PRODEJ BYTŮ HODONÍN


 
Byty / 5+kk

Prodej bytu 5+kk, Bzenec, okr. Hodonín

4 600 000 Kč

Prodej bytu 5+kk, Bzenec, okr. Hodonín

4 600 000 Kč
Máme pro vás jedinečnou nabídku, a to byt 5+kk o výměře 110m2. Nejprve vás byt zaujme svou polohou - je situován v centru města Bzence, téměř na náměstí a přitom díky vnitrobloku mimo hluk a ruch silnice. Bytový dům byl rekonstruován v roce 2018. Samotný byt vás nadchne svým prostorem. Na 110m2 najdete vše co potřebujete k pohodlnému a komfortnímu bydlení. Tři samostatné neprůchozí pokoje, které lze využít jako ložnici a dva dětské pokoje, nebo ložnici, dětský pokoj a pracovnu. Dále pak prostornou vstupní chodbu, z níž se dostaneme do jídelny s kuchyní, které dominuje moderní kuchyňská linka vybavená všemi vestavnými spotřebiči. Společné chvíle pak může celá rodina trávit ve velkém obývacím pokoji. Tento zajímavý byt je vhodný ihned k nastěhování a v případě rychlého jednání je možná sleva 100.000,-Kč.
více
Byty / 2+1

Prodej bytu 2+1, 70 m2, Hodonín - Bažantnice, okres Hodonín

3 000 000 Kč / cena k jednání

Prodej bytu 2+1, 70 m2, Hodonín - Bažantnice, okres Hodonín

3 000 000 Kč / cena k jednání
Nabízíme prodej bytu 2+1 v Hodoníně, v oblíbené lokalitě Bažantnice. Byt se nachází v 3.NP revitalizovaného bytového domu bez výtahu. Vstupní chodbou se dostanete do koupelny, spíže a na toaletu, dále do kuchyně a obývacího pokoje, přes který je vstup do ložnice. Byt je určen k rekonstrukci a neváznou na něm žádná břemena. U tohoto typu bytu je možné předělat dispozici na 3+1. Pokoje jsou slunné a přitom drží příjemnou teplotu i v letním období. K bytu náleží sklep. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. V případě zájmu zajistíme financování. Těším se na Vás na prohlídce.
více
Byty / 3+1

Prodej bytu 3+1, 65 m2, Hodonín, okres Hodonín

3 200 000 Kč

Prodej bytu 3+1, 65 m2, Hodonín, okres Hodonín

3 200 000 Kč
Nabízíme prodej bytu 3+1 v Hodoníně, v klidné a oblíbené lokalitě Bažantnice. Byt se nachází v 1.NP cihlového bytového domu bez výtahu. Byt má vlastní plynový kotel, elektřina je v mědi a rozvody vody jsou v plastu. Výhodou tohoto bytu je balkon, prostorná koupelna, 3 sklepy a klidná lokalita blízko u lesa a přitom zde najdete veškerou občanskou vybavenost jako je ZŠ, školka, lékař, pošta, obchody, atletický stadion, multifunkční sportovní halu... V případě zájmu zajistíme financování. Těším se na Vás na prohlídce.
více
Byty / 3+1

Prodej bytu 3+1,obec Hodonín, okres Hodonín, 72 m2

3 800 000 Kč

Prodej bytu 3+1,obec Hodonín, okres Hodonín, 72 m2

3 800 000 Kč
+ provize RK
Nabízíme prodej bytu 3+1 v Hodoníně v ulici Sadová, v klidné lokalitě a přitom v centru města. Byt se nachází v 7.NP bytového domu. Revitalizace bytového domu proběhla cca před 15 lety. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Před 12 lety byla rekonstruována koupelna se sprchovým koutem. Výhodou tohoto bytu je balkon, klimatizace a úložný prostor na chodbě v patře bytu. V případě zájmu pomůžeme s financováním.
více

Prodané byty Hodonín

Byty / 2+1
Prodáno

Prodej bytu v OV 2+1, 57 m2 v Hodoníně , okres Hodonín

Prodej bytu v OV 2+1, 57 m2 v Hodoníně , okres Hodonín

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt s balkonem o velikosti 2+1v OV v centru města Hodonín. Podlahová plocha bytu je 57 m2. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu s novým výtahem a vchodovými dveřmi. V bytě proběhla rekonstrukce koupelny, podlah, kuchyně a výměna oken za plastová. K bytu patří v mezi patře komora. Dům má společný sklep.
více
Byty / 3+1
Prodáno

Prodej bytu v OV 3+1 v Hodníně, okres Hodonín

Prodej bytu v OV 3+1 v Hodníně, okres Hodonín

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt s balkonem o velikosti 3+1 v centru města Hodonín. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu s novým výtahem a vchodovými dveřmi. V bytě proběhla rekonstrukce koupelny, podlah, kuchyně a výměna oken. K bytu patří v mezi patře komora. Dům má společný sklep. Při rychlém jednání je možná sleva.
více
Byty / 1+1
Prodáno

Pronájem bytu 1+1 Hodonín, okres Hodonín

Pronájem bytu 1+1 Hodonín, okres Hodonín

Nabízíme vám k pronájmu byt 1+1 v Hodoníně - sídliště JV. Byt se nachází ve 3NP panelového domu s výtahem. Byt je včetně vybavení. Domluvte si prohlídku s makléřkou.
více

Prodej bytu v Hodoníně

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference. S úctou Ing. Jiří Knotek, jednatel společnosti, mail: reditel@sdk-reality.cz
Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů , rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: