spolupráci zvláště pak p. Ing. Chocholaté, která prodej zprostředkovala, samozřejmě také p. Mgr. Lůdlovi za vypracování smluv, trpělivou komunikaci s námi a převovody financí a v neposlední řadě také manželům Novákovým za vstřícné a upřímné jednání. Těm bych chtěla popřát úspěšné vykročení novým směrem a spokojené a šťastné bydleníčko v novém bydlení. 

   Mějte krásné dny, s úctou Musilová Štěpánka a Tomáš

----------

Hezký den,

rádi bychom  poděkovali realitní kanceláři SDK za prodej rodinného domku a to  jmenovitě paní Mileně Zapletalové.  Paní Zapletalová nám vždy ochotně a trpělivě vysvětlila vše okolo prodeje a ochotně řešila problémy spojené s prodejem rodinného domku. Postarala se o vše co je spojeno s prodejem nemovitostí a jeho následným převodem na kupujícího. Prakticky jsme sami nemuseli nic řešit. Její jednání bylo profesionální  a přitom velmi lidské. Tímto ještě jednou děkujeme.

Josef a Marie Polachovi, Břeclav

----------

SDK reality: solidnost, diskrétnost a kvalita služeb.

Ano, pane inženýre Knotku - při prodeji svého rodinného domku ve Tvrdonicích na Břeclavsku jsem se přesvědčil, že služby Vaší realitní kanceláře odpovídají slovům skrytým ve zkratce jejího názvu.

Paní Zapletalová k tomu přidala ještě svou naprostou profesionalitu.

Moc vám děkuji.

PaedDr. Josef Balga

Za Strašnickou vozovnou 4

Praha 10

----------

Dobrý den,

ráda bych chtěla poděkovat realitní kanceláři SDK za prodej rodinného domku, jmenovitě paní Evě Slezákové. Věnovala se nám opravdu intenzivně s citlivým přístupem řešila mnohé překážky, které byly opravdu složité. Paní Slezáková ochotně řešila kdykoliv jakýkoliv problém důsledně s příjemným vystupováním makléře. Prodej domu se uskutečnil v rychlosti díky paní Slezákové. Tímto ještě jednou děkujeme. Budeme se těšit na další spolupráci. Lidaříková Olga (prodejce RD v Dolních Dunajovicích), Hekerlová Miluše (dcera paní Lidaříkové)

----------

Dobrý den,pane Klapko,

děkuji Vám za spolupráci a hladký průběh prodeje od A do Z.

Stejně jako minule i tentokráte jsem byl se službami vaší RK spokojen.

Přeji Vám mnoho úspěchů a zdravím

Vladimír Pavlita

----------

Dobrý den, prodávala jsem přes vaši realitní kancelář rodinný dům, realitní makléřka p. Zapletalová Milena. Chtěla bych vyjádřit pochvalu za prodej, vše proběhlo podle našich představ.

Pokud budu v budoucnu opět vaši službu potřebovat, ráda se na vaši realitní kancelář obrátím.

Hezký den

Olga Reháková
Obchodní poradce v pobočkové síti

Česká pojišťovna
BŘECLAV
Nám. T. G. M. 3048/10A, 690 66 Břeclav
T +420 546 492 554
M +420 725 836 599
[email protected]
www.ceskapojistovna.cz

----------

Dobrý den pane Knotek,

velice rád bych touto formou poděkoval za zprostředkování prodeje nemovitosti v Kroměříži a to konkrétně Veronice Hanákové za skvělou a pohotovou komunikaci, příjemné vystupování a v neposlední řadě za skvělou organizaci. Také bych chtěl poděkovat panu Pohnanovi, za jeho profesionální přístup, a rychlost s jakou dokázal vše úspěšně dokončit.
Spolupráce byla velmi příjemná a měl jsem z toho dobrý pocit.

Přeji Firmě SDK-Reality hodně úspěchů a mnoho stejně spokojených zákazníků.

S pozdravem
Petr Polášek
74251 Okr. Nový Jičín

----------

Dobrý den paní Škůrková,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za vysoce profesionální a korektní jednání při prodeji našeho bytu. Byli jsme velmi spokojeni s Vaší prací. A alespoň touto cestou, přestože se zpožděním, ještě jednou děkujeme.

