PRODEJ DOMŮ BLANSKO


 
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu Velké Opatovice - Velká Roudka, okres Blansko

1 900 000 Kč

Prodej rodinného domu Velké Opatovice - Velká Roudka, okres Blansko

1 900 000 Kč
Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou ve Velkých Opatovicích - Velké Roudce. Nemovitost je samostatně stojící, nachází se na pozemku o celkové ploše 2284 m2 a zastavěná plocha činí cca 200 m2. Dům je v původním stavu určený ke kompletní rekonstrukci. Velkou předností nemovitosti je uliční šíře, která je 20 m a délka pozemku, která je 95 m. Nabízí se tu tedy možnost pro vytvoření dalšího stavebního místa za stávající nemovitostí. Dispozičně je dům řešen obytnou částí o 3 pokojích s příslušenstvím a vejminkem, který spojuje průjezd. K domu náleží menší hospodářská část. Dům je částečně podsklepený. Možnost rozšíření nabízí půdní prostory. Voda a elektřina je do domu přivedena, obojí je odpojeno, odpad sveden do septiku. Plyn není přítomen. Vytápění bylo původně lokálně kamny nebo částečně kotlem na tuhá paliva. Pokud hledáte nemovitost k rekonstrukci s velkým pozemek či k investici, kontaktujte mě o další informace. Obec Velká Roudka je součástí Velkých Opatovic, které jsou vzdálené 2 km, kde najdete i veškerou občanskou vybavenost.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu, obec Cetkovice, okr. Blansko

1 250 000 Kč

Prodej rodinného domu, obec Cetkovice, okr. Blansko

1 250 000 Kč
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme nemovitost určenou ke kompletní rekonstrukci na dům k bydlení či rekreaci. K domu náleží zahrádka a hospodářská část. Nynější dispozice je 2+1 s možností výrazného rozšíření. Pro případnou prohlídku, nebo další informace kontaktujte našeho makléře.
více
Domy / Rodinný

Prodej rodinného domu 4+1 Ostrov u Macochy, okres Blansko

3 300 000 Kč

Prodej rodinného domu 4+1 Ostrov u Macochy, okres Blansko

3 300 000 Kč
Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 v klidné uličce obce Ostrov u Macochy, v srdci CHKO Moravského krasu. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům se zahrádkou s celkovou výměrou pozemku 313 m2. Nemovitost je spíše v původním, ale udržovaném stavu. Proběhla výměna střešní krytiny včetně latí. Byla zamýšlená půdní vestavba a střecha tomu při rekonstrukci v roce 2017 uzpůsobena včetně zabudování 2 střešních oken. Vhodné tedy i pro rozšíření obytné části o půdní prostor. Dispozice přízemí o užitné ploše 66 m2: - předsíň, chodba, 4 x pokoj, kuchyň, koupelna s umyvadlem, vanou a el. bojlerem, samostatné WC. Dům je částečně podsklepený s klenutým sklepem. K dispozici také dílna. Stavba je ze smíšeného zdiva, okna dřevěná kastlová, střecha plechová lindab, vytápění je ústředním elektrickým kotlem. Dříve byl zdrojem vytápění kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Elektřina je původní, stejně tak rozvody vody. IS: napojení na obecní vodovod, elektřinu, odpad je sveden do veřejné kanalizace. Dům lze využít pro trvalé bydlení, chalupaření nebo k ubytování návštěvníků Moravského krasu. Bohatá vybavenost obce nabízí: -2* restaurace, 2*potraviny COOP, MŠ, ZŠ 1-9 třída, lesní školka pro malé u lesa Speleoferata (Ostrovská propast s prohlídkou), hasiči, fotbalisti, knihovna, letos otevřená dětská léčebna se speleoterapii, zdravotní středisko, kulturní dům, sklep \ Vinotéka, autoservis pneuservis, půjčovna elektrokol, rybník. Příjemným místem je hřiště, kde je zázemí pro posezení, pro děti je zde dětské hřiště. Pro své občany obec pořádá plno kulturně - společensko – sportovních akci. Moravský kras je oblíbenou a vyhledávanou lokalitou, která je mimo jiné nejvýznamnější krasovou oblastí ve střední Evropě. Pěšky, na kole či autem můžete poznávat krásy Moravského krasu, jakými je propast Macocha, za obcí jeskyně Balcarka a Císařská vodní jeskyně. V blízkosti Kateřinská jeskyně, Sloupsko - Šošůvské jeskyně, Výpustek, Rudické propadání, punkevní jeskyně, zřícenina hradu Holštejn s lidomornou, atd.. V případě zájmu o další podrobnosti a prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku.
více

