PRODEJ DOMŮ VYŠKOV


 
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu obec Vyškov, okres Vyškov

Prodej rodinného domu obec Vyškov, okres Vyškov

Prodej RD 3+1 ve Vyškově k rekonstrukci s dvorkem.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu obec Otnice,okres Vyškov

Prodej rodinného domu obec Otnice,okres Vyškov

Nabízíme k prodeji v zastoupení majitele cihlový RD 3+1v obci Otnice,okres Vyškov.Nemovitost je řešena vstupní chodbou.Po levé straně se nachází dvě místnosti.Dále je prosklená veranda se vstupem na menší dvorek a se vstupem do patra domu,kde jsou další dvě místnostnosti.Veranda je dále propojena s další prosklenou částí domu.V této části domu byla vybudována menší kuchyňská část a je zde i vstup do koupelny s vanou a umyvadlem.Ve dvorní části nemovitosti je vybudováno samostatné WC,které je,ale možné přebudovat do části koupelny.Za dvorkem je hospodářská stavba se sklepem a z této části je možné se dostat na zahradu za domem.Zahrada je lehce svažitá s ovocnými stromy.Na zahradu je možný příjezd.RD je napojen na plyn,vytápění WAF,elektřina 220 i 380V,veřejný vodovod i kanalizace. Nemovitost byla postavena koncem 50let a postupně částečně modernizována.Pokud hledáte dům na celoroční bydlení nebo k rekreaci a zmodernizujete si ho podle vlastních představ je tento dům tou správnou volbou.Obec Otnice má dobrou občanskou vybavenost.V případě dalších informací nebo domluvy prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku. Poradíme i se zajištěním nejvhodnějšího financování.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+1, obec Chvalkovice na Hané, okres Vyškov

Prodej rodinného domu 4+1, obec Chvalkovice na Hané, okres Vyškov

Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 ve Chvalkovicích na Hané, okr. Vyškov. Dům je cihlový, nová plastová okna, nové rozvody vody, elektřiny (v lištách), veřejná kanalizace. Dům byl postaven v roce 1967 - 1969 a dále postupně modernizován. Vytápění plyn - turbokotel s ústředním vytápěním. V domě další komíny, které nejsou v současnosti využívány. Dům má vstupní chodbu, která spojuje přízemí s dvorní částí a patro domu schodištěm. Ve spodní části domu jsou dále 2 pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou a WC. V patře jsou další dva pokoje a vstup do půdních prostor. Na dům navazuje uzavřený dvůr s hospodářskými stavbami a zahrada. RD je udržovaný s možností nastěhování dle náročnosti zájemce. V případě zájmu o prohlídku volejte makléřku na tel.: 731 508 229
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+2, obec Velešovice, okres Vyškov

Prodej rodinného domu 4+2, obec Velešovice, okres Vyškov

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Velešovicích, okr. Vyškov. Dispozičně je dům řešen vstupní chodbou spojující přízemí a patro domu. V přízemí jsou dva pokoje a dvě kuchyně. Jedna je původní a ta novější byla využívána do září letošního roku, odkdy je dům neobývaný. Dále je v přízemí starší koupelna s vanou, samostatné wc, sklípek, technické a hospodářské stavby. V patře domu je větší komora a dva malé pokoje. Na dům navazuje uzavřený dvůr, zahrádka a cihlová stodola s možností zadního vjezdu na pozemek. Dům je v původním stavu, IS: elektřina + voda původní, kanalizace - napojení na čov, voda - veřejný vodovod + nevyužívaná kopaná studna v domě. Okna kastlová dřevěná s předokeními žaluziemi. Dům je určen k rekonstrukci a modernizaci dle náročnosti klienta. Pokud hledáte dům v dobré dostupnosti na D1 a s dobrou občanskou vybaveností se záměrem si dům přebudovat a upravit dle svých požadavků, je tento dům tou možnou volbou. V případě dalších informací nebo sjednání prohlídky volejte realitní makléřku.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+1, obec Ruprechtov, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 4+1, obec Ruprechtov, okr. Vyškov

Hledáte bydlení spojené s podnikáním nebo jen samostatné bydlení? Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 4+1 se zahrádkou. Dům je po částečné rekonstrukci - nová fasáda, plastová okna, střecha, topení, rozvody elektřiny. Dispozice RD: chodba, čtyři pokoje, wc, místnost s el. bojlerem a rozvody (nachystáno na dobudování koupelny). Dům je podsklepen, má rozlehlou půdu s možností vybudování podkroví. Dům byl v minulosti využíván jako objekt k podnikání - nakládací rampa a parkoviště. IS: elektřina 220/380W, obecní vodovod, veřejná kanalizace, vl. studna, ústřední plynové topení. Dům je situován na jižní stranu. V obci veškerá občanská vybavenost. Vzdálenost do Vyškova 15 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+2, obec Milonice, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 5+2, obec Milonice, okr. Vyškov

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej rodinného domu 5+2 s průjezdem a rozsáhlou rovinatou zahradou. V domě posledních deset let probíhala celková rekonstrukce - výměna oken, rozvody topení, vody a elektřiny, nové podlahy, přístavba do dvora. Jedná se o rozsáhlé stavení s uliční šíří 30 m. Dispozice: do ulice dva pokoje za sebou 25 a 20 m2, dále velký obývací pokoj s kuchyní 30 m2, středem domu vede chodba do dvora, světlá prostorná koupelna a nová přístavba, kde se nachází dva pokoje za sebou a prostorná kuchyně. Za domem krytý dvůr a tzv. výměnek, který nyní prochází rekonstrukcí - kde se nachází 3+1 s vlastní koupelnou a wc, plánováno samostatné topení - krbová kamna s výměníkem. Za domem prostorná udržovaná zahrada s možností příjezdu. Dům se nachází mimo hlavní silnici a poskytuje spojení bydlení s podnikáním. Klidná lokalita s dostupností do Brna 40 min.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+kk, Rousínov, okres Vyškov

Prodej rodinného domu 4+kk, Rousínov, okres Vyškov

Excluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 4+kk s možností rozšíření v Rousínově u Vyškova. Stáří domu je 35 let, je udržovaný, suchý s prostorným dvorem, garáží, průjezdem a rovinatou zahradou o výměře cca 1500 m2. Dům je celkově podsklepen. Nemovitost disponuje vstupní chodbou a zádveřím, dále vstup do ložnice, kuchyňské části s obývací, kde je vystaven krb. V této části domu je samostatné wc, dále prostorná koupelna vybavená vanou, wc a sprchovým koutem. Z chodby vede nášlapové schodiště do patra, kde se nachází dva pokoje, koupelna s vanou, wc a vstup do půdního prostoru. Zde je možnost dům rozšířit o další obytné místnosti. Ve sklepní části domu je kotelna (energetický průkaz F), prádelna a skladovací prostory. Je zde i přímý vstup do dvorní části domu. V této části je garáž, pergola s posezením a sklad. prostory. IS: plyn, veřejná voda, kopaná studna, elekt. 220, 380 V, veřejná kanalizace. Vybavenost obce je na vysoké úrovni, výborná dostupnost D1 - Brno-Olomouc a do okolních obcí. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat realitní makléřku. Bezplatní finanční poradenství.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1, obec Nemotice, okres Vyškov

Prodej rodinného domu 5+1, obec Nemotice, okres Vyškov

Nabízíme k prodeji patrový cihlový dům 5+1 se zahradou v obci Nemotice, okr. Vyškov. Dům je udržovaný, suchý, s vjezdem (parkování), uzavřeným dvorem, hospodářskými stavbami a terasovitou zahradou, kde jsou ovocné stromy. Před domem je další pozemek o výměře cca 230 m2. Dům má vytápění ústřední plynové, voda: vlastní studna, veřejný vodovod před domem. Možnost okamžitého bydlení dle náročnosti klienta. V obci obchod, pošta, restaurační zařízení, vlakové i autobusové spojení. V okolí je pěkná příroda s lesy, turistika, houbaření a pod.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Vyškov, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 3+1 Vyškov, okr. Vyškov

Exklusivně nabízíme rodinný dům 3+1 ve Vyškově. Dům je po částečné rekonstrukci, suchý, nová střecha (krovy, krytina), částečně vyměněná plastová okna. V přední části okna dřevěná, kastlová s izolačním dvojsklem. Na podlahách je beton s podl. krytinou, dlažba. IS: veřejný vodovod, elektřina 220 V a 380 V, ústřední topení plynové, ohřev vody - kombinovaný kotel, veřejná kanalizace. Rodinný dům je k okamžitému bydlení. Situace domu: vstupní chodba se zádveřím a vstupem do menší předsíně se vstupem do kuchyňské části a dalších dvou pokojů, koupelny a samostatného wc. Na chodbě je menší spíž a úložné skříně. Na konci chodby je vstup do dalšího menšího pokoje a vstup na uzavřený vydlážděný dvorek s posezením s rekreační zónou skýtající odpočinek.
více
Domy / Zemědělská usedlost
Prodáno

Prodej stavby, Letošov - Nesovice, okr. Vyškov

Prodej stavby, Letošov - Nesovice, okr. Vyškov

Nabízíme k prodeji prostornou stodolu v Nesovicích - Letošově v udržovaném stavu, kterou lze využít ke garážování, dílnu apod. Stodola je polořadová. Zastavěná plocha a nádvoří dle LV je 123 m2. Nemovitost je v zástavbovém pásmu. Podrobnější informace podá realitní makléř.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1, obec Drnovice, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 5+1, obec Drnovice, okr. Vyškov

Exkluzivně nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 5+1 postavený do L, k rekonstrukci v obci Drnovice, okr. Vyškov. Nemovitost je v současné době po částečné zásadní rekonstrukci, nová plastová okna,,parapety, rozvody topení (bez zabudovaných radiátorů), které jsou zakoupeny a jsou v ceně, částečné rozvody elektřiny. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci, plynová přípojka na pozemku. Dům je suchý, nová střešní krytina,a částečná nová vazba, dokončení dle vlastních představ. Součástí domu je garáž a uzavřený dvůr. V přízemí domu je vstupní chodba, dále dvě prostorné místnosti, prostor na technické zázemí a vstup do dvorní části. Dále je zde vybudovaná původní koupelna s vanou a prostor na wc. Do 2.NP vedou schody. V této části domu jsou další tři pokoje. Dům v současné době není obyvatelný, ale určený k dokončení rekonstrukce s vlastní představou nového majitele. Obec Drnovice je vyhledávanou oblastí s dobrou dostupností do Vyškova (3 km) a na dálniční přivaděč směr Brno, Olomouc, Kroměříž. Vybavenost obce: mateřská školka, škola, obchody, restaurace, OÚ, fotbalový stadion, pošta, dům s pečovatelskou službou, rozhledna, lékař. Pro bližší informace se obraťte na realitní makléřku. Neváhejte si domluvit prohlídku této nemovitosti pokud máte představu si dům dořešit podle vlastních představ a koupit dům před dokončením za cenu pozemku v této lokalitě.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1, obec Nemotice, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 3+1, obec Nemotice, okr. Vyškov

Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 3+1 v obci Nemotice, okr. Vyškov. Nemovitost je po částečné vnitřní rekonstrukci - nové rozvody vody, elektřina 230 V, 380 V, topení. V domě vyměněny okna a vstupní dveře. Dům je polořadový s vlastním vjezdem na pozemek. Součástí prodeje je i garáž na osob. automobil, která je naproti domu. Nemovitost je dispozičně řešena vstupní chodbou, na pravé straně je jedna obytná místnost a na levé obytné místnosti dvě. V zadní části domu je kuchyně s novou kuchyňskou linkou a nově vybudovaná koupelna s rohovou vanou. V této části domu je ještě jedna technická místnost a další místnost, kde je instalován kotel na zemní plyn a kotel na tepelný ohřev vody je řešen bojlerem, kde je možné zvolit formu - elektr., plyn, TP. Za domem je dvůr s vjezdem a zahrádkou. Zdrojem vody je vlastní studna s rozvodem po domě. Dům je možné využít i k rekreačním účelům. Nemotice se nacházejí 9 km od Bučovic, 15 km od Kyjova a 20 km od Vyškova. Obec leží na hranici Ždánického lesa a Chřibů. Je zde i vyhledávaná rekreační oblast. Katastrem obce prochází silnice II. třídy Nesovice - Snovídky (Nemotice) - Koryčany. V obci jsou dvě autobusové zastávky a železniční stanice s parkovištěm.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+1, obec Pustiměř, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 4+1, obec Pustiměř, okr. Vyškov

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu 4+1 v obci Pustiměř, okr. Vyškov. Nemovitost je v řadové zástavbě, krajní s průjezdem v centru obce. Hlavní stavba je průčelím na sever - jih. Nemovitost se skládá z RD a vedlejších hospodářských staveb, dále stodoly a rovinaté zahrady s ovocnými a okrasnými dřevinami. Vstup do domu je průjezdem do dvora. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepenou budovu. V 1NP se nachází chodba, kuchyň, tři obytné místnosti, wc, koupelna s vanou a komora. 2NP je spojeno jednoramenným dřevěným schodištěm a je zde jedna obytná místnost. Směrem do ulice je původní komora - sýpka. IS: elektřina 220 V a 380 V, plyn, vodovodní přípojka + 2x studna na pozemku, kanal. přípojka. Stropy jsou dřevěné trámové s podhledem. Částečně byly vyměněny okna za plastová, ve dvorní části dřevěná kastlová. Vytápění je plynové lokální, kamny waf. Odpad. vody jsou svedeny do domovní kanalizace s čov. V domě je provedený rozvod plynu. V pravé straně dvora je postavený zem. objekt přistavený k rodinnému domu i k objektu stodoly. V zahradě je postavený samost. zemní sklep se vstupem do zahrady. Ve dvoře domu je provedena studna, která je kopaná, s bet. skruží s ručním čerpadlem (hloubka cca 13 m). V zahradě domu je další kopaná studna s hloubkou cca 10 m. V zahradě jsou dřeviny, jabloně, hrušně, třešně, švestky, meruňky, ořešáky. Dům je možné okamžitě obývat dle náročnosti klienta. Obec Pustiměř je vzdálena 5 km od Vyškova, dobrá dostupnost na dálniční uzel. Vybavenost obce: MŠ, škola, OÚ, obchody, restaurace, cukrárna, IDS, lékař.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Velešovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 3+1 Velešovice, okres Vyškov.

