Prodej prostorného, nadčasově řešeného RD bydlení v lukrativní části Brno, ul. Jeřabinova

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-město, Brno

Zpět na výpis

Prodej dvoupodlažního řadového rodinného domu 6+2 se zahradou, garáží, parkovacím stáním ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť, BrnoNa základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům s rozsáhlým obytným prostorem, který nabízí pohodlné bydlení v rezidenční lokalitě nad areálem brněnského výstaviště na ulici Jeřabinová, která je klidnou, slepou ulicí.
Nemovitost je vhodná pro náročného zájemce, požadujícího naprosté soukromí v klidné, prestižní lokalitě. Možnost využití i pro sídlo firmy. Dům je z roku 1977, ve vlastnictví jednoho majitele, udržovaný, v dobrém stavu.CP parcely je 333m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 163m2.Užitná plocha domu 196m2.Doposud byl dům užíván jednou rodinou jako jednogenerační, rozsáhlý obytný prostor domu lze jednoduchou úpravou přebudovat a přizpůsobit požadavkům nového majitele i pro účel dvougeneračního bydlení.Zvolený architektonický charakter domu je typický velkoplošnými okny, otevřenými prostory a účelně členěnou dispozicí.Dispozice: 1.NP , UP 86m2 - zádveří, prostorná vstupní hala 25,6m2,pokoj 12m2, pracovna 8m2, kuchyně 10m2, garáž 17,6m2, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta. 2.NP, UP 110m2 – obývací pokoj s jídelnou 39m2 , kuchyně 7m2, 3xložnice 12m2,14,5m2 a 12,6m2, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta.
Střecha plochá, dvouplášťová nově zateplena. Vzhledem k okolní zástavbě možnost rozšíření o nadstavbu.
Na dům navazuje uzavřené atrium a dále okrasná, částečně svažitá zahrada s podzemním sklepem osazeným ve svahu, terasou s pergolou a zahradním krbem. Zadní část zahrady je osázena ovocnými stromy.
Dům je napojený na kompletní IS obecní vodovod, kanalizace, plyn, elektřina 220/380. UT - plynový kotel, ohřev vody elektrický boiler.
Rozvody elektřiny měď, rozvody vody ocel.
Orientace: zahrada severovýchod, ulice jihozápad.
V bezprostřední blízkosti zastávka MHD s dostupností 10min do centra města Brna, v okolí dostupná kompletní občanská vybavenost.
Nemovitost je k dispozici okamžitě po zaplacení kupní ceny.

Základní informace

Evidenční číslo:N41537
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Brno
Okres:Brno-město
Plocha užitná:196 m²
Plocha pozemku:333 m²
Plocha zastavěná:163 m²
Počet podlaží:2
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Řadový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]