KOMERČNÍ PROSTORY A KANCELÁŘE PRODEJ / PRONÁJEM

Komerční / Kanceláře

Pronájem kancelářských prostor, Brno- Černá pole, okr. Brno- město

16 300 Kč / za měsíc

Pronájem kancelářských prostor, Brno- Černá pole, okr. Brno- město

16 300 Kč / za měsíc
+ provize RK
včetně právního servisu
V zastoupení majitele nabízíme kancelářské prostory o celkové výměře 92,2 m2 v 1. NP administrativní budově. Jedná se o objekt s výbornou strategickou polohou, v bezprostřední blízkosti centra (dojezd 2 minut), spojení MHD (zastávka 50 m). Prostory částečně vybaveny. V ceně nájmu nálěží jedno parkovací místo ve vnitrobloku budovy u kanceláře nebo možnost bezproblémového parkování na ulici Tř. kapitána Jaroše nebo v garážích pod Janáčkovým divadlem. Dispozice Celková výměra činí 92,4 m2, společné prostory 27 m2, parkovací stání 10 m2 Kanceláře 2x, recepce, sociální zázemí na chodbě. Více informací v RK. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.
více
Komerční / Ostatní

Prodej domu 4+1 s pozemkem 516 m2, obec Přerov, okres Přerov

4 500 000 Kč

Prodej domu 4+1 s pozemkem 516 m2, obec Přerov, okres Přerov

4 500 000 Kč
+ provize RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji dům v žádané lokalitě města Přerova, v současné době s kompletně vybudovaným a zkolaudovaným 1.NP a suterénem pro podnikatelskou činnost (lékařská a veterinární praxe, obchod, služby). Nebytové prostory v domě splňují přísné podmínky pro provoz zdravotnických a lékarnických zařízení včetně bezbariérového přístupu formou plošiny a interiérového vybavení. Celý dům je klimatizovaný. Celková využitelná plocha suterénu a 1.NP činí 136 m2, do domu je navíc samostatný přístup ze dvora, s možností vjezdu, parkování, případně zásobování. Využitelnost domu je navíc rozšířena o možnost dobudování, dle schválené projektové dokumentace a vydaného stavebního povolení, o další dvě nadzemní podlaží určené pro bydlení. Za domem je krásná, klidná a soukromí nabízející se zahrada s více než 300 m2. Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte naši realitní makléřku.
více
Komerční / Činžovní dům
Rezervace

Prodej činžovního domu, Moravská Třebová - Město, okres Svitavy

Prodej činžovního domu, Moravská Třebová - Město, okres Svitavy

Nabízíme zajímavou investiční příležitost, a to prodej bytového domu s obchodními prostory v Moravské Třebové. Bytový dům se nachází v těsné blízkosti náměstí, a to na pěší zóně. Dispozičně je řešen třemi nebytovými prostory, umístěnými v přízemí domu, jejichž celková výměra je 326,72 m2. Každý z těchto obchodních prostor má samostatný vstup přímo z ulice a velkou výlohu. V patře domu jsou 3 bytové jednotky o celkové výměře 199,79 m2. Zadní část objektu je nově opravená a nabízí další bytovou jednotku 1+1 s technickou místností, která může sloužit jako šatna, kočárkárna, pracovna apod. Dům je částečně podsklepený a má také velmi prostornou půdu, která nabízí možnost případného dalšího rozšíření. Za domem je dvůr, garáž, parkovací stání, a také je odtud zajištěn příjezd pro vozidla zásobování. Nemovitost má nyní dlouhodobou výnosnost cca 400.000,-Kč ročně. Avšak v případě, že by prošly bytové jednotky rekonstrukcí, zvýšila by se výnosnost nemovitosti na přibližně 600.000 až 700.000,-Kč za rok. Nájemníci dvou nebytových prostor jsou v domě dlouhodobě a jsou bezproblémoví. Dvě bytové jednotky jsou aktuálně volné. Jedna bytová jednotka je nyní obsazena nájemníky, ti mají končící smlouvu, tudíž všechny bytové jednotky budou volné a připravené na rekonstrukci. Objekt je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci, plynovod a elektřinu o napětí 230V a 400V. Dům během posledních let prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala novou fasádu, výměnu oken, nové podlahy v nebytových prostorech, výměnu kotle, renovace zadní části a rozšíření o byt 1+1, který se díky velké výměře může dispozičně zvětšit na 2+1. Pokud Vás tato nabídka zaujala, rádi Vám sdělíme další informace a nemovitostí provedeme. V případě zájmu kontaktujte prodejní specialistku, která Vám také ráda nabídne výhodné financování. Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy. Žije zde 10070 obyvatel a disponuje kompletní občanskou vybaveností.
více