Prodej prostorného rodinného domu se zahradou k rekonstrukci

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Branišovice

Zpět na výpis

Prodej RD 3+1 s vjezdem, garáží a zahradou, obec Branišovice, okres Brno - venkovNa základě výhradního zastoupení nabízíme k prodeji řadový, jednopodlažní rodinný dům dispozice 3+1 s velkým vjezdem,garáží a zahradou v obci Branišovice, okr. Brno - venkov.Dům se nachází v klidné, boční ulici obce.Dům je určený k rekonstrukci a modernizaci.Dům je postavený z pálených cihel, suchý,v dobrém technickém stavu.CP parcely je 1445m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 750m2, zahrada 695m2.Uliční šíře 22m.
Dispozice: pokoje mají samostatné vstupy z ústřední chodby. Výměry –obytná kuchyň s jídelnou 19m2, obývací pokoj 21m2, ložnice 17m2, dětský pokoj 15m2. Koupelna s vanou, samostatná toaleta, spíž.
Dům je částečně podsklepený.Na obytnou část domu navazuje atriový dvůr do „L“, který je uzavřený hospodářskou částí s černou kuchyní, komorou, sklade a chlívy. Dům má průjezd a garáž s montážní jámou.
Průjezdem možnost vjezdu do atria domu.V zadní části pozemku je prostorná zahrada.Prostorná půda vhodná k půdní vestavbě nabízí možnost dalšího rozšíření domu.Možnost rozšíření také do průjezdu, který navazuje na obytnou část domu. IS - obecní vodovod, plyn, elektřina 220/380, na kanalizaci dům napojený není.UT - plynový kotel, ohřev vody bojler .Obec Branišovice se nachází 25km jižně od Brna, 7 km od Pohořelic.Výborná dostupnost do Brna, IDS -rychlostní komunikace R52, vlakové spojení.V obci je mateřská škola, obchody, obecní úřad, pošta, V okolí cyklostezky, Novomlýnské nádrže, CHKO Pálava.
Při rychlém jednání možnost slevy.

Základní informace

Evidenční číslo:N40042
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Branišovice
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:160 m²
Plocha pozemku:1.445 m²
Plocha zastavěná:750 m²
Počet podlaží:1
Stav:Před rekonstrukcí
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Řadový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]