Manželé Kalovi, Vyškov

----------

Dobrý den,rád bych poděkoval a pochválil práci p.Mgr. Zity Konvičné za její velmi profesionální práci,kterou odvedla když jsme se rozhodli koupit byt přes Vaši RK.Vždy byla nápomocná radou a pochopením a to vše s úsměvem a bez ohledu na čas.Velký dík. Manželé Kubíčkovi Přerov=

----------

Dobrý den paní Zapletalová, mockrát děkuji za informace a za, díky
vám a slečně Ing. Uhrové a samozřejmě i velkorysosti vašeho pana
ředitele a i jeho ženy, ještě jednou děkuji, za pomoc a úspěšný
obchod. Doufám že i nadále, zůstanete, tak přívětivá, ochotná a
zároveň i profesionální realitní makléřkou, když to bude
možné, mile rád vás doporučím i svým známým. budu rád, když
se někdy v budoucnu, třeba i potkáme a budu moct, tomu našemu
Lukáškovi říct ,, díky této paní, máš takový hezký
pokojíček s výhledem´´ :) Ať se vám stále daří, jak v
osobním, tak i v pracovním životě.
S pozdravem manželé Kendíkovi.

----------

Vážený pane Krutile,

 včera jsem od Vás obdržel dopis s kopií Přiznání k dani. Proto  bych bych Vám rád vřele poděkoval za skvělou spolupráci při  prodeji naší zahrady s chatou v Židlochovicích.

 Po celou dobu jsem byl jsem velmi spokojen s rozsahem i kvalitou Vámi  poskytovaných služeb stejně jako s příjemným osobním jednáním s  Vámi.

 Z toho důvodu Vás prosím o zaslání kontaktního mailu na Vašeho  nadřízeného / nadřízenou - rád bych mu / jí poskytl pozitivní  zpětnou vazbu na spolupráci s Vámi.

 Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a přeji Vám spoustu  úspěchů.

 S pozdravem

 Vladimír Pavlita

-----------

Přeji dobrý den a domnívám se, že bych touto cestou měla ocenit práci Vaší obchodní zástupkyně pí. Mileny Zapletalové.
Prodávala jsem jenom malý domeček v Boleradicích, žádná nemovitost, na které realitní kancelář vydělá. Přesto musím paní Zapletalovou pochválit za příjemné rychlé jednán í, profesionální přístup a hlavně za to, že vše, na čem jsme se dohodly, vždy splnila. Dnes jsem od ní dostala vyplněné daňové přiznání, doplatím zbývající částku na finanční úřad a celá záležitost končí, douf ám, že ke spokojenosti všech stran. Vaši realitní kancelář budu určitě doporučovat.                             
S pozdravem Ludmila Širůčková

----------

Děkuji za profesionální jednání panu Pohnánovi při prodeji bytu moji tchýně i když to někdy bylo asi těžké.Do další práce mnoho úspěchů a ještě jednou díky. 
                                                                                                                    Němec Rad.

----------

Dobry den, pani Zapletalova,

bylo me nesmirnym potesenim Vas poznat. Moc Vam dekuji za vsechnu Vasi
skvelou praci a priste az prijedu na Moravu, tak bych Vas rada pozvala
na kavu.
Preji Vam mnoho pracovnich uspechu a spoustu slunicka a jarni pohody.

S pozdravem

Marketa Svobodova

----------

Dobrý den,

V minulých dnech jsem prostřednictvím Vaší realitní kanceláře zakoupil nemovitost v Nových Mlýnech. Chtěl bych touto cestou poděkovat za nadstandardně vstřícný přístup Vaší pracovnice paní Seďové při realizaci obchodu. Vyřídila a zařídila celou řadu věcí, které zcela nepochybně činit nemusela a přesto je zcela nezištně v můj prospěch vykonala. Zcela upřímně Vám sděluji, že budu Vaší realitní kancelář vřele doporučovat všem svým známým , kteří projeví zájem o nákup nemovitosti v působnosti Vaší firmy.

Se srdečným pozdravem

Mirko Trnčák

Rokytnice v Orlických horách

----------

Vazena realitni kancelar,chtel bych svym emailem podekovat,Vasemu zamestnanci,pani Renate Macelove se sidlem Uherske Hradiste pri mojim zastupovani pri prodeji pozemku v Hustenovicich,ktereho jsem se nemohl osobne zucastnit.Za pomoci emailu jsme dosahli spolecneho cile a pozemek je prodany.Jsem velice rad za obetavou praci pani Macelove ktera me vzdy rychle informovala o prubehu pri prodeji.Doporucil jsem ji svym pratelum,kteri taktez vlastni nemovitosti v okrese Zlin a Uherske Hradiste.Osobne jsem dnes velice spokojeny,ze jsem  vybral Vasi firmu a pani Macelovou,kterou jsem pred tim neznal,pri me nepritomnosti.Preji Vam hodne uspechu pri dalsim rozvijeni Vasi firmy.  S pozdravem  Pavel Konicek  Kitimat,B.C. Canada.

----------