POZEMKY PRODEJ

Pozemky / Bydlení
včetně provize

Prodej pozemku Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

3 300 000 Kč

Prodej pozemku Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

3 300 000 Kč
včetně DPH
včetně provize
včetně právního servisu
včetně poplatků
Nabízíme k prodeji velmi hezký, rovinatý pozemek v obci Včnov. Tento pozemek je nachystán pro výstavbu rodinného domu, který může být i samostatně stojící, protože uliční šíře pozemku činí 18 m. Celková plocha pozemku činí 957 m2 a má přístup ze dvou stran. Veškeré IS jsou k dispozici na pozemku. Obec Vlčnov je vzdálena 6 km od Uherského Brodu a 14 km od okresního města Uherské Hradiště. V obci je veškerá občanská vybavenost a kulturní i sportovní vyžití.
více
Pozemky / Zahrady
Prodáno

Prodej zahrady s chatkou, 399 m2 , obec Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Prodej zahrady s chatkou, 399 m2 , obec Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Hledáte zahradu poblíž Zámeckého parku? Mám tu pro vás jednu v zahrádkářské osadě Navážky ve Veselí nad Moravou. Zahrada zaručuje soukromí, z cesty je krásný výhled na zámek a vede tudy cesta podél Moravy, ze které je krásný výhled na veselský zámek. Součástí zahrady je malá chatka s toaletou, která je řešena septikem. Uvnitř jsou kamna na vytápění dřevem. Je napojena na elektřinu a má 2 sklepy na ovoce a zeleninu. Relaxovat můžete u ohniště, jsou zde ovocné stromy, jabloně, ringle, ostružiny a jímka na kompost.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku pro bydlení, obec Vavřinec, okres Blansko

2 000 Kč / za m²

Prodej pozemku pro bydlení, obec Vavřinec, okres Blansko

2 000 Kč / za m²
Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu v obci Vavřinec. Pozemek je rovinatý, částečně oplocený a nachází se v klidné části obce. Pozemek je ve tvaru obdélníku s uliční šíří 20m a délkou cca 60m. Platným územním plánem obce je pozemek zahrnutý do ploch BV - bydlení individuální venkovského typu. Koeficient zastavěné plochy je 0,30 % a výšková hladina je max. 2.NP. Návrh územního plánu zahrnuje přivedení vody, elektřiny, splaškové kanalizace a vytvoření místní a účelové komunikace. Realizace je plánována do 3 let. Voda a elektřina jsou nyní vzdálené 100 m od pozemku. Vedení obce podporuje novou výstavbu v této části obce, která již započala. Pozemek je využíván jako zahrada s ovocných stromy. Obec Vavřinec disponuje základní občanskou vybaveností. Kompletní vybavenost najdete ve vedlejším Sloupu. Dojezdová vzdálenost do Brna je 35 km. Uvedená cena je bez provize RK. Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte makléřku pro více informací.
více

Prodej stavebních pozemků a zahrad

Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: