Prodej bytu 2+kk, Moravské Knínice, okr. Brno - venkov

Kraj Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov, Moravské Knínice

Zpět na výpis

V rámci závěrečné III. etapy projektu Vilabyty Moravské Knínice – Rezidence v zahradách nabízíme na základě výhradního zastoupení k prodeji novostavbu bytuv osobním vlastnictví dispozice 2+kk s vlastním parkovacím místem.
Obec Moravské Knínice, okr. Brno – venkov je situována v krásné kopcovité krajině na okraji lesů v blízkosti CHKO Bílý potok, 10km severozápadně od Brna, 2 km od obce Kuřim .

Jedná o rezidenční komplex, který je tvořen obytným souborem jedenácti samostatně stojících dvoupodlažních vil. V každém viladomě jsou tři bytové jednotky. Rezidenční komplex je zasazen do prostředí stávající již vzrostlé zeleně, přičemž vzrostlé cypřiše tvoří přirozený plot mezi obytným souborem a okolní výstavbou, kterou tvoří převážně samostatně stojící jednopodlažní rodinné domy s obytným podkrovím.
Ve viladomu se nachází v přízemí byt dispozice 4+kk s vlastní zahradou a v prvním patře dva byty dispozice 2+kk, každý s vlastním balkonem.
Dokončení výstavby prosinec 2018.
Nabízená bytová jednotka č. 2.3. dispozice 2+kk je situována v prvním patře objektu SO1_2. K bytu náleží vlastní parkovací místo.
Celková plocha bytu je 46,45m2 . K bytu náleží vlastní parkovací místo situované v areálu rezidence.
Byt má samostatné vstupy z ústřední chodby do všech místností.
Dispozice: chodba 3,0m2, předsíň 2,43m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 21,85m2, ložnice 11,8m2, koupelna 3,84m2. Z obývacího pokoje vstup na balkon o výměře 3,53m2.
Obec Moravské Knínice má dobrou občanskou vybavenost – obchod, mateřská a základní škola, sportoviště. Spádovou obcí je nedaleké město Kuřim.
Výborná dostupnost do Brna po rychlostní komunikaci, autobusové spojení IDS. Vyhlášené golfové hřiště Kaskáda v nedalekých Jinačovicích.
Cena je uvedena včetně parkovacího místa, to vše včetně DPH.
Více informací Vám poskytne makléř – domluvte si nezávaznou osobní schůzku.

Základní informace

Evidenční číslo:N45941-3
Cena:rezervováno
Kategorie:Byty 2+kk
Lokalita:Moravské Knínice
Okres:Brno-venkov
Vlastnictví:Osobní
Plocha užitná:46 m²
Počet podlaží:2
Podlaží umístění:2
Stav:Novostavba
Budova:Cihlová
En. náročnost b.:B - Velmi úsporná
Stav:rezervováno

Detailní informace

Míst k parkování:1
Parkování:ano
Balkón:ano (3m²)

Gepard Finance Hypoteční kalkulátor

%

vyřizuje

Ing. Lucie Šmiřáková

Makléř

+420 736 473 704
[email protected]