Prodej bývalé zemědělské usedlosti v obci Šlapanice, místní části Bedřichovice

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Šlapanice

Zpět na výpis

Prodej rozsáhlého objektu vhodného k podnikání v kombinaci s bydlením na klidném místě obce Šlapanice, 3 km východně od Brna.Na základě zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k prodeji bývalé zemědělské usedlosti, nyní RD 3+1 s četnými hospodářskými budovami a možností přikoupení dalších pozemků.Dům je situován na okraji obce v klidné vedlejší ulici.CP parcely 2203m2, uliční šíře 14m.Možnost přikoupení dalších pozemků o výměře 3.890m2.Dům je ve tvaru L, se sedlovou střechou, přičemž v části domu orientované do ulice se nachází bytová jednotka 3+1, ve dvorním křídle jsou hospodářské části domu se soc. zázemím, dílna o výměře 35m2 a garáž o výměře 67m2.
Prostorný dvorní trakt je uzavřen samostatně stojící stodolu o výměře 66m2.Dispozice obytné části: čelní část domu je dělena příčnou vstupní chodbou na dvě poloviny. V levé části pokoj o výměře 33m2, kuchyně 22m2, na kterou navazuje kotelna, koupelna se sprchovým koutem samostatná toaleta a sklad.V pravé části domu pokoje o výměře 21m2 a 20m2.Průjezdem o výměře 24m2 je možný vjezd do rozlehlého dvora, který je uzavřený stodolou. Za stodolou je zahrada s vlastní studnou.
Dům je částečně podsklepen, přístup do sklepů je ze dvora. Nad všemi objekty se nachází prostorná půda, nad dvorním traktem částečně dvoupatrová po rekonstrukci.Nemovitost byla v letech 2002 – 2011 postupně rekonstruována statické zajištění stodoly a dvorních zdí, provedeny tepelné izolace stropů a rekonstrukce bytové jednotky včetně sociálního zařízení a hospodářské části,vyměněna okna,provedeny úpravy půdních prostor včetně osazení střešních oken,kompletně vyměněna elektroinstalace, nová přípojka vody, plynu a kanalizace. V domě bylo zbudováno nové ústřední topení s možností vytápění elektrokotlem nebo kotlem na plyn. Příprava TUV je kombinovaným plynovým kotlem nebo elektrickým bojlerem.IS: Obecní vodovod, splašková a dešťová kanalizace, plyn, el.220/380.Domluvte si prohlídku na tuto nemovitost.

Základní informace

Evidenční číslo:N40590
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Šlapanice
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:502 m²
Plocha pozemku:2.203 m²
Plocha zastavěná:502 m²
Počet podlaží:1
Stav:Po rekonstrukci
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Řadový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]