Rodinný dům typu hospodářská usedlost v klidné ulici,obec Ketkovice

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Ketkovice

Zpět na výpis

Položadový rodinný dům s vjezdem, atriovým dvorem a zahradou, kompletní inženýrské sítě, Ketkovice, okr. Brno - venkovNabízíme k prodeji pořadový RD dispozice 4+1 typu hospodářská usedlost s vjezdem,hospodářskými budovami,atriovým dvorem a velkou zahradou v obci Ketkovice,okres Brno - venkov.Dům se nachází v klidné ulici obce. CP pozemku 2148m2,z toho zastavěná plocha,nádvoří činí 915m2 a a zahrada 1233m2.Dům je průběžně udržovaný,suchý v dobrém stavu.Možnost rozšíření o půdní vestavbu, nebo rekonstrukci a modernizaci dvorního křídla.Dispozice: místnosti jsou přístupné z centrální chodby.Pokoje mají výměru 15-20m2.Koupelna s vanou a samostatná toaleta. Na zahradě četné hospodářské budovy - chlévy, sklep, dílna. Kov v dobrém stavu.
IS:elektřina 220/380, kanalizace obecní v kombinaci se septikem, UT - plynové lokální topení WAV, rozvod vody z vlastní studny, možnost napojení na obecní vodovod.Ohřev vody - elektrický boiler 100l.
Dům a zahrada jsou velmi slunné - orientace domu jih, východ, západ.
V obci mateřská škola,první stupeň základní školy,obchod, široké sportovní vyžití.Dobrá dostupnost Brno 35km,Ivančice u Brna 13km, spojení IDS.V okolí krásná lesnatá příroda,údolí řeky Oslavy, vyhledávané turistické cíle,řada cyklostezek.

Základní informace

Evidenční číslo:N39881
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Ketkovice
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:150 m²
Plocha pozemku:2.148 m²
Plocha zastavěná:915 m²
Počet podlaží:1
Stav:Dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Rohový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]