Prodej chaty 2+kk terasou , velkou zahradou, vlastní studnou chatová oblast ve vyhledávané lokalitě Bílovice nad Svitavou, okr.Brno - venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Bílovice nad Svitavou

Zpět na výpis

Prodej chaty 2+kk terasou , velkou zahradou, vlastní studnou chatová oblast ve vyhledávané lokalitě Bílovice nad Svitavou, okr.Brno - venkov Prodej rekreačního objektu, podsklepené zděné chaty na polosamotě na hranici lesa s krásným výhledem do okolní krajiny, Bílovice nad Svitavou Na základě zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k prodeji udržovanou chatu na jedinečném místě na hranici lesa,krásný výhled do okolní krajiny,výborná dostupnost po zpevněné obecní komunikaci, cca 20min k zastávce IDS autobusu, 30min na vlakové nádraží.
Chata se nachází uprostřed okrasné zahrady, s dostatečným odstupem od okolních chat, nabízející naprosté soukromí k rekreaci. CP parcely činí 837m2, z toho zastavěná plocha (3,6x4,90) 17,64m2 + (1,2x2,15) 2,58, celkem 20,22. Jedná se o cihlovou, podsklepenou stavbu s obytným přízemím o půdorysných rozměrech 4,3x3m2 + koupelna s toaletou a podkrovní ložnicí.
Stavba provedena na základě stavebního povolení z roku 1980. Dispozice: 1.PP – garáž s dílnou, sklep. 1.NP - obytná místnost s kamny na tuhá paliva a kuchyňským koutem13m2,koupelna s toaletou a umyvadlem 2,2m2, krytá veranda s posezením, terasa. 2.NP – podkrovní ložnice 13m2, šatna. Střecha je pultová s bočním krytím, krov dřevěný krytina- plech, okna dřevěná zdvojená.
Chata je vytápěna kamny na tuhá paliva, která slouží i k vaření.Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a plynovým sporákem(propan-butan). Na pozemku je vybudována zkolaudovaná kopaná studna hl. 12m, šířka 1m.V chatě zavedena elektřina.Odpad z koupelny a toalety sveden do septiku.
Zahrada je pečlivě udržovaná, převážně okrasná , částečně užitková.Na zahradě je samostatně stojící budova - dřevník, kryté venkovní posezení, venkovní sprcha ve zásobníkem pro ohřev vody, ohniště.Přístupová cesta je obecní, zpevněná. Vzdálenost k asfaltové silnici cca 700m.

Základní informace

Evidenční číslo:N42622
Cena:prodáno
Kategorie:Chata
Lokalita:Bílovice nad Svitavou
Okres:Brno-venkov
Plocha užitná:55 m²
Plocha pozemku:837 m²
Plocha zastavěná:16 m²
Stav:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Poloha objektu:Samostatný
Umístění objektu:Klidná část obce
Stav:prodáno

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]