Prodej samostatně stojícího domu s krásným výhledem, Dolní Loučky, Brno-venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Dolní Loučky

Zpět na výpis

Na základě zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům, který nabízí pěkné bydlení v blízkosti přírody.Vzhledem k lokalitě možnost využití k trvalému bydlení, i k rekreaci.Dolní Loučky jsou situovány 20km severovýchodně od Brna, na okraji krásné lesnaté přírody přecházející v kraj VysočinaDům je ve vlastnictví jednoho majitele,udržovaný,ve výborném stavu,k nastěhování ihned bez nutnosti oprav.Nemovitost nabízí možnost klidného bydlení v krásném prostředí s výbornou dostupností po rychlostní komunikaci do Brna. Dům je jednopodlažní, z velké části podsklepený s četnými hospodářskými místnostmi. Střecha sedlová, krov po částečné výměně, krytina pálená taška.CP parcely je 680m2.K domu náleží zahrada, prostorná garáž a hospodářské budovy na vlastním pozemku.
Dispozice: středem domu prochází ústřední chodba. Po obou stranách chodby se vstupuje do obytné části domu. Pravé křídlo domu tvoří obytné mísnosti o výměře 16m2, 16m2 a 12m2, dále pak komora a výstup na půdu. Levé křídlo domu tvoří kuchyně 12 m2 a prostorná komora.
Prostorná půda vhodná k půdní vestavbě nabízí možnost dalšího rozšíření domu.
Nemovitost je průběžně udržovaná a rekonstruovaná: nový plynový kotel, nové rozvody UT, hydroizolace, nová elektřina v mědi.IS–elektřina 220/380,plyn.Vytápění plynovým kotlem, ohřev vody elektrický boiler.Voda rozvedena po objektu z vlastní vydatné studny, kanalizace – dvoukomorový septik. Přípojka vody a kanalizace před domem – možnost připojení.
Obec Dolní Loučky má kompletní občanskou vybavenost–ZŠ,MŠ,pošta,obchody.

Základní informace

Evidenční číslo:N42897
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Dolní Loučky
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:120 m²
Plocha pozemku:680 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Samostatný
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]