Prodej nemovitostí s SDK reality

Nemovitosti prodáváme s radostí již 20 let

Vážený kliente, věříme, že u nás vždy naleznete solidnost, diskrétnost a kvalitu služeb, které jsou naším heslem.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali firmu SDK reality pro koupi, či prodej své nemovitosti.
 
S úctou
manželé Knotkovi
majitelé společnostiChci prodat Chci odhad pro dědické řízení Chci nezávaznou konzultaci Reference klientů
 1. Zajistíme a zaplatíme stěhování!

  Našim klientům nabízíme úžasnou službu, kterou nikdo jiný (nevíme o nikom) zatím nenabízí, a to stěhování nebo vyklizení nemovitosti ZDARMA. Znamená to, že zajistíme stěhovací společnost, domluvíme termín stěhování a nakonec stěhování i sami zaplatíme. Vás to nebude stát ani korunu.
 2. Proč chtít nezávaznou konzultaci?

  Prodej nemovitosti je velmi důležité rozhodnutí, při kterém se nevyplatí udělat chybu. Musíte především správně nastavit cenu. Při nízké ceně přijdete o stovky tisíc a při vysoké ceně, bude Vaše nemovitost zase neprodejná. Pokud máte ke své nemovitosti emoční vztah, muže být obtížné, stanovit objektivně její cenu. Proto jsou tady naši realitní experti, kteří Vám nezávazně poradí s cenou nemovitosti a vysvětlí všechno, co je před prodejem potřeba udělat, abyste prodali rychle a za co nejvyšší možnou cenu. Stačí nám zavolat, nebo vyplnit formulář.
 3. Odhad nemovitosti – zdarma a rychle!

  Naši realitní experti znají perfektně ceny nemovitostí a odhad zpracují běžně do tří pracovních dnů. Nejprve Vám pošleme náhled odhadu na mail a po jeho odsouhlasení, odhad vytiskneme a zašleme na Vaši adresu. Odhad si můžete také vyzvednout v některé z našich kanceláří. Při prodeji nemovitosti je odhad zdarma. V ostatních případech je cena 2 až 3 tisíce Kč. Stačí nám zavolat nebo vyplnit formulář.
 4. Nemovitosti prodáváme s maximálním ziskem pro vás

  Při prodeji nemovitostí naši klienti získávají o 10-15 % více než kdekoliv jinde. Jejich nemovitosti prodáváme za vyšší ceny než konkurence nebo oni sami. Jsme realitní odborníci a nemovitosti obchodujeme 20 let. Používáme ověřené principy, nejmodernější marketingové nástroje i vlastní širokou databázi zájemců o koupi ze všech našich 7 poboček na Moravě. Víme, jak na to a prodávat s námi je prověřené a efektivní řešení. A o to nám při naší práci jde.
 5. Potřebujete peníze na rezervaci nové nemovitosti?

  Až 200 000 korun českých je částka, kterou můžete mít do druhého dne a na cokoliv zrovna potřebujete. Třeba jako rezervační poplatek na jinou nemovitost. Jde o zálohu, kterou vám vyplatíme ještě před uskutečněným prodejem jako bezúročnou půjčku. Bez ručení zástavou nabízené nemovitost.
 6. Právní jistota a bezpečí vašich financí

  Veškerou smluvní dokumentaci, která je nezbytná při prodeji nemovitostí, připravují zkušení advokáti se specializací na realitní právo. Veškeré náklady za tyto právní služby zase hradíme my. V čase mezi podpisem smluv a převodem vlastnického práva je kupní cena vaší nemovitosti bezpečně uschována u advokáta, notáře nebo na speciálních bankovních účtech.
 7. Provize z peněz kupujících

  Našimi klienty jste VY – majitelé realit. Pracujeme ve vašem zájmu a pro kladné reference. Chceme co nejlépe prodat vaši nemovitost a za nejvyšší možnou cenu na trhu. Proto jsou naše provize přiměřené a odvozené od faktických nákladů. Provize se hradí vždy z peněz kupujících. Jde o vaše rozhodnutí a úhel pohledu, jestli o provizi navýšíme kupní cenu nemovitosti nebo ji budeme inkasovat od kupujících zvlášť.
 8. Rychlý prodej s garancí

  Skoro 20 let se denně na našich pobočkách realizují obchody s nemovitostmi. Jsme profesionálové v prodeji bytů, rodinných domů, pozemků, objektů k rekreaci nebo ostatních komerčních a nebytových prostor. Najít a prověřit vhodného kupce nemovitosti nám nezabere déle než jeden měsíc. Nejvíc nemovitostí našich klientů obchodujeme v Brně, Jihomoravském, Zlínském a Olomouckém kraji. A pokud se nám nepodaří do sjednané doby nemovitost prodat, koupíme ji od vás sami. Za férových podmínek, které jsme si předem dohodli.
 9. Řešíme komplikované případy

  Běžně realizujeme složitější realitní obchody, u kterých je nutná odbornost a znalost práva. Zajišťujeme prodej a právní servis v případech, kdy na nemovitosti vázne hypotéka, zástava, exekuce či jiná pohledávka. Pomáháme klientům také při prodeji nemovitostí v dražbách nebo insolvenčních řízeních.
 10. Benefity

  Spoluprací s námi můžete očekávat širokou škálu benefitů, které zajistí hladký a úspěšný prodej Vaší nemovitosti.

  Přejít na benefity


Chci pomoc s prodejem

Povinná pole jsou pouze Telefon a E-mail

Chci si objednat

Napište číslicemi "třidvajedna"