Prodej rodinného domu 5+1, Miroslavské Knínice, okres Znojmo

Kraj Jihomoravský kraj, okres Znojmo, Miroslavské Knínice

Zpět na výpis

Nabízíme k prodeji velmi pěkný samostatně stojící RD 5+1 s velkou zahradou a garáží v klidné ulici v obci Miroslavské Knínice, okres Znojmo. Objekt je kompletně podsklepený. Střecha domu je sedlová. Dům je vystavěn z tvárnic z porobetonu, stav nemovitosti je výborný, dům byl zkolaudován v r. 2006, v r. 2007 byly provedeny poslední drobné úpravy, dům nebyl nikdy obýván. Orientace domu je na jihozápad.
Plocha zahrady činí cca 3 500 m2, za domem je vhodný prostor pro vybudování příjemného posezení.
Dispozičně je dům řešen jako 5+1, obývací pokoj má výměru 25 m2, pokoje 20, 20, 16 m2, jídelna 25 m2, kuchyň s novou pěknou KL s vestavěnými spotřebiči, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. V Podlahy v domě jsou plovoucí, v části domu jsou parkety, v koupelně a na WC je dlažba. Okna jsou nová dřevěná, v jídelně je po celé délce jedné zdi plastové francouzské okno.
Objekt je vytápěn plynovým kotlem, ale je zde i možnost vytápění na tuhá paliva, vodovod je veřejný, k dispozici je i studna, rozvody vody jsou v plastu, elekřina v mědi 220/380 V, kanalizace je veřejná splašková.
Obec Miroslavské Kninice se nachází 7 km od Moravského Krumlova, kde je kompletní občanská vybavenost a cca 29 km od Znojma.

Základní informace

Evidenční číslo:N45604
Cena:4 200 000 Kč
+ provize, cena bez daně z nabytí
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Miroslavské Knínice
Okres:Znojmo
Plocha užitná:486 m²
Plocha pozemku:3.500 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Samostatný
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:aktivní

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%