Prodej rodinného domu 3+1, 3+0, Babice u Rosic, okr. Brno - venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Babice u Rosic

Zpět na výpis

Na základě výhradního zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům dispozice 3+1 a 3+0 s průjezdem a zahradou v obci Babice u Rosic, okr. Brno – venkov.
Obec Babice u Rosic se nachází 15 km západně od Brna na hranici lesů, které přecházejí v kraj Vysočina a nabízí možnost klidného bydlení s kompletní občankou vybaveností a výbornou dostupností po rychlostní komunikaci do Brna.
Nemovitost je situována v klidné části obce, ze zadní části pozemku možnost přístupu na zahradu.
CP parcely činí 695m2, zastavěná plocha a nádvoří 386m2, zahrada 309m2. Uliční šíře objektu je cca 20m, zastavěná plocha domu je dispozičně řešena „L“ a je uzavřena atriovým dvorem, který skýtá dokonalé soukromí. Středem domu prochází průjezd - možnost vjezdu do garáže, která je umístěna v atriu domu.
Jedná se o přízemní cihlový, částečně podsklepený dům se sedlovou střechou, krov dřevěný, krytina pálená taška.
Dispoziční řešení domu umožňuje bydlení ve spojení s podnikáním.
Původní stavba domu pochází přibližně z roku 1937,pravé křídlo dostavěno v roce 1976. Dům je po částečné rekonstrukci – částečně plastová okna, částečné zateplení domu, nová kuchyně, sociální zařízení.
Středem domu prochází průjezd ústící do dvora. Po obou stranách průjezdu se vstupuje do obytných částí domu. V pravém křídle domu se nachází bytová jednotka dispozice 3+1 po částečné rekonstrukci, v levé části domu bytová jednotka 3+0 ve špatném stavu určena k rekonstrukci, příp. demolici.
Bytová jednotka 3+1: prostorná vstupní hala 14m2 se samostatnými vstupy do obytných místností o výměrách 18m2 a 12m2, dále chodbou do kuchyně 13m2. Za kuchyní pokoj orientovaný do zahrady 20m2. V bytě je koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. Kuchyně a sociální zařízená bylo rekonstruováno před 7 lety. Tato část domu je podsklepená – komora, kotelna, vodárna, uhelna.
Bytová jednotka 3+0: předsíň ,komora, pokoje 9m2, 11m2 a 8m2. Pokoje jsou průchozí. Tato část domu je částečně podsklepena – sklípek výška stropu cca 1m.
V atriovém dvoře další samostatná stavba s garáží, dílnou a kůlnou.

Na atriový dům navazuje zahrada se skleníkem a udírnou. Zahrada je ukončena brankou, možnost přístupu na pozemek zezadu.
IS - obecní vodovod ,elektřina 220/380.Plyn v obci zaveden není. Na pozemku studna – voda zavedena domu. Možnost kombinace režimů odběru studniční, nebo obecní vody. Ohřev vody el. Boiler, vytápění ústřední – kotel na tuhá paliva Viadrus v kombinaci s elektrickými přímotopy.
Orientace zahrady západ, ulice východ.
V obci mateřská škola, základní škola v nedaleké Zastávce, nebo Zbýšově.
Výborná dostupnost po rychlostní komunikaci do Brna, spojení IDOS 40 min. do centra Brna.

Základní informace

Evidenční číslo:N45588
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Babice u Rosic
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:200 m²
Plocha pozemku:695 m²
Stav:Dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Rohový
En. náročnost b.:F - Velmi nehospodárná
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]