Prodej bytu 2+kk se zahradou, Moravské Knínice, okr. Brno - venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Moravské Knínice

Zpět na výpis

V rámci projektu Vilabyty Moravské Knínice – Rezidence v zahradách nabízíme na základě výhradního zastoupení k prodeji novostavbu bytu v osobním vlastnictví dispozice 2+kk s vlastní zahradou a parkovacím místem.
Obec Moravské Knínice, okr. Brno – venkov je situována v krásné kopcovité krajině na okraji lesů v blízkosti CHKO Bílý potok, 10km severozápadně od Brna, 2 km od obce Kuřim .

Jedná o rezidenční komplex, který je tvořen obytným souborem jedenácti samostatně stojících dvoupodlažních vil. V každém viladomě jsou tři bytové jednotky.Rezidenční komplex je zasazen do prostředí stávající již vzrostlé zeleně,přičemž vzrostlé cypřiše tvoří přirozený plot mezi obytným souborem a okolní výstavbou, kterou tvoří převážně samostatně stojící jednopodlažní rodinné domy s obytným podkrovím.
V každém viladomu se nachází dva malé byty, v patře nad nimi potom jedem velký byt s terasou. Všechny bytové jednotky jsou orientovány na jih, přízemní byty do zahrad.
V rámci II. etapy výstavby budou zbudovány čtyři objekty vily. Dokončení druhé etapy výstavby prosinec 2017.
Bytová jednotka je situována v 1.NP objektu SO2_8. Celková plocha bytu je 50,19m2 + vlastní zahrada s přístupem přímo z bytu má výměru 130m2 . K bytu náleží vlastní parkovací místo situované v areálu rezidence.
Byt má samostatné vstupy z ústřední chodby do všech místností.
Dispozice: chodba 4,05m2, předsíň 2,51m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 26,98m2, ložnice 11,2m2, komora 1,92m2, koupelna 3,53m2. Z obývacího pokoje i z ložnice vstup přímo na zahradu.
Orientace: zahrada - jihozápad,severozápad, obývací pokoj - jihozápad, severozápad,ložnice – jihozápad, sociální zařízení, kuchyně – severovýchod.
Obec Moravské Knínice má dobrou vybavenost – obchod, mateřská a základní škola, sportoviště.
Výborná dostupnost do Brna po rychlostní komunikaci, autobusové spojení IDS. Vyhlášené golfové hřiště Kaskáda v nedalekých Jinačovicích.
Cena je uvedena včetně vlastní zahrady a parkovacího místa.
Více informací Vám poskytne makléř – domluvte si nezávaznou osobní schůzku.

Základní informace

Evidenční číslo:N45705
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 2+kk
Lokalita:Moravské Knínice
Okres:Brno-venkov
Vlastnictví:Osobní
Plocha užitná:50 m²
Počet podlaží:2
Podlaží umístění:1
Stav:Novostavba
Budova:Cihlová
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obytná
En. náročnost b.:B - Velmi úsporná
Stav:prodáno

Detailní informace

Míst k parkování:1
Parkování:ano

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]