PRODEJ POZEMKŮ BLANSKO


 
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemků pro budoucí zástavbu 4356 m2, obec Velké Opatovice, okres Blansko

350 Kč / za m²

Prodej pozemků pro budoucí zástavbu 4356 m2, obec Velké Opatovice, okres Blansko

350 Kč / za m²
Nabízíme k prodeji pozemky o výměře 4356 m2 ve Velkých Opatovicích. Pozemky jsou obdélníkového tvaru s šíří 40 m a délkou cca 106 m. Skládají se ze dvou parcel o jednotlivých výměrách 2227 m2 a 2129 m2. Možnost prodeje i jednotlivě. Umístění je v jižní části obce na klidném místě s krásným výhledem a dosahem přírody. Pozemky jsou nyní využívány k zemědělským účelům. Platným územním plánem jsou pozemky v této oblasti zahrnuty do ZASTAVITELNÉ PLOCHY Z01. Tedy do plochy uvažované k budoucí zástavbě, a to - "Bydlení v rodinných domech - příměstské". Jedná se o územní rezervy Velkých Opatovic. Nabídka je vhodná jako investice do budoucna, kdy je plánováno vybudování infrastruktury a místní obslužné komunikace pro parcely v této rozvojové oblasti. Město Velké Opatovice zaručuje kompletní občanskou vybavenost. Leží 14 km severně od města Boskovice a 55 km od Brna. Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, volejte makléřce pro další informace.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku 2227 m2, obec Velké Opatovice, okres Blansko

350 Kč / za m²

Prodej pozemku 2227 m2, obec Velké Opatovice, okres Blansko

350 Kč / za m²
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 2227 m2 ve Velkých Opatovicích. Pozemek je obdélníkového tvaru s šíří 20 m a délkou cca 106 m. Jeho umístění je v jižní části obce s krásným výhledem a dosahem přírody. Pozemek je využíván k zemědělským účelům. Platným územním plánem jsou pozemky v této oblasti zahrnuty do ZASTAVITELNÉ PLOCHY Z01. Tedy do plochy uvažované k budoucí zástavbě, a to - "Bydlení v rodinných domech - příměstské". Jedná se o územní rezervy Velkých Opatovic. Nabídka je vhodná jako investice do budoucna, kdy je plánováno vybudování infrastruktury a místní obslužné komunikace pro parcely v této rozvojové oblasti. Město Velké Opatovice zaručuje kompletní občanskou vybavenost. Leží 14 km severně od města Boskovice a 55 km od Brna. Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, volejte makléřce pro další informace.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku pro bydlení 1581 m2, Letovice - Třebětín, okres Blansko

1 250 Kč / cena k jednání

Prodej pozemku pro bydlení 1581 m2, Letovice - Třebětín, okres Blansko

1 250 Kč / cena k jednání / za m²
Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1581 m2 v Letovicích - Třebětíně. Pozemek je obdélníkového tvaru s šířkou 27 m a délkou 58 m v nejdelším bodě. Nachází se v okrajové části Letovic, je mírně svažitý a poskytuje klid a krásný výhled. Přístup je nyní po nezpevněné obecní cestě, z níž k samotnému pozemku je vymezena cesta cca 80m. Ta je v podílovém vlastnictví majitelů dalších dvou sousedících pozemků. Tyto dva pozemky byly již prodány za účelem výstavby rodinného domu. K pozemku tedy náleží podíl 1/3 na tuto přístupové cestě. Územním plánem je pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu max. o 2 NP s možností podkroví, intenzita zastavěné plochy max. 30%. K pozemku nejsou přivedeny IS, jsou ve vzdálenosti cca 200 m. Přivedení sítí a vybudování komunikace je na majitelech těchto 3 sousedících pozemků. V zadní části vede nad pozemkem vysoké napětí. Město Letovice jsou občansky kompletně vybavené město s výborným nejen vlakovým spojením do města Svitavy, Brno, Boskovice i Blansko. Pokud vás nabídka zaujala, volejte makléřce pro více informací.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku pro bydlení, obec Vavřinec, okres Blansko

2 000 Kč / za m²

Prodej pozemku pro bydlení, obec Vavřinec, okres Blansko

2 000 Kč / za m²
Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu v obci Vavřinec. Pozemek je rovinatý, částečně oplocený a nachází se v klidné části obce. Pozemek je ve tvaru obdélníku s uliční šíří 20m a délkou cca 60m. Platným územním plánem obce je pozemek zahrnutý do ploch BV - bydlení individuální venkovského typu. Koeficient zastavěné plochy je 0,30 % a výšková hladina je max. 2.NP. Návrh územního plánu zahrnuje přivedení vody, elektřiny, splaškové kanalizace a vytvoření místní a účelové komunikace. Realizace je plánována do 3 let. Voda a elektřina jsou nyní vzdálené 100 m od pozemku. Vedení obce podporuje novou výstavbu v této části obce, která již započala. Pozemek je využíván jako zahrada s ovocných stromy. Obec Vavřinec disponuje základní občanskou vybaveností. Kompletní vybavenost najdete ve vedlejším Sloupu. Dojezdová vzdálenost do Brna je 35 km. Uvedená cena je bez provize RK. Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte makléřku pro více informací.
více

Prodané pozemky Blansko

Pozemky / Bydlení
Prodáno

Prodej stavebního pozemku 670m2, obec Cetkovice, okres Blansko

Prodej stavebního pozemku 670m2, obec Cetkovice, okres Blansko

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovaný pozemek pro stavbu rodinného domu v Cetkovicích. K dispozici je pozemek o výměře 670 m2, v rovinaté v okrajové části obce s pěkným výhledem. K pozemkům vede obecní přístupová komunikace s uličním osvětlením. Inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod, kanalizace. Obec Cetkovice má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost měst Jevíčko, Boskovice a Velké Opatovice.
více
Pozemky / Bydlení
Prodáno

Prodej stavebního pozemku 1003 m2 v obci Cetkovice, okres Blansko

Prodej stavebního pozemku 1003 m2 v obci Cetkovice, okres Blansko

Nabízíme Vám pozemek pro stavbu rodinného domu o výměře 1003 m2. Pozemek je v klidné okrajové části obce s pěkným výhledem, v oblasti právě probíhající nové zástavby. K pozemku vede obecní přístupová komunikace s uličním osvětlením. Nyní je cesta štěrková, zpevněná, následně bude asfaltová. Vzhledem k tomu, že je to pozemek krajní, má přístup ze dvou stran. Inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod, kanalizace, přičemž připojení na elektřinu provede E. on v nejbližší době, již je schválená žádost. Připojení na obecní plynovod je po dohodě taktéž možný. Šířka pozemku je 25 m a délka cca 40 m. Obec Cetkovice má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost měst Jevíčko, Boskovice a Velké Opatovice.
více
Pozemky / Bydlení
Prodáno

Prodej stavebního pozemku, obec Letovice, okres Blansko

Prodej stavebního pozemku, obec Letovice, okres Blansko

Nabízíme k prodeji dva pozemky o celkové výměře 1594 m2 v klidné lokalitě v Letovicích. Jeden z pozemků o výměře 551 m2 je dle ÚP vedený k výstavbě rodinného domu. Na hranici druhého pozemku o výměře 1043 m2 vedou IS - voda, kanalizace, plyn. Přípojka elektřiny bude realizována v první polovině roku 2018. Jeden pozemek určený k výstavbě je rovinatý, nyní oplocený a využívaný jako zahrada. Druhý pozemek je svažitý. Vypracovaná vyzualizace rodinného domu. V případě zájmu o více informací kontaktujte makléřku.
více

Prodej pozemku Blansko

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference. S úctou Ing. Jiří Knotek, jednatel společnosti, mail: reditel@sdk-reality.cz
Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: