Prodej bytu 4+kk se zahradou, Moravské Knínice, okr. Brno - venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Moravské Knínice

Zpět na výpis

V rámci závěrečné III. etapy projektu Vilabyty Moravské Knínice – Rezidence v zahradách nabízíme na základě výhradního zastoupení k prodeji novostavbu bytu v osobním vlastnictví dispozice 4+kk se zahradou a s vlastním parkovacím místem.
Obec Moravské Knínice, okr. Brno – venkov je situována v krásné kopcovité krajině na okraji lesů v blízkosti CHKO Bílý potok, 10km severozápadně od Brna, 2 km od obce Kuřim .

Jedná o rezidenční komplex, který je tvořen obytným souborem jedenácti samostatně stojících dvoupodlažních vil. V každém viladomě jsou tři bytové jednotky. Rezidenční komplex je zasazen do prostředí stávající již vzrostlé zeleně, přičemž vzrostlé cypřiše tvoří přirozený plot mezi obytným souborem a okolní výstavbou, kterou tvoří převážně samostatně stojící jednopodlažní rodinné domy s obytným podkrovím.
Ve viladomu se nachází v přízemí byt dispozice 4+kk s vlastní zahradou a v prvním patře dva byty dispozice 2+kk, každý s vlastním balkonem.
Dokončení výstavby prosinec 2018.
Nabízená bytová jednotka č. 2.1. dispozice 4+kk je situována v přízemí objektu SO1_2. K bytu náleží vlastní oplocená zahrada s přímým přístupen z bytu o výměře 161m2 a vlastní parkovací místo.
Celková plocha bytu je 85,04m2 .
Byt má samostatné vstupy z ústřední chodby do všech místností.
Dispozice: chodba 4,89m2, předsíň 3,6m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 29,43m2, ložnice 14,2m2,pokoj 12,2m2, pokoj 10,8m2, šatna 1. – 2,16m2, šatna 2. – 2,52m2, koupelna 3,4m2, toaleta 1,84m2. Z obývacího pokoje, ložnice a jednoho z pokojů výstup přímo na vlastní oplocenou zahradu o výměře 161m2.
Obec Moravské Knínice má dobrou občanskou vybavenost – obchod, mateřská a základní škola, sportoviště. Spádovou obcí je nedaleké město Kuřim.
Výborná dostupnost do Brna po rychlostní komunikaci, autobusové spojení IDS. Vyhlášené golfové hřiště Kaskáda v nedalekých Jinačovicích.
Cena je uvedena včetně zahrady a parkovacího místa, to vše včetně DPH.
Více informací Vám poskytne makléř – domluvte si nezávaznou osobní schůzku.

Základní informace

Evidenční číslo:N45943-1
Cena:4 351 000 Kč
+ provize realitní kanceláře
Kategorie:Byty 4+kk
Lokalita:Moravské Knínice
Okres:Brno-venkov
Vlastnictví:Osobní
Plocha užitná:85 m²
Počet podlaží:2
Podlaží umístění:1
Stav:Novostavba
Budova:Cihlová
En. náročnost b.:B - Velmi úsporná
Stav:aktivní

Detailní informace

Míst k parkování:1
Parkování:ano

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]