Rodinný dům typu selské stavení, uzavřený atriový dvůr v obci s kompletní občanskou vybaveností

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Vranovice

Zpět na výpis

Prodej RD 4+1 , 2xvjezd, atriový dvůr, hospodářské budovy, sklep obec Vranovice , okr. Brno - venkovNabízíme k prodeji polořadový,rohový,jednopodlažní rodinný dům dispozice 4+1 typu selské stavení v obci Vranovice,okr. Brno – venkov.
Obec Vranovice se nachází 20 km jižně od Brna a nabízí možnost klidného bydlení s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do nedalekých Pohořelic i do Brna.CP parcely činí 546m2, zastavěná plocha 366m2.Uliční šíře 15m. K dispozici zahrada o výměře cca 400m2 vzdálená cca 5 minut chůze od domu.Dům je řešený do „L“ a je uzavřen atriovým dvorem,který skýtá dokonalé soukromí.Možnost vjezdu do dvora dvěma prostornými průjezdy.Na dům navazují hospodářské budovy –komora,hospodářská kuchyně,podzemní sklep,chlévy.Dispozice: středem domu prochází ústřední chodba, kterou se po obou stranách vstupuje do pokojů a kuchyně. Výměry –kuchyně 13m2, obývací pokoj 22m2, pokoje 12-15m2,koupelna ,samostatná toaleta, spíž,komory,sklep,studna. Obytnou část domu lemuje prosklená veranda se vstupem na atriový dvůr .
Prostorná půda vhodná k půdní vestavbě nabízí možnost dalšího rozšíření domu.Stav domu velmi dobrý bez závažných stavebních vad. Krov ve výborném stavu,nová střešní krytina,nové střešní latě.
Vhodná rekonstrukce a modernizace.IS - obecní kanalizace, obecní vodovod,elektřina 220/380, ohřev vody bojler, UT – kotel na tuhá paliva.Vlastní studna na pozemku.Plynová přípojka přivedena k domu, HUP domě.Orientace domu VZ.Výborná dostupnost do Brna,IDS -rychlostní komunikace R52,vlakové spojení.V obci je mateřská škola, obchody, obecní úřad, pošta.V okolí cyklostezky,Novomlýnské nádrže,CHKO Pálava.

Základní informace

Evidenční číslo:N40066
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Pinďulky, Vranovice
Okres:Brno-venkov
Vlastnictví:Osobní
Plocha užitná:150 m²
Plocha pozemku:546 m²
Plocha zastavěná:366 m²
Počet podlaží:1
Stav:Před rekonstrukcí
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Rohový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Detailní informace

Garáž:ano
Sklep:ano
Telekomunikace:Telefon, Internet
Doprava:Vlak, Autobus
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední tuhá paliva

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]