Pobočka Kroměříž

Kontaktní údaje

 Pracovní doba


Adresa

Komenského náměstí 435/6, Kroměříž
Kontaktovat Nemovitosti

Nemovitosti v této lokalitě

Komerční / Ubytování

Prodej domu Lubná,okres Kroměříž

cena k jednání

Prodej domu Lubná,okres Kroměříž

cena k jednání
+ provize RK
včetně právního servisu
V zastoupení majitele Vám můžeme zprostředkovat nabídku nemovitosti v obci Lubná,okres Kroměříž.Objekt je na LV veden jako stavba občanské vybavenosti a byla využívaná jako restaurace. Několik let je již bez využití a nachystaná pro nového majitele,který má možnost si tento objekt přizpůsobí podle svých nároků a představ.Jako další varianta se nabízí tento objekt přestavět na bytové jednotky a tím i změnit využití této nemovitosti.Nemovitost byla postavena v 60 letech z cihel a nabízí dvě podlaží a celkové podsklepení.Na pozemek je možnost vjezdu.Pokud hledáte podobný objekt a nebo uvažujete o podnikání,jistě Vám více napoví prohlídka nemovitosti.Obraťte se na realitního specialistu naší společnosti.Spolupracujeme i s finančními poradci a v případě Vašeho zájmu Vám rádi zprostředkujeme s nimi schůzku.Obec Lubná má krásné okolí a přírodu a je i dobře dostupná do Kroměříže a jejího okolí.
více
Byty / 2+1

Prodej bytu 2+1, obec Kroměříž, okres Kroměříž

1 650 000 Kč

Prodej bytu 2+1, obec Kroměříž, okres Kroměříž

1 650 000 Kč
Hledáte vlastní bydlení v Kroměříži nebo byste rádi investovali do hodnotného cihlové bytu? Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, 58m2 ve vyhledávané lokalitě v Kroměříži. Byt je v původním udržovaném stavu. Dva pokoje jsou průchozí, kuchyň samostatně, koupelna s vanou, WC součástí koupelny, spíž. Výhodou je vlastní plynový kotel, který slouží na vytápění i ohřev vody. Další výhodou je možnost přebudování dispozice na 3+kk. Zděný bytový dům má nová plastová okna, vstupní dveře, fasádu. Byt je k dispozici od července. Pro více informací nebo případnou prohlídku volejte realitního specialistu naší společnosti.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku, obec Morkovice, okres Kroměříž

500 000 Kč

Prodej pozemku, obec Morkovice, okres Kroměříž

500 000 Kč
+ provize RK
včetně právního servisu
cena k jednání
Chcete koupit stavební pozemek v Morkovicích – Slížanech? Nabízíme k prodeji pozemek se stavbou k demolici s možností následné nové výstavby rodinného domu. Pozemek se skládá ze dvou částí. Jeden je veden jako stavební parcela se zahradou a druhý jako orná půda. Objekt se nachází ve Slížanech. V blízkosti škola, školka, obchod, hřiště, koupaliště. Město Morkovice - Slížany nyní nově poskytuje dotaci ve výši 100.000,- na odstranění stávající nemovitosti a následné výstavby rodinného domu na uvolněném pozemku, viz. stránky města, sekce dokumenty - formuláře - Žádost o dotaci. V případě bližších informací kontaktujte realitního specialistu naší společnosti.
více