Prodej novostavby rodinného domu, obec Ostopovice, okres Brno - venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Ostopovice

Zpět na výpis

Na základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům s rozsáhlým obytným prostorem (4+kk) s velkou zahradou, bazénem,dvojgaráží a parkovacím stáním nacházející se v okrajové části obce Ostopovice.
Obec Ostopovice se nachází v těsné blízkosti západně od Brna a nabízí nadstandardní bydlení v rezidenční lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra města Brna. V bezprostřední blízkosti vyhledávané turistické cíle pro cyklisty i pěší turistiku – Popůvecký les, Omický les, přírodní park Bobrava, lesnatá krajina okolo brněnské přehrady. Výborná dostupnost na dálnici D1. Nemovitost je vhodná pro náročného zájemce, požadujícího naprosté soukromí v klidné, prestižní lokalitě. Možnost využití i pro sídlo firmy.
CP parcely je 700m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 156m2, zahrada 544m2.Užitná plocha domu je 234m2.
Dům byl kolaudován v roce 2014 , v roce 2016 nově přebudován doplněn vybavením interiérů, bazénem, osázením zahrady.
Zvolený architektonický charakter domu je typický velkoplošnými okny, otevřenými prostory a účelně členěnou dispozicí. Místnosti jsou prostorné, velmi slunné a světlé. Dům je navržený do tvaru L, atrium pak tvoří venkovní obytný prostor s terasou orientovanou k jihozápadu do volné krajiny. Suterén domu tvoří především technickou část domu. Přízemí domu tvoří obytná část domu, jejíž centrum tvoří velký obývací pokoj s kuchyní a výstupem na terasu. Na západní straně domu jsou situovány dva dětské pokoje se sociálním zázemím a šatnou. Ložnice pro rodiče s vlastním sociálním zázemím, šatnou a vlastním výstupem na terasu je v jižním křídle domu.
V domě je instalován centrální vysavač, alarm a rozvody pro klimatizační jednotky v ložnicích.
Dispozice: suterén , UP 104m2 - zádveří se šatnou 13m2, dvojgaráž 36m2, technická místnost/prádelna 14,6m2, technická místnost – možnost zbudování kanceláře, posilovny apod. o výměře 40m2 s vlastním vstupem na zahradu.
Přízemí, UP 129,8m2 – Obývací pokoj s kuchyní, jídelnou CP 56,9m2 s výstupem na terasu, dětské pokoje 17,7m2 a 15,4m2, chodba/šatna 6,3m2, koupelna se sprchovým koutem 4,5m2, toaleta, ložnice rodičů s výstupem na terasu 16,4m2, koupelna s vanou a toaletou 6,5m2, šatna 4,1m2
Kuchyně, dětské pokoje, ložnice rodičů a šatna vybaveny nábytkem zhotoveným v rámci zakázkové výroby.
Na dům navazuje atrium s terasou a venkovním bazénem. Zahrada, která využívána jako pobytová zahrada je osázena vzrostlými stromy, vzrostlým listnatým živým plotem, okrasnými keři a rostlinami. Trávník i ostatní výsadba zavlažována automatickou programovatelnou závlahou.
V bezprostřední blízkosti zastávka IDOS s dostupností 15min do centra města Brna, v okolí dostupná kompletní občanská vybavenost.
Nemovitost je k dispozici okamžitě po zaplacení kupní ceny.

Základní informace

Evidenční číslo:N45862
Cena:rezervováno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Padělky, Ostopovice
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:234 m²
Plocha pozemku:700 m²
Plocha zastavěná:156 m²
Stav:Novostavba
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obytná
En. náročnost b.:B - Velmi úsporná
Stav:rezervováno

Detailní informace

Zařízený:Částečně
Míst k parkování:2
Parkování:ano
Garáž:ano
Počet garáží:2
Bazén:ano

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]