KOMERČNÍ PROSTORY A KANCELÁŘE PRODEJ / PRONÁJEM

Komerční / Ostatní

Prodej vlčnovské búdy, obec Vlčnov, okres Uherské Hradiště

2 500 000 Kč / cena k jednání

Prodej vlčnovské búdy, obec Vlčnov, okres Uherské Hradiště

2 500 000 Kč / cena k jednání
Sleva, cena k jednání
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej vlčnovské búdy v památkové rezervaci na okraji obce Vlčnov, v blízkosti rozhledny s krásným výhledem do okolí, které svými cyklostezkami a sítí různých cest vybízí k výletům pěšky i na kole. K búdě náleží pozemek s trnkovým sadem o rozloze přes 4.000 m2, s příjezdovou komunikací z obou stran. Na pozemku se nachází studna, která je napojena na sprchový kout, dále je zde zavedena elektřina a vytápění nemovitosti je zajištěno kamny na tuhá paliva. V podkroví búdy se nachází půdní prostor pro spaní. Nářadí je možné umístit v dřevěné kůlně za búdou. V případě financování hypotékou lze využít služeb našeho finančního poradce. Kontaktujte makléřku.
více
Komerční / Ostatní

Pronájem bowling - bar - Břeclav

23 328 Kč / za měsíc

Pronájem bowling - bar - Břeclav

23 328 Kč / za měsíc
Zajímavá nabídka možnosti bowlingu v Břeclavi Nabízíme k pronájmu bowling-bar v samém centru Břeclavi s výbornou pěší dostupností pro obyvatele Břeclavi nebo a zároveň i velmi dobrou možností parkování pro mimo břeclaváky. Tyto prostory jsou součástí víceúčelové budovy, která je využívána více subjekty, výhodou je, že součástí objektu je nově otevřený suschi-bar v Břeclav. Můžete tedy spojit zábavu s kulinářským zážitkem. Výměra prostoru bowlingu = 291,6 m2. součástí jsou dvě bowlingové dráhy, bar se zázemím a prostor pro hosty, který je člení ve dvou úrovních. Je možné využít menší prostor jako soukromí salonek cca pro 20 osob bez rušení ostatními hosty, dále jsou zde samostatné stoly, které lze buď oddělit nebo popř. propojit pro více hostů dohromady. Nájemné činí 80,- Kč / m2 = 23.328,- Kč Od čtvrtého měsíce 100,- Kč / m2 = 29.160,- Kč Záloha na elektřinu…..3.000,- Kč Záloha na plyn…….2.500,- Kč Záloha na vodné+stočné………1.000,-Kč Parkování pro klienty je možné přímo vedle budovy.
více
Komerční / Kanceláře

Pronájem kanceláře - Břeclav

1 040 Kč / za měsíc

Pronájem kanceláře - Břeclav

1 040 Kč / za měsíc
Nejlevnější kancelářské prostory v centru Břeclavi. Nabízíme k pronájmu kanceláře v samém centru Břeclavi s výbornou dostupností MHD a zároveň i velmi dobrou možností parkování. Tyto prostory jsou součástí budovy, která je využívána více subjekty a je možné je využít k různým účelům, buď jako kanceláře, učebny, školící místnost popř. jinou administrativní činnost. K dispozici více kanceláří různých velikostí (od 10m2 po 72m2). Je možné je pronajmout buď samostatně nebo více kanceláří navzájem propojených. Součástí objektu je i zavedená restaurace s nabídkou týdenního menu. Kanceláře se nachází v 1. Np a 2. Np se samostatným vstupem, některé jsou klimatizované, internet je veden optickým kabelem. Parkování pro klienty je možné přímo vedle budovy.
více