Velešovice, okres Vyškov. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 ve Velešovíchích s dvorem a zahradou s možností vjezdu - přes cestu od domu. Dům je řadový, patrový, v současnosti zde probíhá rekonstrukce - možnost dokončení dle přání klienta, hotové jsou nové rozvody vody, elektřiny, odpadů, izolace, střecha (krytina je starší), plastová okna a dveře, krbová kamna s výměníkem, vana a WC, k dokončení jsou částečně omítky, podhledy, obklady v koupelně. Dispozice RD: vstupní chodba se schodištěm do podkroví, koupelna s vanou a WC, dále kuchyňská část s kuchyňským koutem orientovaná do dvora, na kterou navazuje obývací pokoj s krbovými kamny orientovaný do ulice, v podkroví se nachází dva pokoje. IS: obecní vodovod a studna na už. vodu, elektřina, obecní kanalizace, topení krbovými kamny, plynová přípojka je před domem. Rodinný dům 3+1 se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě vzhledem k výborné občanské vybavenosti i dopravní dostupnosti díky dálnici D1 - Brno 15 km, Vyškov - 20 km. RD 3+1 je k dokončení dle vlastních představ o bydlení.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+1 Slavkov u Brna, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 4+1 Slavkov u Brna, okres Vyškov.

Slavkov u Brna, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 ve Slavkově u Brna s předzahrádkou, vjezdem, garáží, dvorem s dílnou a velmi hezkou, rovinatou zahradou. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu - průběženě udržovaný, je cihlový, rohový, přízemní s možností rozšíření půdní vestavbou. Dispozice RD: vstup přes vstupní chodbu, z které jsou vstupy do kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, ložnice, do komory, koupelny s WC a je zde i schodiště do podkrovních prostorů, na chodbu navazuje částečně prosklená veranda, z které jsou vstupy do dvou pokojů a dále na dvůr, zde se nachází dílna, garáž, komora a kotelna. IS: obecní vodovod i kanalizace, plyn, elektřina, vytápění je ústřední plynové. Rodinný dům 4+1 je vhodný k okamžitému bydlení nebo modernizaci dle přání nového majitele, nachází se v klidné části města Slavkov u Brna, které je vyhledávané pro svou výbornou dopravní dostupnost do Brna, občanskou vybavenost a množství kulturního a sportovního vyžití.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+1 Rousínov, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 4+1 Rousínov, okres Vyškov.

Rousínov, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 v klidné části Rousínova - Slavíkovice. Dům je rohový, patrový, vystavěný z Ytongu, celkově podsklepený s garáží a vjezdem na pozemek, po částečné rekonstrukci - střecha, okna, atd. Dispozice RD: suterén: garáž, komory, kotelna, přízemí: vstupní chodba se schodištěm do suterénu i 1NP, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, 1NP: tři samostatné pokoje, šatna, balkon. IS: 2x studna - 1x rozvody domu, obecní vodovod, plyn, elektřina, vytápění je ústřední TP i na plyn (plynový kotel je starý 4 roky). Rodinný dům 4+1 je vhodný k okamžitému bydlení i modernizaci dle vlastních představ, nachází se v klidné ulici obce, kde je veškerá občanská vybavenost i výborná dopravní dostupnost do Brna - dálnice D1.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 1+KK, 3+1 Velešovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 1+KK, 3+1 Velešovice, okres Vyškov.

Velešovice, okres Vyškov. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 1+KK, 3+1 ve Velešovicích s garáží, dvorem, terasou a okrasnou i užitkovou zahradou. Dům je patrový, řadový, prošel rozsáhlou rekonstrukcí před 10-ti lety: přístavba 1NP, plastová okna i garážová vrata, rozvody vody, elektřiny, topení včetně kotle, napojení na obecní kanalizaci, atd. Dispozice RD: v přízemí domu se nachází pokoj s kuchyňskou částí, koupelna se sprchovým koutem a WC, dále garáž a technické zázemí domu - prádelna, žehlírna, menší dílnička, následuje vstup do dvorní části s klenbovým sklípkem a vstup po schodišti do 1NP: prostorný obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem a vstupem francouzským oknem na terasu s přímým vstupem a krásným výhledem do zahrady, dále dva pokoje, koupelna s vanou a WC. IS: obecní vodovod i kanalizace, elektřina, plyn, topení ústřední plynové nebo na TP krbovými kamny. Na dvůr navazuje zahrada rozdělená na okrasnou část a užitkovou část, je zde posezení s udírnou. Rodinný dům 1+KK, 3+1 je vhodný k okamžitému bydlení bez nutnosti úprav, nechází se ve výborné lokalutě s veškerou občanskou vybaveností a s výbornou dopravní dostupností do Brna, Slavkov u Brna i Vyškova.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Malínky, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Malínky, okres Vyškov.

Malínky, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Malínkách s vjezdem, možností garážování a menší rovinatou zahradou. Dům je rohový, přízemní s možností rozšíření, určený k modernizaci, ale i k okamžitému bydlení. RD 2+1 je částečně rekonstruován - částečné zateplení a nová fasáda, novější rozvody vody a elektřiny. IS: voda z vlastní studny, elektřina 220V a 380V, septik, topení je ústřední s nutností napojení na zdroj - elektřina popř. TP nebo lokální na TP. Rodinný dům 2+1 se nachází v obci Malínky, která se nachází v těsné blízkosti lesa a v podhůří Chřibů, je zde obchod, obecní úřad, kaplička, avšak škola, školka, restaurace, vlaková zastávka, apod. se nachází v obci Brankovice vzdálené 2 km. Malínkami prochází významná silnice I- třídy č.50 spojující města Slavkov u Brna a Uherské Hradiště - obec je velmi dobře dostupná po celý rok a je zde i velmi dobrá dopravní dostupnost autobusem. RD je vhodný k bydlení i rekreaci.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Ježkovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Ježkovice, okres Vyškov.

Ježkovice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 2+1 v Ježkovicích. Dům je suchý, v udržovaném stavu, částečně podsklepený a má prostornou půdu, kterou lze využít pro rozšíření domu o další bytové prostory. Nyní RD disponuje vstupní místností, která vyúsťuje v chodbu umožňující vstupy do dvou pokojů, prostorné kuchyně a sklepa. Dle projektové dokumentace jsou zde k dispozici další dvě menší místnosti k realizaci koupelny a WC. Dům je prostorný, postavený na klidném místě obce, je přízemní, obklopený zahradou - před domem se nachází prostorná terasová zahrada s možností parkování dvou aut, za domem dvůr s menší dřevěnou stavbou, na který navazuje další rovinatá zahrada s ovocnými stromy, která dosahuje až k asfaltové komunikaci - možnost vjezdu. Nemovitost je vytápěna lokálně kamny na TP, je napojena na obecní vodovod, elektřinu a na pozemku je i vlastní studna, obec je plynofikována a je zde i obecní kanalizace. Vstup do půdních prostor je z dvorní části po venkovním železném schodišti. Obec Ježkovice se nachází 25 km od Blanska a 40 km od Brna, 9 km od Vyškova - výhodná poloha obce vzhledem k množství pracovních příležitostí, má dobrou dopravní dostupnost mimo jiné díky IDS, občanskou vybavenost – obecní úřad, mateřskou školku, knihovnu, dvě restaurace, tělocvičnu, tenisový areál, fotbalové hřiště, kulturní středisko - mnnožství kulturních a společenských aktivit. V obci se nachází několik podnikatelských subjektů zaměřených převážně na obchod, stavebnictví a zemědělství. Obec je považována za vstupní bránu Drahanské vrchoviny, je obklopena krásnou přírodou, lesy a svou polohou jsou vyhledávanou lokalitou jak pro rekreaci, tak i k trvalému bydlení. Dále jsou zde dobré podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku - síť stezek a cyklostezek dosahující Moravského krasu, je zde rybník vhodný k rybolovu, na západ od hranic obce se nachází přírodní park Rakovecké údolí.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Dobročkovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Dobročkovice, okres Vyškov.

Dobročkovice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Dobročkovicích s průjezdem vhodným k parkování auta, dvorem, dílnou a rovinatou zahradou se stodolou. Dům je rohový, přízemní, prošel částečnou rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, vody, topení, fasáda, částečně plastová okna a dveře a zateplení. IS: elektřina, vlastní studna, septik, před domem možnost připojení na přípojku obecního vodovodu a kanalizace, která je v současnosti ve výstavbě, vytápění je ústřední na TP nebo krbovými kamny. Na dům navazuje uzavřený dvůr s klenbovým sklepem, hosp. stavbami a dílnou, dále zahrada s vyzděným posezením s udírnou rozdělená na dvě části stodolou, s možností příjezdu ze zadní strany, která je vhodná k chovu koní, ovcí nebo jiných hospodářských zvířat. Rodinný dům 2+1 je vhodný k okamžitému bydlení nebo rekreaci.
více
Domy / Chata
Prodáno

Prodej chaty 1+KK Rousínov, okres Vyškov.

Prodej chaty 1+KK Rousínov, okres Vyškov.

Rousínov, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji zděnou chatu 1+KK v Rousínově, která stojí na rozsáhlém, svažitém pozemku o vel. 2541 m2. Chata je podsklepená, v přízemí se nachází kuchyňský kout a obytná místnost, na galerie je spací kout. Nejsou zde IS vyjma splachovacího WC vedeného do jímky, je zde nádrž na vodu, topení je lokální na TP, cesta k chatě je zpevněná. Pozemek je zatravněn a nachází se na něm starší ovocné stromy.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Rašovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Rašovice, okres Vyškov.

Rašovice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Rašovicích s pěkným, uzavřeným dvorem skýtajícím absolutní soukromí. Dům je řadový, přízemní, ze smíš. zdiva, vhodný k modernizaci dle požadavků klienta a rozšíření půdní vestavbou. Ve dvoře domu se nachází klenbový sklep a hosp. přístavby. IS: elektřina, obecní vodovod i vlastní studna, jímka, plynová přípojka je před domem, topení je lokální elektickými přímotopy nabo kamny na TP. RD 2+1 je vhodný k bydlení i krekreaci, nachází se v obci Rašovice, která je vzdálena 6 km od Slavkov a 4 km od Bučovic, je zde dobrá občanská vabavenost, v okolí obce jsou lesy, rybník, dvůr s biofarmou, atd.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 3+1 Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov.

Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Bohdalicích-Pavlovicích s uzavřeným dvorem, obecní zahradou a další, vlastní zahradou ve vzdálenosti 50 m od domu. Dům je vhodný k bydlení nebo rekreaci, řadový, přízemní, je určený k rekonstrukci - nutné zbudovat sociální zařízení. IS: elektřina 220, 380 V, voda obecní a užitková ze studny, vytápění je ústřední na TP. Na RD přímo navazuje dvůr s hosp. stavbami a prádelnou a dále rovinatá oplocená zahrada s pergolou o výměře cca 400 m2, která je v bezplatném užívání, další zahrada se poté nachází ve vzdálenosti cca 50 m od domu. Rodinný dům 3+1 se nachází v rekreační lokalitě vyhledávané pro množství lesů a rybník, který se nachází v okolí a i díky velmi dobré dopravní dostupnosti do Brna i Vyškova.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Zvonovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 3+1 Zvonovice, okres Vyškov.

Zvonovice, okres Vyškov. Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům - zemědělskou usedlost - 3+1 ve Zvonovicích. Jedná se o atypický dům postavený okolo roku 1920 a v současnosti je přední část domu vedena jako kulturní památka. RD je ze smíšeného zdiva a je určený k rekonstrukci dle náročnosti klienta. Přední část domu tvoří průjezd na dvůr a tři obytné místnosti s kuchyňskou částí, není zde koupelna a WC, v podkroví je k využití další prostor. IS: plyn, elektřina, přípojka obecního vodovodu bez rozvodů po domě, topení je lokální plynové - přímotopy WAF. Na dům navazuje hospodářské stavení dříve využívána pro chov hosp. zvířat, jako dílna a sklad - tuto část lze upravit bez nutnosti konzultace s památkovým úřadem. RD obklopuje uzavřený dvůr se vzrostlými stromy na který navazuje rovinatá užitková zahrada. V případě oprav rodinného domu 3+1 je nutná konzultace s památkovým úřadem, nicméně je možnost každoročně zažádat o dotace z krajského úřadu nebo ministerstva kultury.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+1 Nížkovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 4+1 Nížkovice, okres Vyškov.

