Prodej rozěstavěného rodinného domu, Olšany, okr. Vyškov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Vyškov, Olšany

Zpět na výpis

Nabízíme k prodeji rozestavěný samostatně stojící jednopodlažní dům s částečně obytným podkrovím a krásným, prostorným, nově zbudovaným podzemním sklepem na jedinečném místě obce Olšany 20km severovýchodně od Brna.
Prostorně, atypicky řešený rodinný dům skládající se ze 2 samostatně stojících budov.
V klidné části obce, jedinečný výhled do lesnaté přírody.
Vzhledem k charakteru obce, umístění objektu, koncepci stavby a rozestavěnosti, je možno dům využít pro podnikání /pohostinství, umělecký ateliér, dílna/ v kombinaci s bydlením.
Rozsáhlý obytný prostor objektu lze jednoduchou úpravou přebudovat a přizpůsobit požadavkům nového majitele.
CP parcely 631m2, možnost vjezdu na pozemek. Jedná se o výborně dispozičně řešený dům, při výstavbě kladem důraz na kvalitu provedení a preciznost detailů.
2 budovy uzavírají atriový dvůr: původní stavba – místnosti 17m2, 20m2, 40m2, výška stropů 3,2m, kompletně rekonstruována /podřezání, nové dřevěné stropy s přiznanými trámy, nový dřevěný krov, krytina bobrovka/ ke které přiléhá nový přízemní objekt s obytným podkrovím – půdorysně 40m2, výška stropu 2,8, nachystáno obytné podkroví /zdivo Ytong, nové dřevěné stropy s přiznanými trámy, nový dřevěný krov, krytina bobrovka/
Nově byla zbudována další téměř dokončená přízemní budova s obytným podkrovím o půdorysných rozměrech 65m2, kde je třeba dokončit: interierové dveře, částečně sádrokartonové podhledy, podlahy,obklady, sanita a interierové schody, topení.
Nově byl zbudován podzemní klenutý sklep 31m2 pro společenské účely s přístupem přímo z hlavního objektu v precizní kvalitě za použití kvalitní plné cihly a přírodního kamene opuky.
IS – el. 220/380, obecní vodovod, plyn, kanalizace – septik – nutno zbudovat.
Obec Olšany je velmi žádanou lokalitou. V obci je MŠ, potraviny, restaurace, penzion, farma, knihovna, SDH, fotbalový klub, tábornická unie, cyklostezky a kulturní a sportovní vyžití. ZŠ v nedalekých Habrovanech.

Základní informace

Evidenční číslo:N43115
Cena:2 400 000 Kč
+ provize RK
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Olšany
Okres:Vyškov
Plocha užitná:350 m²
Plocha pozemku:631 m²
Stav:Ve výstavbě
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Samostatný
Umístění objektu:Klidná část obce
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:aktivní

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%