Prodej Prostorný rodinný dům s bazénem a velkou zahradou, Říčany u Brna, okres Brno-venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Říčany

Zpět na výpis

Prodej prostorného architektonicky zajímavě řešeného rodinného domu po kompletní rekonstrukci a přestavbě s velkou zahradou v klidné části obce Říčany u BrnaNa základě výhradního zastoupení majitele nemovitosti nabízíme atypický, nadčasově řešený prostorný rodinný dům dispozice 4+1 s  průjezdem, uzavřeným atriem, bazénem, krytým venkovním posezením a velkou zahradou v obci Říčany u Brna, okr. Brno – venkov.Obec Říčany u Brna má výbornou dostupnost do Brna – dojezd 15 minut severozápadně od Brna na hranici lesů, které přecházejí v kraj Vysočina.Dům nabízí možnost klidného bydlení v krásném prostředí s výbornou dostupností po rychlostní komunikaci do Brna.CP parcely činí 2.222 m2,z toho zastavěná plocha a nádvoří 881 m2, zahrada 1.341 m2. Uliční šíře objektu je cca 17,5m, kdy na obytnou část domu navazuje v uliční linii průjezd o výměře 45m2 , vše přístupné z ulice a tvořící celek typově selského stavení.
V letech 2000 – 2013 prošel dům i přilehlý objekt bývalé stodoly kompletní rekonstrukcí a přestavbou, která byla provedena citlivě a s ohledem na původní charakter stavby. Na dům navazuje atriový dvůr,který je uzavřený bývalou stodolou o výměře 104m2,nyní po citlivé GO,v níž se nachází otevřená letní jídelna a bazén 2,5x5m, hloubka 1,2m a místnost připravená pro saunu. V zadní části pozemku je prostorná udržovaná zahrada částečně osazená ovocnými stromy.Dispoziční řešení nemovitosti umožňuje možnost bydlení ve spojení s podnikáním.Dispozice domu: 1.NP: zádveří, hala 18m2, obývací pokoj s krbem 47m2, kuchyňský kout 25m2, pracovna 22m2, ložnice 18m2, chodba s vestavěnými skříněmi 13m2, prostorná koupelna s vanou 8m2, samostatná toaleta 2.NP: prostorný pokoj – openspace – 70m2 + prostorný půdní prostor nabízí možnost dalšího rozšíření. Dům je napojený na kompletní IS obecní vodovod, kanalizace, plyn, elektřina 220/380. UT, ohřev vody - plynový kotel. Na pozemku vlastní kopaná studna hl. 8m. Orientace – zahrada a atrium jih.
V obci je mateřská škola, základní škola do 5. třídy,od 5. Třídy ZŠ Ostrovačice vzdálené 1km, pošta, obchod, zdravotní středisko, IDS, rekreační rybník, stezka pro pěší a cyklisty.

Základní informace

Evidenční číslo:N42295
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Říčany
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:260 m²
Plocha pozemku:2.222 m²
Plocha zastavěná:881 m²
Počet podlaží:2
Stav:Po rekonstrukci
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Řadový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 800 050 243
[email protected]