Nížkovice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 4+1 v Nížkovicích s prostornou předzahrádkou, garáží, dvorem a rovinatou zahradou s ovocnými stromy. Dům je určen k rekonstrukci dle náročnosti klienta, možnost zbudovat p. vestavbu, je zde novější koupelna, ale je nutné zbudovat WC, které je v současnosti suché, okna jsou udržovaná dřevěná kastlová s předokenními roletami v přední části domu. IS: elektřina - před 15-ti lety rozvody v mědi - 220, 380 V, obecní vodovod, plyn, topení je ústřední plynové. Rodinný dům 4+1 se nachází v obci s velmi dobrou občanskou vybaveností a s výbornou dopravní dostupností do Slavkova i Brna.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Křižanovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Křižanovice, okres Vyškov.

Křižanovice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Křižanovicích s předzahrádkou s možností parkování a větším zatravněným dvorem. Dům je řadový, přízemní, prošel částečnou rekonstrukcí: částečně rozvody elektřiny, krbová kamna, plastová okna, atd. Dispozice RD 2+1: vstupní chodba, na kterou navazuje koupelna a WC, dále kuchyně, obývací pokoj a ložnice, v půdních prostorách je vybudován letní pokoj, z chodby dále vstup na uzavřený dvůr s částí zeleně. IS: elektřina, obecní vodovod, vlastní studna - užitková, septik, topení je lokální přímotopy WAF. Rodinný dům 2+1 je vhodný k bydlení i rekreaci.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Kobeřice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 3+1 Kobeřice, okres Vyškov.

Kobeřice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Kobeřicích s dvorem s možností vjezdu a garáží. Dům je rohový, přízemní, v započaté rekonstrukci - k dokončení dle vlastních představ. IS: obecní vodovod i vlastní studna na užitkovou vodu, elektřina, plyn, septik. Rodinný dům se nachází v obci Kobeřice, kde je velmi dobrá občanská vybavenost - školka, škola, restaurace, obecní úřad, obchod a i velmi dobrá dopravní dostupnost.
více
Domy / Chata
Prodáno

Prodej chaty ve Slavkově u Brna okres Vyškov

Prodej chaty ve Slavkově u Brna okres Vyškov

Nabízíme prodej zděné podsklepené chaty o velikosti 1+kk ve Slavkově u Brna lokalita Vinohrady. Chata stojí na udržovaném mírně svažitém pozemku, který je oplocen. Příjezd po nezpevněné komunikaci. Krásný výhled na Pálavu. Chata je zděná, podsklepená, s obytnou místností, kde je menší kuchyňská linka a jídelní kout, sklopné dřevěné schodiště umožňuje přístup k lodžii ,kde je část určena ke spaní. V chatě elektřina, u chaty kopaná studna. Výborná občanská vybavenost koupaliště, kino, golf, dostupnost do centra chůzí 20min.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Hamiltony - Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Hamiltony - Vyškov.

Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Hamiltonech s prostornou zahradou. Dům je starší, řadový, přízemní, dle náročnosti klienta vhodný i k okamžitému bydlení nebo modernizaci podle vlastních představ, možnost rozšíření půdní vestavbou nebo přístavbou do dvora. Na RD navazuje pěkný dvůr a rovinatá, oplocená zahrada. IS: obecní vodovod a kanalizace, elektřina, plyn, topení je lokální na TP. Rodinný dům 2+1 se nachází v obci Hamiltony - místní část města Vyškov, je to velmi vyhledávaná lokalita pro těsnou blízkost lesů a zároveň výbornou dostupností do Vyškova, kde je veškerá občanská vybavenost..
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Nové Hvězdlice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Nové Hvězdlice, okres Vyškov.

Nové Hvězdlice, okres Vyškov. Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Nových Hvězdlicích s garáží průjezdnou na zatravněnou, prostornou zahradu přístupnou i z obecní komunikace. Dům je rohový, patrový s možností rozšíření do půdních prostor, prošel částečnou rekonstrukcí - rozvody elektřiny, izolace, koupelna, a je ihned k bydlení nebo rekreaci. Dispozice RD: vstupní chodba se schodištěm do 1NP, dále vstup do prostorné kuchyně s krbem, koupelny se sprchovým koutem, do obývacího pokoje a do technické místnosti, v 1.NP je ložnice s rozvody vody a půda vhodná k rekonstrukci. Na dům navazuje zahrada s garáží, studnou s užitkovou vodou a hospodářskou budovou. IS: elektřina, obecní vodovod i studna, septik s přepadem, plyn, topení je lokálními přímotopy WAF. Rodinný dům 2+1 se nachází v obci Nové Hvězdlice, ve které je dostačující občanská vybavenost a je to vyhledávaná rekreační lokalita - v okolí rybník, lesy, množství cyklostezek, apod.
více
Domy / Chata
Prodáno

Prodej chaty 3+KK Vyškov - Lhota.

Prodej chaty 3+KK Vyškov - Lhota.

Vyškov - Lhota. Nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou chatu 3+KK ve Lhotě u Vyškova. Chata je samostatně stojící, postavena v lokalitě obklopené lesy, vede k ní udržovaná nezpevněná cesta, prošla výraznou rekonstrukcí - izolace, nová koupelna, rozvody vody, elektřiny, atd. Dispozice: v přízemní části se nachází garáž, menší sklad a prostorná společenská místnost s krbem a nášlapovým schodištěm do 1.NP - zde se nachází funkčně propojená obývací část opět s krbovými kamny a s kuchyňským koutem, nová zděná koupelna se sprchou, umyvadlem a s WC, terasa, která v zadní části chaty volně navazuje na zahradu a dále je zde schodiště do podkroví, kde se nachází chodbička a ložnice. IS: obecní vodovod, elektřina, septik, vytápění je lokální na TP a to krbem a krbovými kamny. Součástí prodeje je i vybavení dle dohody. Chata 3+KK se nachází na vlastním pozemku, který prošel terénními úpravami, je velmi pěkně udržovaný a nachází se zde posezení a množství zákoutí vybízejících k odpočinku.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1 Milonice.

Prodej rodinného domu 5+1 Milonice.

Milonice.Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 5+1 Milonice, okres Vyškov, s pěknou rovinatou zahradou, dvorem a vjezdem. Dům je přízemní, koncový, cihlový a suchý. Dispozice RD: vstupní hala z které se vpravo vchází do kuchyně, koupelny, spíže a ložnice, vlevo se vchází do dvou pokojů, hala pokračuje chodbou, z které jsou vchody vlevo do dalších dvou pokojů a vpravo do kotelny a uhelny. V domě je zavedena elektřina, má dvě vlastní studny – rozvody v domě + elektrický bojler, topení je lokální na TP, možnost zprovoznění ústředního kotle na TP – zbudování rozvodů. Rodinný dům 5+1 se nachází v obci s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do Bučovic – 8 km, Slavkova u Brna – 18 km, Brna – 40 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+kk Hostěrádky-Rešov.

Prodej rodinného domu 2+kk Hostěrádky-Rešov.

Hostěrádky-Rešov.Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+kk Hostěrádky-Rešov, okres Vyškov, s pěkným dvorem. Dům je přízemní, řadový, prošel celkovou rekonstrukcí přízemí a je možné ho rozšířit půdní vestavbou. Dispozice RD: vstupní chodba z které se vpravo vchází do prostorné kuchyně s obývacím pokojem a rovno se vchází do haly se vstupy do ložnice, koupelny, na WC, do klenbového sklepa a také francouzskýmm oknem na vydlážděný dvůr s možností zbudovat pergolu a posezení. V domě jsou všechny IS, rozvody elektřiny a vody jsou nové, vytápění je ústřední plynové a je možné zbudovat krbová kamna a vytápět dům jimi. Rodinný dům 2+kk se nachází v obci s velmi dobrou občanskou vybaveností, veškerá obč. vybavenost se potom nachází v obci Újezd u Brna vzdálené 3 km a výbornou dostupností do Brna a Slavkova u Brna.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Němčany.

Prodej rodinného domu 3+1 Němčany.

Němčany.Nabízíme prodej menšího cihlového rodinného domu 3+1 Němčany, okres Vyškov, s pěkným dvorem a rovinatou zahradou. Dům je řadový, udržovaný, určený k modernizaci, s možností půdní vestavby nebo přístavby do dvora. V RD jsou nová plastová okny, všechny IS, na dvoře domu je vlastní studna, vytápění je ústřední plynové. Součástí prodeje domu je i garáž, která se nachází 50 m od domu. Rodinný dům 3+1 se nachází v obci Němčany, která leží 3 km od Slavkov u Brna a je velmi dobře občansky vybavená: 2 obchody s potravinami, pohostinství, kavárna, škola, školka, knihovna, obecní úřad, z obce výborná dopravní dostupnost na dálnici D1.
více
Domy / Zemědělská usedlost
Prodáno

Prodej zemědělských budov Podivice, okres Vyškov.

Prodej zemědělských budov Podivice, okres Vyškov.

Podivice, okres Vyškov.Nabízíme k prodeji zemědělské budovy s pozemky v areálu bývalého zemedělského družstva v Podivicích. Budovy jsou samostatně stojící, určeny k rekonstrukci, IS: elektřina, vlastní vodárna, kanalizace. Zemědělské budovy jsou vhodné ke komerčnímu využití - dílny, sklady, penzion, apod.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

prodej rodinného domu 2+1 Bučovice - Marefy, okres Vyškov.

prodej rodinného domu 2+1 Bučovice - Marefy, okres Vyškov.

Bučovice - Marefy, okres Vyškov.Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Marefích s uzavřeným dvorem a pěknou rovinatou zahradou. Dům je řadový, přízemní, převážně cihlový, prošel částečnou rekonstrukcí - nové rozvody elektřiny, plynu, vody, eurookna, nová střecha včetně krovů nachystaná na půdní vestavbu - platné stavební povolení. IS: elektřina, obecní vodovod i vlastní studna na užitkovou vodu, plyn, septik, vytápění domu je ústřední plynové. Rodinný dům 2+1 je ihned k bydlení, nachází se v obci Marefy - místní část Bučovic, je zde dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost vlakem, autobusem i autem po E50 do Slavkova u Brna, Bučovic i Brna.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+KK Vyškov - Pazderna.

Prodej rodinného domu 5+KK Vyškov - Pazderna.

Vyškov - Pazderna.Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 5+KK ve Vyškově s pěkným dvorem se vstupem z ulice a dvěma garážemi. Dům je cihlový, ve velmi dobrém technickém stavu, přízemí postaveno do tvaru L v r. 1987, zde je prostorný obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice a koupelna s WC, v r. 1997 vybudována půdní vestavba, kde se nnachází další tři prostorné pokoje. IS: obecní vodovod, kanalizace, elektřina, plyn, topení je ústřední plynové a v patře možnost vytápění krbem. K domu 5+KK dále patří pěkný, slunný dvůr se vstupem z ulice a s garáží a dílnou, další garáž se poté nachází 80 m od domu. Rodinný dům 5+KK se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě města s veškerou občanskou vybaveností v okolí, ale zároveň v klidné zástavbě rodinných domů nedaleko městského parku.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+kk Velešovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 4+kk Velešovice, okres Vyškov.

Velešovice, okres Vyškov.Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 4+KK ve Velešovicích s okrasnou zahradou a garáží. Dům je rohový, přízemní, podsklepený, suchý, určený k částečné modernizaci a vhodný k rozšíření půdní vestavbou nebo přístavbou do dvora. Dispozice RD 4+KK: vstupní chodba, z které se dále vchází vpravo do dvou pokojů a vlevo je vstup do obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, koupelny a na WC, na konci chodby je vstup na dvůr, na půdu a do sklepa. V domě je zaveden obecní vodovod, ale je zde i vlastní studna s užitkovou vodou, elektřina, obecní kanalizace, plynová přípojka je před domem, vytápění je lokální elektrické a je možné napojit krbová kamna. K domu patří velmi pěkný dvůr a obklopuje ho menší okrasná zahrada s malým bazénkem a je zde i garáž. Rodinný dům 4+KK se nachází v obci Velešovice vzdálené 5 km od Rousínova i Slavkova u Brna, je zde veškerá občanská vybavenost i výborná dopravní dostupnost díky dálnici D1.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1 Nesovice.

Prodej rodinného domu 5+1 Nesovice.

Nesovice, okres Vyškov.Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v Nesovicích, s průjezdem a pěknou zahradou. Dům je cihlový, prošel částečnou rekonstrukcí, je řadový, přízemní, částečně podsklepený a má prostorné půdní prostory vhodné k rozšíření domu. V RD jsou nová plastová okna, novější střecha, nově vybudovaná koupelna s rohovou vanou, WC a dva pokoje ve dvorní části domu, jsou zde všechny IS, topení je ústřední plynové. Dispozice domu: vstupní chodba, z které se vlevo vchází do kuchyně s jídelním koutem a vpravo se vstupuje do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice (může být využíváno i jako pracovna) a do další chodby ve dvorní části domu kde jsou vstupy do koupelny, na WC, do dvou pokojů a do sklepa a na půdu. K domu náleží pěkný dvůr s dílnou nebo garáží, hosp. stavbami a obepíná ho rovinatá oplocená zahrada s ovocnými stromy. Rodinný dům 5+1 se nachází v obci Nesovice, která je vzdálena 5 km od Bučovic po rychlostní komunikaci E50 (přímá trasa Brno-Uherské Hradiště), v obci je velmi dobrá občanská vybavenost a je z ní výborná dopravní dostupnost do Bučovic, Slavkova u Brna i Brna a to autem, autobusem i vlakem - v obci je vlaková zastávka.
více
Domy / Chata
Prodáno

Prodej zahrady s chatou Nesovice, okres Vyškov.

