KOMERČNÍ PROSTORY A KANCELÁŘE PRODEJ / PRONÁJEM

Komerční / Ubytování
včetně provize

Prodej rodinného domu Břežany, okres Znojmo

9 800 000 Kč

Prodej rodinného domu Břežany, okres Znojmo

9 800 000 Kč
včetně provize
včetně poplatků
V zastoupení majitele nabízíme samostatně stojící rodinný dům v klidné části obce Břežany, v bezprostřední blízkosti kostela a zámeckého parku s bohatou zelení. Dům byl dokončen v 90.letech. Byl postavený ve svahu, je prostorný a velmi dobře dispozičně řešen. Tento rodinný dům lze využívat jako celek k bydlení, popřípadě rozdělit jako vícegenerační. K dispozici jsou 3 patra. V nejnižším patře se nachází obývací pokoj s krbem, prostorná kuchyně, komora, sprchový kout a WC, vstup z obývacího pokoje vede do spodní zahrady. Prostřední patro disponuje předsíní navazující na chodbu, ze které jsou samostatné vstupy do kuchyně, obývacího pokoje, prádelny, šatny, menšího pokoje a do koupelny s bezbariérovým sprchovým koutem a WC. Z kuchyně je vstup na balkon, který je přes celou šířku domu a je přístupný také z okrasné zahrady. V horním patře je prostorná chodba, 5 samostatných pokojů, koupelna s WC, hlavní vstup z ulice, z balkonu je výhled na celou obec. Jeden z pokojů je připravený na vybudování kuchyně – je zde přivedena voda a odpady. Horní a střední patro je také propojeno vnitřním schodištěm. V zahradě je menší jezírko a ve svahu je velmi vkusně vybudováno kryté posezení, které slouží k příjemné relaxaci v horkých letních dnech. Posezení zaručuje maximální soukromí, celé okolí domu je osázeno okrasnými keři a různorodými rostlinami. Dům je napojen na elektřinu a kanalizaci, vodou je zásoben ze studně. Topení je podlahové na elektřinu. Dům je vhodný také k pronajímání či k bydlení pro více generací, každé podlaží má samostatný vstup. Obec Břežany má výbornou dostupnost do Mikulova(27km), Znojma(26km), Brna (50km), Vídně(80km) a do Laa/Thaya (19km). V okolí je spousta cyklostezek, možnost rybaření, výletů za koupáním – termály v Laa 19km a Aqualand Moravia 21km... V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku.
více
Komerční / Obchodní prostory

Pronájem zavedeného kadeřnického studia, městská část Židenice, Brno - město

12 000 Kč / za měsíc

Pronájem zavedeného kadeřnického studia, městská část Židenice, Brno - město

12 000 Kč / za měsíc
+ 2500 záloha na elektřinu
Nabízíme k přenechání pronájem zavedeného a kompletně vybaveného kadeřnického studia. Ve studiu jsou 3 místa pro kadeřnice a navíc je zde prostor pro kosmetiku a pedikúru. Kadeřnické studio je provozováno 8 let a je na frekventovaném místě. Přenechání pronájmu a kompletního vybavení studia je za odstupné. Nízké náklady na provoz. V roce 2022 byla instalována nová klimatizace. Více informací u makléře.
více
Komerční / Činžovní dům

Prodej činžovního domu, Brno - Židenice, okr. Brno - město

29 000 000 Kč

Prodej činžovního domu, Brno - Židenice, okr. Brno - město

29 000 000 Kč
Mimořádná investiční příležitost! Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme bytový dům vhodný k přestavbě/rekonstrukci a zvětšení o další bytové patro. Dům je rohový, dvě patra plus půdní prostory. 1NP komerční (případně upravit na bydlení) 211,3 m2 - ordinace, prodejna, kosmetika, garáž. 2NP bytové 215,3 m2 - tzn. 4x funkční bytová jednotka. 3NP půdní prostory 252 m2 vhodné k přestavbě na byty. Veškeré inž. sítě. Lokalita je velmi klidná a dobře dostupná. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost. Pro další info a případnou prohlídku kontaktujte našeho makléře.
více