Nemovitosti prodáváme s radostí již 20 let

Vážený kliente, věříme, že u nás vždy naleznete solidnost, diskrétnost a kvalitu služeb, které jsou naším heslem.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali firmu SDK reality pro koupi, či prodej své nemovitosti.
 
S úctou
manželé Knotkovi
majitelé společnosti
Chci prodat

Proč prodávat s SDK reality

 1. Proč byste se měli starat o stěhování?

  Když nemusíte! Dejte nám prosím důvěru a svěřte nám prodej Vaší nemovitosti. My se postaráme, aby její prodej proběhl podle vašich představ a jako poděkování Vám zajistíme a zaplatíme stěhování (nebo vyklizení) bytu nebo domu. Jak to funguje? Je to jednoduché, prostě řekněte našemu makléři, že máte zájem o tuto službu a on to zanese do naší společné dohody. Pak už jen v závislosti na předání nemovitosti společně naplánujete termín stěhování a makléř zajistí stěhovací firmu. Účet za stěhování platíme my – SDK reality.
 2. Nemovitosti prodáváme s maximálním ziskem pro vás

  Při prodeji nemovitostí naši klienti získávají o 10-15 % více než kdekoliv jinde. Jejich nemovitosti prodáváme za vyšší ceny než konkurence nebo oni sami. Jsme realitní odborníci a nemovitosti obchodujeme 20 let. Používáme ověřené principy, nejmodernější marketingové nástroje i vlastní širokou databázi zájemců o koupi ze všech našich 7 poboček na Moravě. Víme, jak na to a prodávat s námi je prověřené a efektivní řešení. A o to nám při naší práci jde.
 3. Potřebujete peníze na rezervaci nové nemovitosti?

  Až 200 000 korun českých je částka, kterou můžete mít do druhého dne a na cokoliv zrovna potřebujete. Třeba jako rezervační poplatek na jinou nemovitost. Jde o zálohu, kterou vám vyplatíme ještě před uskutečněným prodejem jako bezúročnou půjčku. Bez ručení zástavou nabízené nemovitost.
 4. Právní jistota a bezpečí vašich financí

  Veškerou smluvní dokumentaci, která je nezbytná při prodeji nemovitostí, připravují zkušení advokáti se specializací na realitní právo. Veškeré náklady za tyto právní služby zase hradíme my. V čase mezi podpisem smluv a převodem vlastnického práva je kupní cena vaší nemovitosti bezpečně uschována u advokáta, notáře nebo na speciálních bankovních účtech.
 5. Provize z peněz kupujících

  Našimi klienty jste VY – majitelé realit. Pracujeme ve vašem zájmu a pro kladné reference. Chceme co nejlépe prodat vaši nemovitost a za nejvyšší možnou cenu na trhu. Proto jsou naše provize přiměřené a odvozené od faktických nákladů. Provize se hradí vždy z peněz kupujících. Jde o vaše rozhodnutí a úhel pohledu, jestli o provizi navýšíme kupní cenu nemovitosti nebo ji budeme inkasovat od kupujících zvlášť.
 6. Rychlý prodej s garancí

  Skoro 20 let se denně na našich pobočkách realizují obchody s nemovitostmi. Jsme profesionálové v prodeji bytů, rodinných domů, pozemků, objektů k rekreaci nebo ostatních komerčních a nebytových prostor. Najít a prověřit vhodného kupce nemovitosti nám nezabere déle než jeden měsíc. Nejvíc nemovitostí našich klientů obchodujeme v Brně, Jihomoravském, Zlínském a Olomouckém kraji. A pokud se nám nepodaří do sjednané doby nemovitost prodat, koupíme ji od vás sami. Za férových podmínek, které jsme si předem dohodli.
 7. Řešíme komplikované případy

  Běžně realizujeme složitější realitní obchody, u kterých je nutná odbornost a znalost práva. Zajišťujeme prodej a právní servis v případech, kdy na nemovitosti vázne hypotéka, zástava, exekuce či jiná pohledávka. Pomáháme klientům také při prodeji nemovitostí v dražbách nebo insolvenčních řízeních.


Chci pomoc s prodejem

Povinná pole jsou pouze Telefon a E-mail
Napište číslicemi "třidvajedna"

CHCETE PRODAT RYCHLE A SPOLEHLIVĚ?

Napište nám.