Zpět
Adam Knotek

Adam Knotek

Makléř 


 +420 800 050 243

 adam.knotek@sdk-reality.cz

 BRNO 
Kontaktovat

Vyplňte formulář

Napište číslicemi "třidvajedna"

Nemovitosti tohoto makléře

Domy / Rodinný
včetně provize

Prodej rodinného domu 5+2, obec Němčice-Ivančice, okr. Brno - venkov

10 500 000 Kč

Prodej rodinného domu 5+2, obec Němčice-Ivančice, okr. Brno - venkov

10 500 000 Kč
včetně provize
Nabízím vám rodinný dům s dispozicí 5+2 s kuchyní a koupelnou na každém patře. Ideální jak pro velké rodiny, tak pro ty, které láká pasivní příjem z pronájmu. Užitná plocha přízemního patra je 82 m2 s dispozicí 2+1 a garáží vhodnou k využití jako díla nebo jako domácí posilovna a to bez ztráty parkovacího místa. Po schodišti vystoupáte do patra s užitnou plochou 86 m2 s dispozicí 3+1. Na patře se nachází rozměrný obývací pokoj 24m2 se vstupem na balkón. Také na patře najdete vstup na půdu, která se rozléhá po celém patře. Na ní se dá vybudovat ještě celé třetí patro. Dům obsahuje také sklepní prostory o velikosti 37 m2 s kotelnou. Venku na vás čeká útulná zahrádka 242 m2 s cihlovým zahradním domkem. Na zahradu se dá vjet autem. Dále poskytuje posezení s grilem a pergolou. Zahrádka je ideální pro relaxaci a společné chvíle s rodinou. Lokalita je úžasná, 100m od domu máte autobusovou zastávku, pěšky je to 15 minut do města a 10min do lesa. Sportovní aktivity: fotbalové hřiště, tenisové kurty, cyklostezky a dětské hřiště. Mnoho historických památek a pravidelně pořádaných kulturních akcí. Školství je zde také výborné. V blízkosti máte na výběr hned 2 školky, 4 základní školy, střední školu a gymnázium. Díky sousedním Ivančicím máte kousek obchodní centrum, kde najdete vše co budete potřebovat. A po dlouhém dni sportování nebo nakupování se můžete jít osvěžit do jedné z mnoha kaváren, restaurací a hospod. .
více
Pozemky / Komerční

Prodej stavebního pozemku 1000 m2, Kroměříž, okr. Kroměříž

12 700 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 1000 m2, Kroměříž, okr. Kroměříž

12 700 000 Kč
cena u RK
Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem pozemku, na kterém již stojí skladovací hala s kancelářskými prostory. Tento objekt je plný možností a nabízí mnohostranné využití - od velkoobchodu, přes výrobní odvětví, až po bytový dům. Nechte své podnikatelské sny stát se realitou na tomto strategicky umístěném pozemku! Detaily Objektu: - Pozemek má rozlohu 1000 m2 - Skladovací Hala (1.Np): Rozlehlá plocha 330 m2 s dvěma velkými vstupními vraty (3m x 3m), ideální pro logistiku a skladování. Půdorys 34,5 m x 12,3 m poskytuje flexibilní pracovní prostor. - Kancelářské Prostory (2.Np): Dalších 330 m2 pro správu vaší firmy. K dispozici zázemí pro zaměstnance. Vyžaduje další investici pro maximální využití potenciálu. - Lokalita: Výhodná poloha blízko nájezdu na dálnici D1 a centru Kroměříže, Perfektní pro podnikání a logistiku. Skvělá dostupnost pro zaměstnance i zásobování. - Vybavení a Stav: Objekt je v soukromém vlastnictví, ve funkčním stavu, vybaven všemi inženýrskými sítěmi, plynovým kotlem s výkonem 500 kW a rozvedenou počítačovou sítí. - Parkování: Dostatek parkovacích míst pro zaměstnance a návštěvníky přímo před objektem. Tento objekt je skutečně ideální pro dynamické podnikatele s vizí rozvoje a inovací. Neomezujte se - zde můžete realizovat svůj byznys snů, ať už je to výroba, sklad, autoservis, nebo dokonce rezidenční bydlení. Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci! Pro více informací nebo pro sjednání prohlídky nás kontaktujte. Těšíme se na vaše plány a představy, které můžete na tomto pozemku realizovat. Staňte se součástí této vzrušující příležitosti ještě dnes!
více
Komerční / Sklady

Prodej skladovací haly, obec Kroměříž, okres Kroměříž

14 000 000 Kč

Prodej skladovací haly, obec Kroměříž, okres Kroměříž

14 000 000 Kč
Představujeme Vám jedinečnou příležitost pro investici do nemovitosti, která kombinuje skladovací plochu s kancelářským zázemím. Tento multifunkční objekt se rozkládá na celkové užitné ploše 660 m2, s rovnoměrným rozdělením mezi skladovací halu a kancelářské prostory, každé o velikosti 330 m2. Skladovací hala - první nadzemní podlaží (1.Np) Skladový prostor o velikosti 330 m2 je navržen tak, aby vyhovoval různým podnikatelským potřebám. Dvě velká vstupní vrata o rozměrech 3m x 3m umožňují snadný přístup pro nákladní vozidla a zásobování. Hala má půdorysný rozměr 34,5 m x 12,3 m, což poskytuje dostatek prostoru pro skladování materiálů či jako pracovní plochu pro vaše zaměstnance. Kancelářské prostory - druhé nadzemní podlaží (2.Np) Na druhém podlaží se nachází 330 m2 kancelářských prostor, které jsou ideální pro správu vaší firmy, zasedací místnosti, nebo pro potřeby výzkumu a vývoje. Součástí tohoto podlaží je také zázemí pro zaměstnance. Lokalita Tento objekt se nachází v lokalitě, která je strategicky situována v blízkosti nájezdu na dálnici D1 a je vhodný pro podnikání a logistiku, s dobrou dopravní dostupností pro zaměstnance i zásobování. Vlastnictví a stav objektu Objekt je v soukromém vlastnictví a je udržován ve funkčním stavu. Skladovací hala je připravena Vám okamžitě sloužit. Kancelářské prostory ve 2.NP vyžadují investici. Další informace - Objekt je vybaven všemi potřebnými inženýrskými sítěmi, plynový kotel má výkon 500 kW a je zde možná regulace výhřevu po patrech. Je zde také rozvedena počítačová síť se strukturovanou kabeláží - Parkování pro zaměstnance a návštěvy je zajištěno přímo před objektem na vlastním pozemku - Prostor je vhodný pro různé druhy výrobních odvětví, skladování nebo autoservis ( pneuservis) Pro více informací nebo pro sjednání prohlídky, neváhejte kontaktovat nás. Tento objekt představuje ideální příležitost pro dynamické podnikatele, kteří hledají prostor pro rozvoj svého podnikání. Nezmeškejte šanci stát se majitelem tohoto exkluzivního objektu s neomezeným potenciálem pro růst a inovace.
více

CHCETE PRODAT RYCHLE A SPOLEHLIVĚ?

Napište nám.

Jsme odborníci na diskrétní prodej

Vážený kliente, věříme, že u nás vždy naleznete solidnost, diskrétnost a kvalitu služeb, které jsou naším heslem.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali firmu SDK reality pro koupi, či prodej Vaší nemovitosti.
 
S úctou
manželé Knotkovi
majitelé společnosti
Diskrétní prodej