Prodej zahrady s chatou Nesovice, okres Vyškov.

Nesovice, okres Vyškov.Exkluzivně nabízíme k prodeji zahradu se zděnou zahradní chatou v Nesovicích, vhodnou k celoročnímu užívání. Zahrada s chatou je oplocená, příjezd k ní je po asfaltové cestě. V samostatně stojící chatě je zavedena elektřina, voda z vlastní studny na pozemku, odpad do septiku, vytápění je dvěma krbovými kamny. V chatě se nachází malá kuchyně, pokoj s krbem, WC, ve sklepní části je vybodována prostorná společenská místnost s krbem a je zde započata výstavba malé koupelny se sprchovým koutem - chybí napojení odpadu a obležení obklady. Na zahradě se nachází ovocné stromy a je zatravněná. Zahrada s chatou se nachází v obci Nesovice, která je vzdálena 5 km od Bučovic po rychlostní komunikaci E50 (přímá trasa Brno-Uherské Hradiště), v obci je velmi dobrá občanská vybavenost a je z ní výborná dopravní dostupnost do Bučovic, Slavkova u Brna i Brna a to autem, autobusem i vlakem - v obci je vlaková zastávka.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 1+1 Zbýšov.

Prodej rodinného domu 1+1 Zbýšov.

Zbýšov, okres Vyškov.Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 1+1 ve Zbýšově s menším dvorem a zahradou s vjezdem. Dům je určený k celkové rekonstrukci nebo po demolici jako stavební pozemek. Dům je přízemní, řadový, cihlový a suchý, je možné ho rozšířit půdní vestavbou - střecha a krovy jsou v dobrém technickém stavu, nebo přístavbou do dvora, je zde nutné vybudovat koupelnu a WC. V RD zavedena elektřina, přípojky plynu a obecního vodovodu jsou pře domem. Na dům 1+1 navazuje uzavřený dvůr se stodolou a rovinatá, oplocená zahrada se vzrostlými stromy a vjezdem. Obec Zbýšov má velmi dobrou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost: vlakem - přímé spojení do Brna, autem do Slavkova u Brna - 4 km, Újezdu u Brna - 5 KM, i Brna - 25 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+kk Velešovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+kk Velešovice, okres Vyškov.

Velešovice, okres Vyškov.Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový rodinný dům 2+KK ve Velešovicích s menší zahradou s vjezdem a garáží. Dům je přízemní, prochází v současnosti vnitřní rekonstrukcí, je zde nová koupelna s rohovou vanou, podlahové krytiny, nová střecha a dům je dále možné rozšířit o půdní vestavbu - dvě místnosti. K domu náleží menší dvůr a oplocená zahrada s nově postavenou zděnou garáží. V RD jsou všechny IS. Rodinný dům se nachází v obci Velešovice vzdálené 3 km od Rousínova, 5 km od Slavkova u Brna a 15 km od Brna, z obce je výborná dopravní dostupnost do těchto obcí a je zde i velmi dobrá občanská vybavenost.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Vážany nad Litavou.

Prodej rodinného domu 3+1 Vážany nad Litavou.

Vážany nad Litavou, okres Vyškov.Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 Vážany nad Litavou, s menším dvorem a pozemkem pro stavbu garáže. Dům je řadový, přízemní s obytným podkrovím, po rekonstrukci - plastová okna, zateplená fasáda, omítky, podlahy, rozvody elektřiny, vody i odpadů. Dispozice: přízemí: vstupní chodba se schodištěm do podkroví, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj propojený s kuchyní a ložnice orientovaná do dvorní části, v podkroví se nachází velký pokoj o vel. 25 m2, který je možné rozdělit na dva menší pokoje. V domě je zavedena elektřina, obecní vodovod a kanalizace, plynová přípojka je před domem, vytápění je lokální elektrické (snížená sazba) a je nachystané krbové vytápění. K domu náleží menší dvůr s kůlnou a dílnou a pozemek vhodný ke stavbě garáže nebo jako menší zahrada. Rodinný dům 3+1 se nachází v obci Vážany nad Litavou, vzdálené 2 km od Slavkova u Brna, s velmi dobrou občanskou vybaveností - škola, školka, obchod, množství kulturního vyžití, restaurace, dětšké hřiště, chovný rybník, z obce je výborná dopravní dostupnost do Brna i Slavkova u Brna.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Křenovice, okres Vyškov.

Prodej rodinného domu 2+1 Křenovice, okres Vyškov.

Křenovice.Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 Křenovice, okres Vyškov. Dům je řadový, přízemní, částečně podsklepený, je možné ho rozšířit půdní vestavbou. V RD jsou všechny IS: obecní vodovod, kanalizace, plyn, elektřina, topení je ústřední plynové. K domu patří menší dvůr s hosp. stavbami využitelnými jako dílna nebo sklad. Rodinný dům 2+1 se nachází v obci Křenovice u Slavkova, kde je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost vlakem, autobusem i autem - Slavkov u Brna - 2 km, Brno - 25 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1,1+1 Snovídky, okres Vyškov

Prodej rodinného domu 2+1,1+1 Snovídky, okres Vyškov

Snovídky.Nabízíme prodej rodinného domu 2+1,1+1 Snovídky, okres Vyškov. Dům je cihlový s terasou, průjezdem, pěkným dvorem a rovinatou zahradou s ovocnými stromy. RD je udržovaný, určený k částečné rekonstrukci, nyní řešený jako dvougenerační - RD je 2+1 a víminek ve dvoře 1+1. V Domě je zavedena elektřina rozvedená v mědi, má vlastní studnu, plyn, septik, přípojka na obecní vodovod je před domem, topení je ústřední plynové i na TP. Rodinný dům 2+1,1+1 se nachází v klidné lokalitě s krásnou přírodou a lesy v okolí, je zde dobrá občanská vybavenost: školka, obchod, obecní úřad, restaurace, z obce je dobrá dopravní dostupnost vlakem - vlaková zastávka v obci, autobusem i po rychlostní komunikaci spojující Brno-Uherské Hradiště, Bo brna - 40 km a Vyškova - 20 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 5+1 Vyškov.

Prodej rodinného domu 5+1 Vyškov.

Vyškov.Exkluzivně se souhlasem majitele nabízíme k prodeji prostorný, cihlový rodinný dům 5+1 Vyškov, s pěknou zahradou se vzrostlými stromy a okrasnými keři. Dům je rohový, přízemní a suchý, je k okamžitému bydlení - po modernizaci nabízí veškeré atributy současného bydlení. Velkou výhodou domu je samostatný vjezd na dvůr a zahrada, má samostatnou garáž, dílnu, prostorný klenbový sklep s možností využití pro rodinný vinný sklep s posezením. V RD 5+1 jsou veškeré IS, topení je ústřední plynové, dům je ve výborném technickém stavu, střecha a krovy jsou ve výborném stavu. Rodinný dům 5+1 se nachází v klidné části města Vyškov s dobrou dostupností do centra města - 8 min. chůze, v těsném okolí je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, supermarket, nemocnice a množství možností pro sportovní vyžití - městský park, zimní stadion, aquapark.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej prostorného domu s průjezdem po rekonstrukci Křenovice

Prodej prostorného domu s průjezdem po rekonstrukci Křenovice

Prodej rodinného domu po GO dispozice 4+1 a 2+kk, průjezd, sklep, možnost rozšíření, v obci KřenoviceNabízíme k prodeji řadový rodinný dům s rozsáhlým obytným prostorem, který nabízí pohodlné bydlení v obci s výbornou občanskou vybaveností a vynikající dostupností do Brna.Obec Křenovice se nachází 18km východně od Brna, 4km od Slavkova.Výborná dostupnost po dálnici D1. Dům je po rekonstrukci, prostorný, slunný, k okamžitému nastěhování s možností dalšího rozšíření .Nutno dokončit: zateplení fasády z ulice, interiérové schodiště, obklady na toaletě, zpevnění podlahy v 2.NP.CP parcely je 266m2, uliční šíře 11,5metrů.Jedná se o dvoupodlažní dům se sedlovou střechou dispozice 4+1 s vjezdem, na který navazuje atriový dvůr skýtající naprosté soukromí. Atrium je uzavřeno jednopodlažní budovou se samostatnou  bytovou jednotkou 2+kk. Dům je částečně podsklepen- sklepní místnost o výměře cca 14m2.Dispozice : 1.NP - vstupní předsíň, kuchyně s jídelním koutem 15m2, obývací pokoj 22m2, prostorná koupelna s rohovou vanou a hydromasážním sprchovým koutem 6m2, samostatná toaleta, komora, průjezd 20m2 s automatickými vraty. 2.NP - 3x pokoj 20m2, 15m2 a 13m2, samostatná toaleta, šatna.Prostorná půda vhodná k půdní vestavbě. Samostatná bytová jednotka 2+kk v atriovém dvoře byla nově zbudována v roce 2006.Dispozice:vstupní předsíň, obývací pokoj s KL a jídelním koutem, 20m2, ložnice 12m2, šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Bytová jednotka je vybavena vlastním elektrickým boilerem 80 l. V letech 2000 – 2006 dům prošel rekonstrukcí.Ústřední topení a ohřev vody – kombinovaný plynový turbokotel zn. Junkers se zásobníkem 100 l, nezávislý elektrický boiler na ohřev teplé vody 100 l. IS:obecní vodovod, kanalizace, elektřina 220/380,plyn. Ve dvoře vlastní vrtaná studna,hloubka 7 metrů, průměr 0,5m. Možnost kombinace režimů odběru vody obecní a z vlastní studny.Orientace domu východ , západ.Obec Křenovice má vynikající občanskou vybavenost – mateřská škola, základní škola, síť obchodů, lékaři,veterinární lékař, lékárna, restaurace, pošta, obecní úřad , sportoviště.Výborná dostupnost do Brna, vlakové a autobusové spojení, IDS
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Nadčasově řešená novostavba RD se zahradou v klidné části obce Holubice u Brna, okres Vyškov

Nadčasově řešená novostavba RD se zahradou v klidné části obce Holubice u Brna, okres Vyškov

Prodej dvoupodlažního, samostatně stojícího prostorného rodinného domu s garáží a zahradou, výborná dostupnost do Brna, Holubice, okres VyškovNa základě zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům dispozice 4,5+1 s rozsáhlým obytným prostorem, úložným prostorem a zázemím, garáží, zahradou a dalšími parkovacími místy před a vedle domu nacházející se v klidné části obce Holubice u Brna. Obec Holubice u Brna má výbornou dostupnost do Brna dojezd 15 minut.CP parcely je 625m2, ZP 105m2, UP cca 157m2. Charakter okolní zástavby a umístění domu skýtá soukromí.Jedná se rozestavěný dům před vnitřními dokončovacími pracemi, výborně dispozičně řešený, při jehož výstavbě byl kladem důraz na kvalitu provedení a preciznost detailů. Výstavba probíhala v období 4.2011 - 10.2012. Rozpočet na dokončení je 400 - 500 tisíc korun. Dům je projektován jako jednogenerační,možno přebudovat a přizpůsobit na dvougeneračního bydlení. Zvolený architektonický charakter domu je typický velkoplošnými okny, otevřenými prostory a účelně členěnou dispozicí.Dispozice: 1.NP - zádveří, šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj 30m2 s přípravou na krbová kamna a s výstupem do zahrady, kuchyně 10,5m2, garáž 16m2, chodba se schodištěm. 2.NP - pokoje mají samostatné vstupy z předsíně: 2x pokoje 19m2 s výstupy na balkon, pokoj 16m2, šatna 5,9m2, koupelna 12m2 s vanou, sprch.koutem, toaletou a dvojumyvadlem. Prostorné podkroví (cca 53 m2)- úložný prostor, nebo pro rozšíření.Orientace ulice sever, zahrada jih.Dům je napojený na IS: veřejný vodovod, elektřina 220/380, plyn, kanalizace v obci není rozvedena.Odpadní jímka 12m3, jímka na dešťovou vodu 8.m3. Ústřední vytápění a ohřev vody plánováno plynovým kotlem, v obývacím pokoji krbová kamna, v celém 1.NP je podlahové topení s doplňkovými radiátory, ve 2.NP radiátory. V obci je mateřská škola, základní škola , pošta, obchod, restaurace, zdravotní středisko, IDS (autobus, vlak) - výborná dostupnost do Brna na autobusové nádraží Brno-Zvonařka. Více informací v RK.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 5+1 Chvalkovice na Hané

Prodej rodinný dům 5+1 Chvalkovice na Hané

Prodej rodinného domu ve Chvalkovicích na Hané, okres Vyškov, novostavba s pěknou zahradou, jezírky a bazénem.Nabízíme prodej novostavby rodinného domu 5+1 Chvalkovice na Hané, okr. Vyškov, která je samostatně stojící, obklopená krásně upravenou zahradou s jezírky a s bazénem. Dům je přízemní s obytným podkrovým, v přízemí se nachází kuchyně s vestavnými spotřebiči, jídelní kout a prostorný obývací pokoj s francouzským oknem vedoucím na terasu a do zahraday, koupelna s WC, zimní zahrada, šatna, technická místnost a dřevěné schodiště vedoucí do podkroví, kde se nachází čtyři pokoje, šatna a další koupelna s WC. V RD je zavedena elektřina, jsou zde dvě studny, topení je zajištěno tepelným čerpadlem - velmi nízké měsíční náklady na provoz domu. Dům je celkově zateplen, jsou zde dřevěná Eurookna, parkování je možné u domu nebo pod krytým stáním pro jedno auto. Umístění RD 5+1 v obci zajišťuje absolutní soukromí, Chvalkovice na Hané mají dobrou občanskou vybavenost, nachází se 2 km od Ivanovice na Hané, kde je potom veškerá občanská vybavenost a také nájezd na dálnici D1 - výborná dostupnost do Vyškova, Brna a Kroměříže.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej RD 4+1 Nesovice okres Vyškov

Prodej RD 4+1 Nesovice okres Vyškov

Prodej RD 4+1 Nesovice okres VyškovK prodeji nabízíme přízemní rodinný dům se zahradou v obci Nesovice okr. Vyškov. Jedná se o zděný dům o dispozici 4+1 na pozemku o výměře 1045m2 v okrajové části obce. Vnitřní dispozice čítají kuchyni s jídelním koutem, prostornou světlou chodbu, koupelnu s vanou a 4 pokoje. Součástí prodávané nemovitosti je zděná dílna, dřevěný přístavek a zahrada s možností vjezdu autem. Dům má vlastní studnu i obecní vodovod, nová elektroinstalace v mědi. Vytápění lokální plynové a kamna na tuhá paliva. V obci kompletní občanská vybavenost. Dobré vlakové i autobusové spojení.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Brankovice

Prodej rodinného domu 2+1 Brankovice

Brankovice.Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 Brankovice, okres Vyškov, s průjezdem do dvora a větší svažitou zahradou. Dům je přízemní, po částečné rekonstrukci - částečně nová plastová okna a dveře, rozvody vody a elektřiny, ústřední topení, podlahy, vhodný k rozšířením půdní vestavbou nebo přístavbou do dvora - započato. Veškeré IS, topení je ústřední plynové, nebo je možné využít komín k topení krbovými kamny na TP. Rodinný dům 2+1 se nachází v klidné části obce s dobrou vybaveností, vlakovou zastávkou, v okolí je množství lesů a krásná příroda, je ihned k bydlení nebo k rekreaci. Více informací v RK.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 1+1 a 1+1 Hamiltony

Prodej rodinného domu 1+1 a 1+1 Hamiltony

Vyškov - Hamiltony.Nabízíme exkluzivně prodej dvou na sebe navazujících rodinných domů v obci Hamiltony, okres Vyškov, s pěknou, větší zahradou. Rodinné domy jsou umístěny v řadové zástavbě a jsou určeny ke kompletní rekonstrukci nebo demolici a použití pozemku o výsledné ploše 1178 m2 pro stavbu nového RD. V domě je zavedena elektřina, vodovod a plyn, přípojka kanalizace je před domem. Na domy navazuje společý dvůr a pěkná rovinatá zahrada se vzrostlými stromy. Rodinný dům se nchází ve vyhledávané lokalitě v místní části města Vyškov, v okolí je velmi hezká příroda a lesy.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1 Hvězdlice

Prodej rodinného domu 2+1 Hvězdlice

Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 ve Hvězdlicích, okres Vyškov.Nabízíme k prodeji polořadový RD/chalupu 2+1 v obci Nové Hvězdlice u Vyškova, okres Vyškov. Dům je určený k částečné rekonstrukci, vlastní studna, veřejný vodovod před domem, odpady svedeny do veř.kanalizace. Rozvody vody pouze v koupelně a v zadní části domu. Vytápění wafkami a možnost krbových kamen. El. 220/380V, WC pouze suchý. V přední části domu nové izolace, el.rozvody. Na dům navazuje uzavřený dvůr, hosp.místnost a rov.zahrada se stromy. Veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost do Vyškova, Bučovic, Slavkova.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 4+2 Račice

Prodej rodinného domu 4+2 Račice

Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+2 v Račicích, okres Vyškov.Nabízíme prodej rodinného domu 4+2 Račice, okres Vyškov, s průjezdem do dvora a pěknou zahradou s ovocnými stromy. Dům je řadový, patrový, suchý, prošel rekonstrukcí: nové odpady, rozvody vody, elektra. V RD jsou všechny IS, má vlastní studnu, topení je ústřední plynové a na TP. Na dům navazuje uzavřený dvůr s prádelnou, dílnou a kotelnou. Rodiný dům 4+2 se nachází v obci Račice vzdálené 7 km od Vyškova, je zde velmi dobrá občanská vybavenost, dostupnost na dálnici D1, vyhledávaná rekreační oblast.
více
Domy / Chata
Prodáno

Prodej chata 1+1 Luleč

Prodej chata 1+1 Luleč

Prodej chaty 1+1 v Lulči, okres Vyškov, se zahradou, terasou a balkonem.Nabízíme prodej zděné chaty 1+1 Luleč, okres Vyškov. Chata je samostatně stojící s pěknou zahradou, celoročně obyvatelná, s terasou i balkonem a parkovacím stáním. V chatě se nachází sklep, v přízemí je obytný prostor s kuchyňským koutem, WC a schodištěm do 1.NP, kde se nachází ložnice. V chatě je zavedena elektřina, má vlastní studnu, jímku, chata je vytápěna ústředně krbovými kamny. Chata 1+1 se nachází ve vyhledávané rekreační oblasti s výbornou občanskou vybaveností a dostupností do BM, VY.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Heroltice

Prodej rodinného domu 3+1 Heroltice

Prodej rodinného domu 3+1 v Herolticích, okres Vyškov, k okamžitému bydlení se zahrádkou s vjezdem a pěkným dvorem.Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 Heroltice, okres Vyškov, s pěkným uzavřeným dvorem a menší zahradou s vjezdem. Dům je cihlový, přízemní, je možné ho rozšířit půdní vestavbou, prošel částečnou rekonstrukcí: nové odpady, rozvody vody, elektřiny, částečná výměna oken za plastová. RD je napojen na všechny IS, vytápění je plynové přímotopy Waf nebo krbovými kamny v obývacím pokoji. Dům 3+1 je k okamžitému bydlení. Obec Hoštice - Heroltice se nachází 6 km od Vyškova, je zde dobrá občanská vybavenost: školka, obchod, sportovní zázemí, restaurace, je zde velmi dopbré dopravní spojení - v obci je autobusová zazstávka, železniční zastávja a ve vzádenosti 3 km je nájezd na dálnici D1.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Zelená Hora

Prodej rodinného domu 3+1 Zelená Hora

Prodej rodinného domu 3+1 v Zelené Hoře, okres Vyškov, k bydlení i rekreaci v okolí lesů.Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 Zelená Hora, okres Vyškov, s garáží, průjezdem, dvorem a pěknou zahradou s ovocnými stromy. Dům je řadový, cihlový, určený k rekonstrukci a modernizaci, proběhla zde výměna oken za plastová. V RD jsou včechny IS, má vlastní studnu, vytápění je přímotopy WAF. Dům je k okamžitému bydlení. Součástí prodej domu 3+1 je parcele přes ulici před domem, vhodná na stavební pozemek. Obec Zelená Hora se nachází 6 km od Vyškova v krásné přírodě v okolí lesů, je zde dobrá občanská vybavenost, výborná dostupnost do Vyškova a na dálnici D1. K bydlení i rekreaci.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1,1+1 Snovídky

Prodej rodinného domu 2+1,1+1 Snovídky

Snovídky.Nabízíme prodej rodinného domu 2+1,1+1 Snovídky, okres Vyškov. Dům je cihlový s terasou, průjezdem, pěkným dvorem a rovinatou zahradou s ovocnými stromy. RD je udržovaný, určený k částečné rekonstrukci, nyní řešený jako dvougenerační - RD je 2+1 a víminek ve dvoře 1+1. V Domě je zavedena elektřina rozvedená v mědi, má vlastní studnu, plyn, septik, přípojka na obecní vodovod je před domem, topení je ústřední plynové i na TP. Rodinný dům 2+1,1+1 se nachází v klidné lokalitě s krásnou přírodou a lesy v okolí, je zde dobrá občanská vybavenost: školka, obchod, obecní úřad, restaurace, z obce je dobrá dopravní dostupnost vlakem - vlaková zastávka v obci, autobusem i po rychlostní komunikaci spojující Brno-Uherské Hradiště, Bo brna - 40 km a Vyškova - 20 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodiného domu 1+1 Šaratice

Prodej rodiného domu 1+1 Šaratice

Šaratice.Nabízíme prodej rodinného domu 1+1 Šaratice, okres Vyškov, s pěkným dvorem a velmi hezkou zahradou s možností vjezdu a vybudování garáže. Dům je rohový, přízemní, suchý, cihlový, jsou zde nová plastová okna. V RD 1+1 jsou prostorné pokoje, udržovaná kuchyně, velký pokoj 20 m2, je zde nutné vybudovat koupelnu a WC. V domě je zavedena elektřina, obecní vodovod, plyn, topení je plynovými přímotopy WAF. Obec Šaratice je vzdálená 25 km od Brna, 30 km od Vyškova, v obci je výborná občanská vybavenosta a dostupnost do Brna.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Křenovice

Prodej rodinného domu 3+1 Křenovice

Křenovice.Exkluzivně se souhlasem majitele nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 3+1 Křenovice, okres Vyškov, s garáží, dílenskou částí, sklepem a upraveným dvorem s možností využití menší zahrádky ve vyhledávané lokalitě. Dům je v dobrém technickém stavu, prošel částečnou rekonstrukcí a modernizací: částečná rekonstrukce zadní a dvorní části domu s výměnou plastových oken, vybudování nové kuchynské části a sociálního zařízení. V RD jsou veškeré IS, elektřina, obecní kanalizace, vytápění je ústřední plynové, součástí domu jsou dva rezervoáry na deštovou vodu, dům je na ně i napojen. Na nemovitosti byla provedena celková údržba střechy - zalaťování, částečná výměna krovu, ve dvorní části nová střecha i střešní krytina. Rodinný dům 3+1 se nachází v klidné části obce Křenovice, ve které je veškerá občanská vybavenost a je z ní výborná dopravní dostupnost do Slavkova u Brna - 3 km a Brna - 20 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1 Moravské Prusy

Prodej rodinného domu 3+1 Moravské Prusy

Moravské Prusy.Nabízíme prodej rodinného domu 3+1 Moravské Prusy, okres Vyškov, který prošel celkovou rekonstrukcí vnitřních prostorů. Dům je cihlový, rohový, přízemní, s vjezdem na pozemek, garáží a pěknou, rovinatou zahradou. V RD jsou všechny IS, obecní vodovod - nové rozvody, elektřina - nové rozvody, plyn, kanalizace, dům je vytápěn ustředním plynovým topením nebo krbovými kamny v obývacím pokoji. Dům 3+1 je možné rozšířit půdní vestavbou. Součástí prodeje je i nová kuchyňská linka včetně spotřebičů. Rodinný dům 3+1 se nachází v obci s velmi dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností - Vyškkov - 8 km, Brno - 40 km, Kroměříž - 35 km.
více
Domy / Chata
Prodáno

Prodej chalupy 2+1 Brankovice

Prodej chalupy 2+1 Brankovice

Brankovice.Nabízíme k prodeji chalupu 2+1 Brankovice, okres Vyškov, s průjezdem do dvora a větší svažitou zahradou. Chalupa je přízemní, po částečné rekonstrukci - částečně nová plastová okna a dveře, rozvody vody a elektřiny, ústřední topení, podlahy, vhodný k rozšířením půdní vestavbou nebo do dvora - započato. Veškeré IS, topení je ústřední plynové, nebo je možné využít komín k topení krbovými kamny na TP. Chalupa 2+1 se nachází v klidné části obce s dobrou vybaveností, vlakovou zastávkou, v okolí je množství lesů a krásná příroda, je ihned k bydlení nebo k rekreaci. Více informací v RK.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej, Dům RD samostatný, 80m2, Milonice

Prodej, Dům RD samostatný, 80m2, Milonice

Prodej rodinného domu 3+1, Nesovice - MiloniceExkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Milonicích, okres Vyškov, který je po celkové vnitřní rekonstrukci - nové topení, plastová okna, rozvody vody a elektřiny, koupelna a WC, dveře a zárubně, zádveří. RD 3+1 je velmi prostorný, celý podsklepený, suchý, jsou zde veškeré IS, vlastní studna, vytápění je ústřední plynovým topením. Rodinný dům 3+1 je možné rozšířit půdní vestavbou. Rodinný dům se nachází v klidné části obce s krásným výhledem do okolí, k domu patří velmi hezká zahrada na které je možné vybudovat garáž s vjedem z obecní komunikace. Velmi dobrá dostupnost do Bučovic, Brna a Vyškova.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej, Dům RD rohový, 90m2, Kloboučky

Prodej, Dům RD rohový, 90m2, Kloboučky

Prodej rodinného domu 3+kk, Bučovice - KloboučkyNabízíme k prodeji rohový rodinný dům 3+kk Bučovice - Kloboučky, okres Vyškov. Dům je suchý, cihlový, přízemní, proběhla zde částečná rekonstrukce: plastová okna, podlahy, kuchyně, částečně nová elektroinstalace. Jsou zde všechny IS studna, plynová a vodovodní přípojka je před domem, topení ústřední na TP. RD 3+kk je ihned k bydlení, má větší dvůr, v obci je velmi dobrá občanská vybavenost, všechna občanská vybavenost se nachází v Bučovicích (2 km), je zde velmi dobrá dostupnost do Brna a Vyškova.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej, Dům RD řadový, 70m2, Nemotice

Prodej, Dům RD řadový, 70m2, Nemotice

Prodej rodinného domu 1+1, NemoticeNabízíme k prodeji rodinný dům 1+1 Nemotice, okres Vyškov, který je určený k celkové rekonstrukci nebo zbourání a využití jako stavební pozemek. Dům je řadový, přízemní, je zde zavedena elektřina, plynová a vodovodní přípojka jsou před domem. K RD 1+1 patří průjezd do dvora, větší dvůr s hospodářskými stavbami a terasová zahrada s ovocnými stromy. V domě jsou zachovalá kachlová kamna určená k rekonstrukci, která sloužila k vytápění. Dům není v současnosti k okamžitému bydlení. Obec Nemotice je situována 23 km jihovýchodně od okresního města Vyškov, 10 km od města Bučovice, prochází jí železniční trať Brno - Trenčanská Teplá, v obci je železniční stanice, je zde dobrá občanská vybavenost.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej, Dům RD samostatný, 100m2, Moravské Málkovice

Prodej, Dům RD samostatný, 100m2, Moravské Málkovice

Prodej rodinného domu 2+1, Moravské MálkoviceNabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 Moravské Málkovice, okres Vyškov. Dům je cihlový, suchý, s možností dalšího rozšíření a určený k celkové rekonstrukci. V domě jsou nové rozvody elektřiny, je zde zavedena voda z vlastní studny, topení je plynové WAF nebo lokální na TP. Dispozice rodinného domu 2+1: vstupní chodba s menší místností vhodnou pro vybudování schodiště, a vstupem do dvou obytných místností, v 1 NP se nachází další obytná místnost se samostatným vstupem ze dvora, v zadní části domu je vybudována starší koupelna, WC je suché. K RD náleží dvůr a zahrada s ovocnými stromy. Rodinný dům se nachází ve vyhledávané lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností na dálnici D1, do Vyškova a Brna.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1, Bohaté Málkovice

Prodej rodinného domu 2+1, Bohaté Málkovice

prodej rodinného domu v Bohatých Málkovicích, přízemní rodinný dům 2+1Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 Bohaté Málkovice, okres Vyškov, řadový, suchý, přízemní s možností půdní vetavby, s prostorným průjezdem na dvůr, dvorem s hospodářskými stavbami a velkou zahradou. V domě probíhá v současné době rekonstrukce, ale je možné ho ihned obývat, jsou zde nové rozvody vody a elektřiny, odpadů, elektrického topení, vnitřní dveře, plastová okna, podlahy. V RD jsou všechny IS, vlastní studna, přípojka na obecní vodovod a plyn je před domem, topení je ústřední elektrické nebo krbovými kamny. Bohaté Málkovice se nachází 12 km od Vyškova, má dobrou občanskou vybavenost: škola, školka, obchod, obecní úřad, atd., je zde výborná dostupnost do Brna a Bučovic.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1, Bohdalice - Pavlovice

Prodej rodinného domu 3+1, Bohdalice - Pavlovice

prodej rodinného domu v Bohdalicích - Pavlovicích, přízemní rodinný dům 3+1,Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 Bohdalice - Pavlovice, okres Vyškov. Dům je určený k částečné rekonstrukci, s průjezdem na velký zatravněný dvůr, který má ještě boční vjezd na místní komunikaci. V RD všechny IS, elektřina, rozvody vody z vlastní studny, přípojka na místní vdovod a přípojka na plyn je před domem, topení je elektrické nabo na TP. Rodinný dům je vhodný k bydlení, ale i k rekreaci, v okolí je velmi pěkná příroda a lesy. V obci je velmi dobrá vybavenost a dostupnost do Vyškova (10 km) a bučovic (10 km).
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1, Rostěnice

Prodej rodinného domu 3+1, Rostěnice

prodej rodinného domu v Rostěnicích, přízemní rodinný dům 3+1,Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 Rostěnice, okres Vyškov, který je samostatně stojící, má udržovanou předzahrádku, vjezd na dvůr, garáž a větší zahradu. Rodinný dům je velmi dobře udržovaný, určený k částečné rekonstrukci, je zde možnost rozšíření vybudováním půdní vestavby. V domě jsou všechny IS: má vlastní studnu, septik s přepadem, plynovou přípojku, vytápění je ústřední kombinované plynové nabo na TP (Turbokotel), k RD 3+1 patří sklep a na dvoře jsou hospodářské stavby. Dům 3+1 je ihned k bydlení. Obec Rostěnice se nachází 5 km od Vyškova, 3,5 km od nájezdu na dálnici D1 trasa Kroměříž - Vyškov - Brno, je zde velmi dobrá občanská vybavenost: škola, školka, obchod, obecní úřad, restaurace, autobusová stanice.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 3+1 Zbýšov

Prodej rodinný dům 3+1 Zbýšov

Prodej přízemního rodinného domu ve Zbýšově, okres Vyškov, s dvorem a okrasnou zahradou, se samostatným vjezdem a garáží.Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 Zbýšov, okres Vyškov, je řadový, přízemní, s vjezdem na dvůr s garáží a okrasnou zahradou. Dům je určený k částečné rekonstrukci, je možné ho rozšířit přístavbou do dvora. V RD jsou všechny IS, topení je ústřední elektrické nebo na TP, plynová přípojka je před domem. Rodinný dům je suchý, udržovaný, nachází se v obci Zbýšov vzdálené 5 km od Slavkova a 20 km od Brna, je zde velmi dobrá občanská vybavenost: školka, obchod, vlaková a autobusová stanice, obecní úřad, atd., výborná dostupnost na dálnici D1.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 2+1 Ježkovice

Prodej rodinný dům 2+1 Ježkovice

Prodej přízemního rodinného domu v Ježkovicích, okres okres Vyškov, vhodný ke zbourání a využití pozemku na stavbu nového RD. Pěkná lokalita.Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 Ježkovice, okres Vyškov, určený ke zbourání a využití pozemku na stavbu navého RD. Dům je samostatně stojící a patří k němu pěkná, velká, rovinatá zahrada. Jsou zde všechn IS, plynová přípojka je před domem. Dům není k okamžitému bydlení. Obec Ježkovice se nachází 10 km od VYškova, je zde dobrá občanská vybavenost, jedná se o vyhledávanou lokalitu v krásné krajině obklopené lesy.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 3+1 Křenovice

Prodej rodinný dům 3+1 Křenovice

Prodej přízemního rodinného domu 3+1 v Křenovicích, okres Vyškov, po celkové rekonstrukci, rohový s malou zahrdou a dvorem, průjezdem.Nabízíme k prodeji rohový rodinný dům 3+1 Křenovice, okres Vyškov, s malou zahradou, průjezdem, který slouží jako garáž a dvorem. RD prošel rekonstrukcí, je suchý, přízemní s možností rozšíření půdní vestavbou, ve dvorní části se nachází ještě jeden pokoj se samostatným vstupem. V domě jsou všechny IS, studna, vytápění je plynové ústřední. Dům 3+1 je ihned k bydlení. Obec Křenovice se nacháí 2 km od Slavkova u Brna, je zde veškerá občanská vbavnost - škola, školka, pošta, obecní úřad, vlaková zastávka - 2x, autobusová zastávka, z obce výborná dostupnost do Brna - 15 km.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 3+1 Rybníček

Prodej rodinný dům 3+1 Rybníček

Prodej přízemního rodinného domu 3+1 v Rybníčku, okres Vyškov, k částečné rekonstrukci, samostatně stojící s dvorem, zahradou a garáží.Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný rodinný dům 3+1 Rybníček, okres Vyškov. Dům je somostatně stojící, suchý, přízemní s možností půdní vestavby, má garáž a je obklopený pěknou zahradou s vjezdem. V RD 3+1 jsou všechny IS, topení je ústřední plynové, jsou zde nové izolace a podlahy. Dům je k okmžitému bydlení. Obec Rybníček se nchází 7 km od Vyškova v blízkosti nájezdu na dálnici D1, je zde dobrá občanská vybavenost.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 2+1 Bohaté Málkovice

Prodej rodinný dům 2+1 Bohaté Málkovice

Prodej patrového rodinného domu 2+1 v Bohatých Málkovicích, okres Vyškov, k modernizaci, s dvorem a zahradou.Prodej rodinného domu 2+1 Bohaté Málkovice, okes Vyškov, s průjezdem do dvora a menší zahradou. Dům je v dobrém technickém stavu, určený k modernizaci, je zde možné vybudovat půdní vestavbu nebo přístavbu do dvora. RD 2+1 je řadový, přízemní, suchý. V domě jsou všechny IS, studna i obecní vodovod, topení je přímotopy Waf. Rodinný dům je k okamžitému bydlení. Obec Bohaté Málkovice se nachází 6 km od Bučovic, 11 km od Vyškova, je zde velmi dobrá dostupnost i do Brna (35 km), v obci je dobrá občanská vybavenost.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 5+1 Letonice

Prodej rodinný dům 5+1 Letonice

Prodej patrového rodinného domu 5+1 Letonice, okres Vyškov, po částečné rekonstrukci, cihlový s dvorem a zahradou.Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 5+1 Letonice, okres Vyškov, s předzahrádkou, průjezdem, pěkným uzavřeným dvorem a zahradou. Dům je suchý, patrový, v přízemí se nachází vstupní chodba se schodištěm do patra a na půdu, kuchyňka a dva pokoje, v 1NP se nachází čtyři pokoje, z nichž jsou v jednom vyvedeny odpady a rozvody vody pro plánovanou kuchyň, dále pak koupelna a samostatné WC. Je zde i možnost půdní vestavby. V RD 5+1 jsou všechny IS, má vlastní studnu, topení je kombinované ústřední plynové nabo na TP. Z důvodu plánované rekonstrukce byly odstraněny radiátory, po jejich opětovné instalaci je dům k okamžitému bydlení. Obec Letonice se nachází 10 km od Slavkova u Brna, 17 km od Vyškova, 30 km od Brna, z obce je velmi dobrá dostupnost a je zde velmi dobrá občanská vybavenost: školka, škola 1-5 třída, pošta, obchod, restaurace, obecní úřad.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinný dům 2+1 Šaratice

Prodej rodinný dům 2+1 Šaratice

Prodej rodinného domu 2+1 v Šaraticích, okres Vyškov s průjezdem a pěknou zahardou.Nabízíme prodej rodinného domu 2+1 Šaratice, okres Vyškov. Dům je určen k částečné rekonstrukci, s průjezdem na dvůr, dvorem a pěknou zahradou. RD 2+1 je suchý, ze smíšeného zdiva, udržovný s novými rozvody elektřiny a vytápěn kombinovaným kotlem na elektřinu a TP, je zde zavedena obecní kanalizace a přípojka na plyn je před domem. Obec Šaratice se nachází 8 km od Slavkova u Brna, 20 km do Brna, je zde velmi dobrá občanská vybavenost: škola, školka, obchod, lékař, restarace.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Rodinný dům, Prodej, Vítovice, okres Vyškov

Rodinný dům, Prodej, Vítovice, okres Vyškov

Rodinný dům, Prodej, Vítovice, okres VyškovNabízíme k prodeji řadový RD 3+1 s dvorem a terasovou zahradou ve Vítovicích u Rousínova, okres Vyškov. Dům je patrový, po kompletní rekonstrukci – nová sedlová střecha ( plechová ), plastová okna, rozvody elektřiny a vody, vnitřní omítky, plynové topení. Veškeré IS v domě.V roce 2010 došlo k dokončení rekonstrukce interiéru – nové plovoucí podlahy v pokojích a dlažba koupelna+WC, snížené stropy, kompletní nová koupelna s WC, nová kuchyň, nové 2 pokoje v podkroví. Dům je dále možné rozšířit další půdní vestavbou.Dispozice – v přízemí chodba, obývací pokoj 14m2, menší hala se schody do půdní nástavby, kuchyně 10m2 s jídelním koutem, velká koupelna 8m2 s WC a místem pro praní.V patře jsou 2 samostatné pokoje 11m2 a 15m2. V domě je vše nově zařízeno a zrekonstruováno, materiál na menší dodělávky je v ceně ( lišty, ino, obklady, dlažba).Na dvoře domu jsou hospodářské stavby a dva sklepy. RD 3+1 se nachází v klidné oblasti v blízkosti lesa a rybníku.Výborná dostupnost do Rousínova – 2 km, Vyškova – 15 km, Brna – 20 km.Jde o velmi krásný a útulný dům za skvělou cenu.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu obec Medlovice, okres Vyškov

1 600 000 Kč

Prodej rodinného domu obec Medlovice, okres Vyškov

1 600 000 Kč
+ provize
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům - zemědělskou usedlost v Medlovicích, okres Vyškov. Nemovitost je obyvatelná, ale je zde předpoklad rekonstrukce a modernizace dle představ nového majitele. Zapojena elektřina, voda, plyn. Dispozičně je dům řešen vstupní chodbou se vstupy do obytné části a části dvorní. Nemovitost má tři pokoje, prostornou kuchyňskou část propojenou s jídelní, koupelnu s vanou a samostatně řešené WC .Na chodbě je dále vstup do komory a do patra, kde bývala sýpka. Ve dvorní části je velká garáž, stodola, hospodářské přístavky, chlévy a sklep. Průjezd na dvůr zajištěn velkým vjezdem. Za stodolou je udržovaná zahrada. Dům je napojen na veřejný vodovod. Odpad je sveden do septiku. Kanalizace před domem. Okna jsou dřevěná kastlová v dobrém stavu ke stáří nemovitosti. Pokud hledáte stavbu, kde byste chtěli chovat zvířata nebo i podnikat, v rámci prostor, je tento dům určen právě Vám. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat našeho specialistu.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu, obec Moravské Málkovice, okres Vyškov

3 100 000 Kč

Prodej rodinného domu, obec Moravské Málkovice, okres Vyškov

3 100 000 Kč
+ provize
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Moravské Málkovice, okres Vyškov. Nemovitost prošla celkovou vnitřní rekonstrukcí, včetně nového vytápění a rozvodů. Na dům navazuje garáž, dvůr s hospodářskými stavbami, dílnou a menší zahrada. V případě dalších doplňujících informací a zájmu o prohlídku se obraťte na specialistu naší realitní splečnosti. Obec má dobrou občanskou vybavenost, včetně koupaliště a chovného rybníka nedalo obce. V okolí krásná příroda a lesy, dobrá dostupnost do okresního města a na dálniční přivaděč.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu, obec Hlubočany, okres Vyškov

Prodej rodinného domu, obec Hlubočany, okres Vyškov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 s možností rozšíření v obci Hlubočany, okres Vyškov. Dům má vjezd na pozemek, dvorek a zahradu. Dispozičně je řešen chodbou se vstupem do kuchyně a dále do pokojů. Původně byl z chodby vstup přímo do pokoje, který je nyní zazděn. Na kuchyň navazují prostory, kde je možné případně dobudovat menší koupelnu se sprchovým koutem a WC (v současné době není v domě funkční koupelna s WC). Voda dovedena z veřejného vodovodu jen do části domu, v případě rekonstrukce je nutné dořešit. IS:elektřina 22O,38OV, veřejný vodovod, plyn, septik na vyvážení. Vytápění plynové WAF. Z části byly na domě vyměněny plastová okna. Dům je v obytné části suchý. Z domu je vstup do dvorní části, kde je starší prádelna s vanou (zde je přivedena voda) a navazuje hospodářská stavba. Pod domem jsou dva sklepy. Po pravé straně dvoru, byla započata majitelem přístavba na původních základech, která nebyla dořešena. Nemovitost není delší dobu obývaná a je určená k modernizaci a rekonstrukci. V obci dobrá občanská vybavenost škola, školka, obchod, OÚ, lékař, kostel a další. Výborná dostupnost do okresního města Vyškov a na dálniční přivaděče. Se zájmem o prohlídku kontaktujte realitního specialistu naší společnosti. Rádi případně bezplatně poradíme i s financováním u našich finančních odborníků.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu obec Ruprechtov, okres Vyškov

Prodej rodinného domu obec Ruprechtov, okres Vyškov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji nemovitost s dvorem, garáží a další budovou bez označení v Ruprechtově, okres Vyškov. Dům je dispozičně řešen vstupní chodbou /zádveřím/, koupelnou, WC, dva pokoje. Dále pak v patře domu je velká kuchyňská část propojená s obývací částí, ložnice, pokoj, koupelna s vanou a WC. V patře domu je balkon směřující do dvorní části nemovitosti. Nemovitost je možné užívat, ale je určena k částečné modernizaci a rekonstrukci. IS: veřejný vodovod, elektřina 220,380, plyn. Vytápění ústřední plynové i kotel na TP. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. V domě je snížená sazba u elektrické energie a je podsklepen. Na střeše proběhla částečná rekonstrukce před cca 8 lety. Okna jsou plastová. Na dům navazuje uzavřený dvorek s garáží a domkem bez č.p., kde je zaveden plyn, elektřina, odpady. Dům se prodává s vybavením.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu 3+1, obec Bučovice, okres Vyškov

Prodej rodinného domu 3+1, obec Bučovice, okres Vyškov

V zastoupení majitele nabízíme rodinný dům s vjezdem,dvorem a menší zahradou v Bučovicích, okres Vyškov. Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci a modernizaci. IS: veřejný vodovod, vlastní studna/není využívána/, elektřina 220,380V, septik. V domě je starší koupelna, jejíž součástí je i WC. Na domě byla částečně vyměněn okna za plastové, jinak je dům v původním stavu, včetně již nevyhovujícího elektrického topení /akumulační kamna/. V uzavřeném dvoře jsou hospodářské stavby a klenbový kopaný sklep. Zahrada s ovocnými stromy je ve svahu. Hledáte-li nemovitost, kterou si upravíte podle svých představ, může být právě tento dům tou správnou volbou. Město Bučovice mají výbornou občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do Brna. V případě dalších informací, či sjednání prohlídky, kontaktujte specialistu naší realitní společnosti. Rádi Vám nabídneme i výhodné financováním.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 8+kk v obci Bučovice, okres Vyškov

12 000 000 Kč

Prodej rodinného domu 8+kk v obci Bučovice, okres Vyškov

12 000 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout exklusivní nemovitost postavenou na krásném a jedinečném místě v Bučovicich. Velkou předností této stavby je umístění s nádherným výhledem do širokého okolí s naprostým soukromím. Dům s dvojgaráží je samostatně stojící, obklopen rozsáhlou zahradou. V části zahrady je umístěn bazén s filtrací, krásná prostorná pergola se zděnou letní kuchyní a posezením. V zahradě je dále zabudován automatický závlahový systém napojený na vlastní vrtanou studnu. Celá zahrada je vkusně osazená dřevinami, je zde položená žulová dlažba a atmosféru dotváří menší jezírko s lekníny. Rodinný dům byl postaven před 10 lety z cihelných bloků se sedlovou střechou, materiál taška. Dům je celkově zateplený i včetně střechy. Okna jsou dřevěná. Vytápění domu je ústřední plynové, dále je možnost vytápění z části krbovými kamny. V jídelně je podlahové vytápění. Dům je v každém patře bezbariérový. Dispozičně je řešen v suterénu velkou prostornou společenskou místností, skladovacími prostory, kotelnou,2xWC a koupelnou se sprchou. Z této části domu je přímý vstup do zahrady. V prvním podlaží domu jsou tři pokoje, kuchyňská část propojená s obývací a přímým vstupem na terasu domu. Dále je zde koupelna s vanou a 2x WC. Z této části domu je vstup do garáže. Ve druhém podlaží jsou čtyři pokoje, velká koupelna s vanou a toaleta. Elektřina 220, 380V se sníženou sazbou. Nemovitost je celkově zabezpečena kamerovým systémem i čidly. Vjezd na pozemek a do garáže je řízen automatickým systémem bez nutnosti vystupování. Pokud hledáte jedinečnou nemovitost s dobrou dostupností do Brna, kde klid se pojí s prostorem, je tento dům tou správnou volbou. Pro bližší informace se kontaktujte s realitním specialistou naší společnosti.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

2 292 000 Kč

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

2 292 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 2+kk se zahradou a parkovacím místem v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 93,43m2 plus parkovací míst o výměře 12,11m2 u domu, zastavěná plocha 61m2, podlahová plocha 48,1m2. Jedná se o řadový přízemní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou, extensivní zelenou střechou,střecha zatravněna . Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dům je řešen jako 2+kk se skladem, koupelnou s WC a terasou. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Dispozice: zádveří 3m2, obývací pokoj s kuchyní 20,1m2 s výstupem na zahradu, pokoj 12,2m2, sklad 1,6m2, chodba 6,5m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou 4,7m2, terasa 9m2. Parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

2 302 000 Kč

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

2 302 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 2+kk se zahradou a parkovacím místem v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 97,71m2 plus parkovací místo o výměře 12,12m2 u domu, zastavěná plocha 61m2, podlahová plocha 48,1m2. Jedná se o řadový přízemní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou, extensivní zelenou střechou,střecha zatravněna . Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dům je řešen jako 2+kk se skladem, koupelnou s WC a terasou. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Dispozice: zádveří 3m2, obývací pokoj s kuchyní 20,1m2 s výstupem na zahradu, pokoj 12,2m2, sklad 1,6m2, chodba 6,5m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou 4,7m2, terasa 9m2. Parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

2 319 000 Kč

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

2 319 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 2+kk se zahradou a parkovacím místem v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 101,99m2 plus parkovací míst o výměře 14,06m2 u domu, zastavěná plocha 61m2, podlahová plocha 48,1m2. Jedná se o řadový přízemní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou, extensivní zelenou střechou,střecha zatravněna . Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dům je řešen jako 2+kk se skladem, koupelnou s WC a terasou. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Dispozice: zádveří 3m2, obývací pokoj s kuchyní 20,1m2 s výstupem na zahradu, pokoj 12,2m2, sklad 1,6m2, chodba 6,5m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou 4,7m2, terasa 9m2. Parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 3+kk, Nemojany, okr. Vyškov

3 445 000 Kč

Prodej rodinného domu 3+kk, Nemojany, okr. Vyškov

3 445 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného polořadového rodinného domu dispozice 3+kk se zahradou a parkovacím místem v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 188,96m2 plus parkovací místo o výměře 14,03m2 u domu, zastavěná plocha 88m2, podlahová plocha 69,5m2. Jedná se o polořadový přízemní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou, extensivní zelenou střechou,střecha zatravněna . Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dům je řešen jako 3+kk se skladem, koupelnou, samostatnou toaletou a terasou. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Dispozice: zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 24,1m2 s výstupem na zahradu, pokoje 12,7m2 a 12m2, sklad 3,3m2, chodba 6,3m2, koupelna s vanou 3,9m2, samostatná toaleta 1,7m2, terasa 13m2. Parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, vlastní parkovací místo, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 2+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 2+kk se zahradou a parkovacím místem v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 102,54m2 plus parkovací míst o výměře 14,06m2 u domu, zastavěná plocha 61m2, podlahová plocha 48,1m2. Jedná se o řadový přízemní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou, extensivní zelenou střechou,střecha zatravněna . Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dům je řešen jako 2+kk se skladem, koupelnou s WC a terasou. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Dispozice: zádveří 3m2, obývací pokoj s kuchyní 20,1m2 s výstupem na zahradu, pokoj 12,2m2, sklad 1,6m2, chodba 6,5m2, koupelna se sprchovým koutem a toaletou 4,7m2, terasa 9m2. Parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu 3+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 3+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného polořadového rodinného domu dispozice 3+kk se zahradou a parkovacím místem v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 203,23m2 plus parkovací místo o výměře 14,06m2 u domu, zastavěná plocha 88m2, podlahová plocha 69,5m2. Jedná se o polořadový přízemní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou, extensivní zelenou střechou,střecha zatravněna . Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dům je řešen jako 3+kk se skladem, koupelnou, samostatnou toaletou a terasou. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Dispozice: zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 24,1m2 s výstupem na zahradu, pokoje 12,7m2 a 12m2, sklad 3,3m2, chodba 6,3m2, koupelna s vanou 3,9m2, samostatná toaleta 1,7m2, terasa 13m2. Parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, vlastní parkovací místo, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

4 342 000 Kč

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

4 342 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného polořadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 265,54 plus dvě vlastní parkovací místa o výměrách 12,12m2 a 12,13m2 u domu, zastavěná plocha 63,8m2, podlahová plocha 96,8m2. Jedná se o polořadový dvoupodlažní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou střechou. Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dispozice domu 5+kk s komorou, koupelna, 2xtoaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 25,2m2 s výstupem na zahradu, pracovna 9,5m2, komora, toaleta, schodiště a chodba 7,4m2, terasa 12m2 2.NP – pokoje 15,5m2, 11,3m2 a 9,8m2, koupelna s WC /vana, umyvadlo, toaleta/ 6,6m2, schodiště a chodba 3,2m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 125,89m2 plus dvě vlastní parkovací místa o výměrách 13,56m2 a 15,91m2 u domu, zastavěná plocha 63,8m2, podlahová plocha 96,8m2. Jedná se o řadový dvoupodlažní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou střechou. Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dispozice domu 5+kk s komorou, koupelna, 2xtoaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 25,2m2 s výstupem na zahradu, pracovna 9,5m2, komora, toaleta, schodiště a chodba 7,4m2, terasa 12m2 2.NP – pokoje 15,5m2, 11,3m2 a 9,8m2, koupelna s WC /vana, umyvadlo, toaleta/ 6,6m2, schodiště a chodba 3,2m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 124,7m2 plus dvě vlastní parkovací místa o výměrách 14,06m2 a 13,37m2 u domu, zastavěná plocha 63,8m2, podlahová plocha 96,8m2. Jedná se o řadový dvoupodlažní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou střechou. Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dispozice domu 5+kk s komorou, koupelna, 2xtoaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 25,2m2 s výstupem na zahradu, pracovna 9,5m2, komora, toaleta, schodiště a chodba 7,4m2, terasa 12m2 2.NP – pokoje 15,5m2, 11,3m2 a 9,8m2, koupelna s WC /vana, umyvadlo, toaleta/ 6,6m2, schodiště a chodba 3,2m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

3 987 000 Kč

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

3 987 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného řadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 123,45m2 plus dvě parkovací místa vlastní o výměrách 12,13m2 a 12,13m2 u domu, zastavěná plocha 63,8m2, podlahová plocha 96,8m2. Jedná se o řadový dvoupodlažní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou střechou. Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dispozice domu 5+kk s komorou, koupelna, 2xtoaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 25,2m2 s výstupem na zahradu, pracovna 9,5m2, komora, toaleta, schodiště a chodba 7,4m2, terasa 12m2 2.NP – pokoje 15,5m2, 11,3m2 a 9,8m2, koupelna s WC /vana, umyvadlo, toaleta/ 6,6m2, schodiště a chodba 3,2m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný
Rezervace

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného polořadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 372m2, dvě parkovací místa přímo na pozemku, zastavěná plocha 79,1m2, podlahová plocha 125m2. Jedná se o polořadový dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou, který je vzhledem ke svažitosti terénu částečně zapuštěný do svahu. Zdivo keramické tvárnice Heluz, střešní krytina keramická pálená. Dispozice domu 5+kk se skladem, 2x koupelna a toaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 7,7m2,pokoje 18,3 a 12,7m2, sklad 7,5m2, koupelna s WC /vana, toaleta, umyvadlo/6,3m2, schodiště a chodba 9,2m2 2.NP –obývací pokoj s kuchyní 31,5m2 s výstupem na zahradu, ložnice 11,5m2 s výstupem na zahradu, pracovna 8,1m2, koupelna s WC /sprchový kout, umyvadlo, toaleta/, schodiště a chodba 9m2, terasa 15m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

5 413 000 Kč

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

5 413 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného polořadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 353m2,dvě parkovací místa přímo na pozemku, zastavěná plocha 79,1m2, podlahová plocha 125m2. Jedná se o polořadový dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou, který je vzhledem ke svažitosti terénu částečně zapuštěný do svahu. Zdivo keramické tvárnice Heluz, střešní krytina keramická pálená. Dispozice domu 5+kk se skladem, 2x koupelna a toaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 7,7m2,pokoje 18,3 a 12,7m2, sklad 7,5m2, koupelna s WC /vana, toaleta, umyvadlo/6,3m2, schodiště a chodba 9,2m2 2.NP –obývací pokoj s kuchyní 31,5m2 s výstupem na zahradu, ložnice 11,5m2 s výstupem na zahradu, pracovna 8,1m2, koupelna s WC /sprchový kout, umyvadlo, toaleta/, schodiště a chodba 9m2, terasa 26m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

4 062 000 Kč

Prodej rodinného domu 5+kk, Nemojany, okr. Vyškov

4 062 000 Kč
+ provize
včetně právního servisu
+provize realitní kanceláře 5% z kupní ceny + DPH
Na základě výhradního zastoupení nabízíme novostavbu energeticky úsporného polořadového rodinného domu dispozice 5+kk se zahradou a dvěma parkovacími místy v klidné části obce Nemojany, okr. Vyškov. Dům je vybudován v rámci developerského projektu výstavby „Bydlení nad Nemojanským mlýnem“, v rámci kterého bude postupně zbudováno 28 rodinných domů kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké polořadové dvoupodlažní rodinné domy se sedlovou střechou určené pro vícečlenné rodiny. Celé území je řešeno jako soukromý, oplocený celek, v centrální části pak bude situována odpočinková zóna se zelení, lavečkami a hracími prvky pro děti. Obec Nemojany se nachází 6 km jihozápadně od Vyškova, 25 km severovýchodně od Brna a je situována v krásném prostředí lesů a vod, podél potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny, v okolí řada turistických cílů, vyhledávaná krajina CHKO Moravský kras, vyhlášené přírodní koupaliště U Libuše, Pístovický rybník. Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci D1 – dojezd do Brna 25 minut, IDS bus Nemojany, železniční zastávka v nedaleké obci Luleč. CP parcely činí 146,39m2 plus dvě vlastní parkovací místa o výměrách 12,12m2 a 18,89m2 u domu, zastavěná plocha 63,8m2, podlahová plocha 96,8m2. Jedná se o polořadový dvoupodlažní rodinný dům obdélníkového půdorysu s plochou střechou. Zdivo keramické tvárnice Heluz. Dispozice domu 5+kk s komorou, koupelna, 2xtoaleta. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrálních chodeb. 1.NP – zádveří 5,5m2, obývací pokoj s kuchyní 25,2m2 s výstupem na zahradu, pracovna 9,5m2, komora, toaleta, schodiště a chodba 7,4m2, terasa 12m2 2.NP – pokoje 15,5m2, 11,3m2 a 9,8m2, koupelna s WC /vana, umyvadlo, toaleta/ 6,6m2, schodiště a chodba 3,2m2 Dvě parkovací stání na vlastním pozemku u domu. Vytápění a ohřev vody - vlastní plynový kotel. Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchod, obecní úřad, kompletní služby v nedalekém Vyškově. V kupní ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, kompletní dodávka stavby na klíč, dvě vlastní parkovací místa, vše vč. DPH. Zahájení výstavby září 2018, dokončení výstavby říjen 2019.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu, obec Švábenice, okres Vyškov

cena k jednání

Prodej rodinného domu, obec Švábenice, okres Vyškov

cena k jednání
+ provize
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji dům o dispozici 3+1 se zahradou a průjezdem v obci Švábenice, okres Vyškov. Nemovitost je řešena chodbou se vstupy do pokoje, kuchyně s jídelní částí. Z kuchyně se dostanete do koupelny s vanou a dvou dalších pokojů. Dále navazuje zádveří s vchodem na zahradu a dvůr. Ze zádveří je ještě vstup do menší prádelny s původní kotlinou s kamny. Na dům navazují hospodářské stavby, menší dílna a sklad dřeva. Zde se nachází menší sklep. Dům je napojen na vlastní studnu, veřejný vodovod je veden před domem. IS: elektřina 220, 380V, septik, v domě zaveden plyn bez měřiče. Vytápění je řešeno jako ústřední s kotlem na TP. Okna dřevěná, kastlová. Dům je určený k celkové modernizaci a rekonstrukci. V obci je výborná občanská vybavenost a dobrá dostupnost na dálniční přivaděče a okolní města. Pokud hledáte dům, který si upravíte podle svých představ nebo chalupu k rekrečním účelům, může právě tento naplňovat vaše představy. Kontaktujte realitního specialistu naší společnosti a sjednejte si včas prohlídku domu. Rádi poradíme i s financováním.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 3+1, obec Chvalkovice na Hané, okres Vyškov

1 000 000 Kč

Prodej rodinného domu 3+1, obec Chvalkovice na Hané, okres Vyškov

1 000 000 Kč
+ provize RK
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Chvalkovicích na Hané, okres Vyškov. Jedná se o řadový dům 3+1 s dvorem, stodolou, garáží a vjezdem na pozemek. Dům je dispozičně řešen chodbou se vstupy do pokojů, kuchyně s jídelnou a dále do koupelny, WC a na dvůr. Na jedné straně domu jsou dvě místnosti a na straně druhé je kuchyně a pokoj. V koupelně je vana, WC je samostatné. Za chodbou je další prostor, který je možné využít například jako skladovací, Dále navazuje prosklená veranda. Dvůr je uzavřený s hospodářskými stavbami, prádelnou, stodolou a garáží. Nemovitost je určená k modernizaci. Vytápění je řešeno plynovými topidly WAF. Dům je napojena na veřejnou kanalizaci. Rozvody vody a elektřiny- 220 i 380V- jsou původní. Na domě proběhla výměna oken a vstupních dveří za plastová. Chvalkovice mají dobrou dostupnost na dálniční přivaděče i do okresního města Vyškov. Pokud hledáte dům, který si zmodernizujete dle svých představ, mohl by být právě tento tou správnou volbou. V případě zájmu kontaktujte realitní specialistku naší společnosti. Rádi Vám poradíme i s výhodným financováním.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu, obec Švábenice, okres Vyškov

cena k jednání

Prodej rodinného domu, obec Švábenice, okres Vyškov

cena k jednání
+ provize
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nemovitost ve Švábenicich, okres Vyškov. Dům je řešen průjezdem se vstupem do obytných a neobytných částí včetně vstupu na uzavřený dvůr. V přízemí domu se nachází menší kuchyně, nová koupelna a dva pokoje. Patro domu je s přízemím spojeno strmějším schodištěm, které je potřeba vyřešit jiným způsobem, pokud by se rozšiřovalo patro. V současné době jsou v těchto prostorách další tři místnosti a půda. Z průjezdu je vstup do neobytné části domu, kde je prádelna a WC. Na dvoře jsou hospodářské stavby, včetně velké stodoly. Za stodolou je rovinatá oplocená zahrada s možností vjezdu na pozemek. IS: vlastní tři funkční studny, veřejný vodovod před domem, vytápění je řešeno ústředním plynovým s kotlem, septik. Rozvody vody a elektřina jsou částečně nové. Dům je celkově určený k modernizaci a případné rekonstrukci. V současné době je využíván jen jako rekreační objekt. Obec Švábenice jsou dobře obslužně vybaveny. V dosahu nájezd na dálniční přivaděče. V případě bližších informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat našeho realitního specialistu. Poradíme i s nejlepším možným financováním.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu, obec Lysovice, okres Vyškov

cena k jednání

Prodej rodinného domu, obec Lysovice, okres Vyškov

cena k jednání
+ provize
Hledáte prostorný rodinný dům s velkou garáží, dvorem s bazénem a zahradou v klidné lokalitě s výbornou dostupností do Vyškova? Právě takový máme v obci Lysovice, okr. Vyškov. Patrový dům o dispozici 6+1 je po celkové vnitřní rekonstrukci čítající nová plastová okna, rozvody vody, elektřiny, plynu, nové podlahy (vinyl + lino), stropy. Vytápění ústřední plynové nebo krbovými kamny, které mají rozvody do radiátorů po celém domě. V přízemí domu se nachází kuchyně propojená s obývacím pokojem, zde jsou 2 výstupy na slunnou terasu, dále koupelna, samostatné WC a 3 pokoje. V patře se nachází další 3 místnosti. K domu náleží sklep, hospodářské přístavby, přebudované na letní kuchyni a dílnu, dále garáž s průjezdem, prostorný dvůr s bazénem. Za zídkou dvoru se nachází oplocená zahrada o velkosti cca 1600m2. Dům je k dispozici dle domluvy. Obec Lysovice má dobrou občanskou vybavenost, výbornou dostupnost na dálniční přivaděče. Se zájmem o prohlídku, kontaktujte realitního specialistu naší společnosti. Poskytujeme též bezplatně finanční poradenství.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu, obec Kučerov, okres Vyškov

Prodej rodinného domu, obec Kučerov, okres Vyškov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v Kučerově, okres Vyškov. Nemovitost je po částečné rekonstrukci, k dokončení je patro domu. Výhodou domu je možnost vjezdu na pozemek, stodola v zahradě a výborná dostupnost do okresního města a nájezdu na dálniční přivaděče. Dispozičně je dům řešen v přízemí zádveřím se vstupem do kuchyně, pokoje, koupelny, samostatného WC, obývacího pokoje propojeného s dalším pokojem a dále pak do prádelny, dílny a vkusně vytvořeného prostoru pro vnitřní bazén s posezením. V patře domu jsou k dokončení dva pokoje a další koupelna. Místo koupelny je zde možno řešit další menší pokojík, šatnu nebo pracovnu. V patře domu jsou nové rozvody elektřiny, vody, odpady i topení. V celém domě jsou plastová okna a nové dveře. Na podlahách PVC, plovoucí podlaha, dlažba, OSB desky. IS: veřejný vodovod, elektřina 220,380V, topení je ústřední plynové. Na domě nová střecha a taška. Nad zastřešenou částí u bazénu je solární panel na ohřev vody a uvnitř krbová kamna. Ve dvorní i zahradní části je možnost posezení a dotvoření klidové části sloužící k relaxaci a odpočinku. V zadní části zahrady se nachází prostorná stodola a je zde i možnost vjezdu na pozemek ze zadní strany. V zahradě klenbový sklep. Za stodolou přes cestu je další rozlehlá část zahrady, která je v současné době využívaná jako pole a je v nájmu zemědělského družstva. Se zájmem o prohlídku kontaktujte realitní makléřku, ráda Vás domem provede a podá podrobnější informace.
více

Prodej rodinných domů ve Vyškově

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

S úctou Ing. Jiří Knotek, jednatel společnosti, mail: reditel@sdk-reality.cz
Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii:

Prodej domů Blansko
Prodej domů Břeclav
Prodej domů Brno
Prodej domů Brno venkov
Prodej domů Hodonín
Prodej domů Kroměříž
Prodej domů Olomouc
Prodej domů Přerov
Prodej domů Prostějov
Prodej domů Vyškov
Prodej domů Uherské Hradiště
Prodej domů Zlín
Prodej domů Znojmo