Prodané domy a vily Blansko

Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 2+1, obec Skrchov, okres Blansko

Prodej rodinného domu 2+1, obec Skrchov, okres Blansko

Nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 ve Skrchově, okres Blansko. Nemovitost je samostatně stojící a stojí na pozemku o celkové ploše 1092 m2. Dům je cihlový, v původním stavu, určený k rekonstrukci, přesto je ihned obyvatelný. Dispozičně je řešen dvěma neprůchozími pokoji a kuchyní, koupelnou s vanou, prostornou komorou a chodbou. Půda je vhodná pro vybudování dalších obytných místností. Vytápění nemovitosti je lokálně kamny v každé místnosti, okna jsou původní dřevěná dvojitá, střecha sedlová s pálenou taškou, podlahy dřevěné, rozvody vody v oceli. Nově byly v domě zrekonstruované rozvody elektřiny, které jsou již v mědi. Dům je napojen na veřejný vodovod. Nemovitost je částečně podsklepená. Uzavřený dvorek s dílnou a hospodářskou budovou nabízí dostatek soukromí, zahrada je osázena především ovocnými stromy a nachází se na ní i studna s užitkovou vodou. Dům je vhodný jak pro celoroční bydlení, tak jako chalupa k rekreaci. Skrchov je vzdálený 3 km od města Letovice, kde je kompletní občanská vybavenost. . V případě zájmu o více informací kontaktujte naši realitní specialistku. Rádi Vám také pomůžeme s vyřízením výhodného financování při koupi nemovitosti.
více
Domy / Rodinný
Prodáno

Prodej rodinného domu 3+1, obec Ostrov u Macochy, okres Blansko

Prodej rodinného domu 3+1, obec Ostrov u Macochy, okres Blansko

Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům 3+1 se zahrádkou v Ostrově u Macochy. Nemovitost je určená ke kompletní rekonstrukci nebo také k demolici a pozemek lze využít jako stavební. Dům je napojen na plyn, vodu a elektřinu. Přípojka kanalizace je na hranici pozemku. Dispozičně je dům řešen chodbou, kuchyní, 3 pokoji, koupelnou a spíží. WC nemovitost nemá. Vytápění domu je lokálně kamny v kuchyni nebo plynovými vafkami. Ohřev vody el. bojlerem. Za domem je menší rovinatá zahrada o velikosti 150 m2, která je ze všech stran uzavřená a poskytuje soukromí. Obec Ostrov u Macochy - v srdci malebné krajiny Moravského krasu s výbornou dostupností do Blanska (10 km).V obci se nachází: Základní škola, Mateřská škola, Pošta, obchod, restaurace a turisty proslulá jeskyně Balcarka. Pokud Vás nemovitost zaujala, rádi vám poskytneme více informací.
více
Domy / Chalupa
Prodáno

Prodej chalupy s velkým pozemkem, obec Kunštát, okres Blansko

Prodej chalupy s velkým pozemkem, obec Kunštát, okres Blansko

Nabízíme k prodeji chalupu s velkým pozemkem v obci Kunštát. Nemovitost je umístěná na pozemku o celkové ploše 8.466 m2, z toho zastavěná plocha je 280 m2. Pozemek je tvořen původní chalupou, rekreační chatkou a stodolou v roubeném stylu. Zahrada je okrasná s rybníčky. Jeden z nich je chovný s rybami. Další část pozemku tvoří lesík. Původní chalupa je určená k rekonstrukci, záměr majitele byl zrekonstruovat na penzionek, který by byl ideální souhrou s přilehlými pozemky a přírodou. Chata o velikosti 30 m2 je dřevěná, s kuchyňským koutem, oddělenou částí na spaní a obývacím zákoutím. Do chaty přivedena elektřina. WC je suché. Stodola o velikosti 70 m2 je v roubeném stylu, částečně podsklepená. Velkou výhodou je umístění pozemku v blízkosti náměstí, přitom při vstupu na pozemek nabýváte pocit, že jste na samotě u lesa. Nemovitost s přilehlým pozemek je vhodná pro osobu s podnikatelským záměrem. Při rychlém jednání možná sleva. Město Kunštát je plně občansky vybaveno a je vzdálené 12 km od Boskovic a 40 km od Brna. Pro více informací volejte makléřce, která Vám sdělí více informací a ráda nemovitostí provede.
více

Prodej rodinného domu Blansko

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference. S úctou Ing. Jiří Knotek, jednatel společnosti, mail: reditel@sdk-reality.cz
Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: