Prodej zahrady, Brno - Jundrov, okr. Brno - město

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-město, Brno

Zpět na výpis

Prodej rekreačního objektu, podsklepené zděné chaty s krásným výhledem do okolní krajiny ve vyhledávané lokalitě Brno – Jundrov. Výborná dostupnost po převážně asfaltové komunikaci, cca 10min k zastávce MHD v Brno - Jundrově.
Chata se nachází uprostřed oplocené zahrady, s dostatečným odstupem od okolních chat, nabízející soukromí k rekreaci.
CP parcely činí 399m2, z toho zastavěná plocha 31m2. Jedná podsklepenou stavbu ze škvárobetonových bloků s obytným přízemím a podkrovní ložnicí.
Cca 50 m od chaty jsou na stavebních pozemcích vystavěny domu k trvalému bydlení, předpokládá se tedy budoucí změna územního plánu na stavební pozemek.
Kolaudace v roce 1973. Chata je průběžně udržovaná, před cca 5 lety provedena nová vnější omítka. Dispozice: 1.PP – sklepní prostory – technická místnost s umyvadlem – možno zbudování sprchového koutu, samostatná toaleta, dílna a sklep. 1.NP – prosklená obytná veranda, obytná místnost s kuchyňským koutem. 2.NP – podkrovní ložnice. Střecha je sedlová, krov dřevěný krytina- plech, okna dřevěná. Chata je vytápěna kamny na tuhá paliva situovanými v obývacím pokoji. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou a plynovým sporákem(propan-butan). Na pozemek je přivedena a do chaty je přivedena a rozvedena užitková voda. Odpady svedeny do septiku. Elektřina zavedena a rozvedena po chatě. Zahrada je pečlivě udržovaná, částečně užitková, osázena řadou ovocných stromů a okrasných keřů.
Přístupová cesta asfaltová a dále zpevněná cesta.

Základní informace

Evidenční číslo:N45395-1
Cena:prodáno
Kategorie:Pozemky - zahrady
Lokalita:Brno
Okres:Brno-město
Plocha užitná:75 m²
Plocha pozemku:399 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Panelová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Umístění objektu:Klidná část obce
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]