<strong>Developerský servis od A do Z</strong>

Developerský servis od A do Z

Ucelené služby developerům od přípravy projektu až po úspěšnou realizaci
 
SDK reality je pro své klienty stabilním realitním partnerem od roku 2001. Úspěšně působíme ve 14 regionech České republiky a výsledkem naší práce jsou tisíce realitních transakcí v celkovém objemu 13,5 miliardy Kč. Máme za sebou také několik realizací vlastních developerských projektů v Brně a okolí a intenzivně pracujeme na dalších, a to od přípravné fáze až po konečnou realizaci a předání novým majitelům.

Díky našim zkušenostem a dokonalé znalosti trhu jsme spolehlivým partnerem pro developery i soukromé investory, kterým pomáháme plnit jejich obchodní cíle. Jsme připraveni pomáhat nejen malým a středním developerům, ale své služby nabízíme i při realizaci velkých developerských projektů.

Služby developerům

AKVIZICE A STRATEGIE

V přípravné fázi projektu pracujeme s klientem na efektivní obchodní strategii a monitorujeme aktuální poptávku a nabídku trhu. Provádíme akvizici a vyhledáváme vhodné nemovitosti, objekty nebo pozemky pro splnění úspěšného investičního záměru. Poskytujeme poradenství a zajišťujeme nezbytné dokumenty a povolení. Navrhujeme cenotvorbu a konzultujeme konkrétní postupy nebo dispozice nových bytových i nebytových jednotek.

PROFESIONÁLNÍ MARKETING

Již v přípravné fázi developerského projektu jasně definujeme samotný produkt, lokalitu a cílovou skupinu. Navrhneme vhodnou marketingovou strategii, optimální rozpočet i konkrétní podobu inzertních kampaní. Postaráme se o všechny potřebné materiály, grafiku i online prezentaci. Zajistíme inzerci na nejnavštěvovanějších realitních portálech, v sociálních médiích i v tisku a oslovíme ty správné a motivované zájemce.

AKTIVNÍ PRODEJ

Při prodeji nemovitostí používáme ověřené obchodní principy a dlouholeté zkušenosti z trhu. V našem týmu pracují lidé s realitní praxí a odborníci se schopností naslouchat a poskytovat špičkový servis. Naší každodenní prací, která zahrnuje i prodej nabídek developerských projektů, jsou jednání s klienty, prohlídky nemovitostí, podpisy smluv, zprostředkování hypotečních úvěrů a aktivní součinnost mezi prodávajícím a kupujícím.

PRÁVNÍ SERVIS

Právní služby poskytujeme již při nákupu vhodné investiční nemovitosti, kde prověřujeme její rizikovost a kontrolujeme případná věcná břemena, zástavy, exekuce nebo platnost sjednaných nájemních smluv. V rámci prodejního servisu zajišťujeme rezervační smlouvy, budoucí kupní a kupní smlouvy, návrhy na vklad do katastru nemovitostí a úschovy financí. V poslední fázi projektu připravujeme předávací protokoly, prohlášení vlastníka nebo dokumenty pro založení SVJ.

PRAVIDELNÉ INFORMACE A ADMINISTRATIVA

Developerům nebo soukromým investorům, kteří využívají naše služby, nezapomínáme dávat pravidelné zpětné vazby nebo monitoring konkurenčních nabídek na trhu. Evidujeme statistiky prodeje a vše, co se zrovna děje, včetně ohlasů z inzerce, jednání s novými zájemci nebo stávajícími klienty. Také zaznamenáváme a reportujeme vývoj samotného projektu a organizujeme veškerou a nezbytnou administrativní agendu.

Developerské projekty

Aktuální projekty
Realizované projekty
Pro developery
Aktuální projekty

Domy Rajhradice - Na Kopečku

V rámci developerského projektu výstavby „Domy Rajhradice -  Na Kopečku“ je pro Vás…

více
Aktuální projekty

Bydlení nad Nemojanským mlýnem

  S firmou ŽITNÝ s.r.o. - stavební společnost spolupracujeme na projektech již od roku…

více
Realizované projekty

Byty Blansko Na poště

Zajištění kompletních služeb pro developera při přípravě realizace a následném prodeji…

více
Realizované projekty

Domy Slatina I. – ulice Křehlíkova

 Výstavba 20 rodinných domů v Brně Slatině. Součástí výstavby byly také inženýrské…

více
Realizované projekty

Domy Slatina II. – ulice Kobylnická

Výstavba 22 rodinných domů v Brně Slatině. Součástí výstavby byly také inženýrské…

více
Realizované projekty

Vilabyty Moravské Knínice

Projekt výstavby 33 vilabytů v 11 viladomech, včetně stavby komunikací a inženýrských…

více
Realizované projekty

Domy Žatčany

Výstavba 10 venkovských rodinných domu v blízkosti Brna, včetně stavby komunikací a…

více
Zobrazit vše

Prodané projekty

Vilabyty Moravské Knínice


Vlastní developerský projekt. Projekt výstavby 33 vilabytů v 11 viladomech, včetně stavby komunikací a inženýrských sítí. Úspěšný projekt oceněný odbornou porotou jako Projekt roku 2016 v Jihomoravském kraji.

Prodáno

Domy Žatčany


Vlastní menší developerský projekt – výstavba 10 venkovských rodinných domu v blízkosti Brna, včetně stavby komunikací a inženýrských sítí

Prodáno

Domy Slatina II. – ulice Kobylnická


Vlastní developerský projekt – výstavba 22 rodinných domů v Brně Slatině. Součástí výstavby byly také inženýrské sítě a komunikace.

Prodáno

Domy Slatina I. – ulice Křehlíkova


Vlastní developerský projekt – výstavba 20 rodinných domů v Brně Slatině. Součástí výstavby byly také inženýrské sítě a komunikace.

Prodáno

Byty Blansko Na poště


Zajištění kompletních služeb pro developera při přípravě realizace a následném prodeji 55 bytů v Blansku .

Prodáno

Mám zájem o spolupráci

Napište číslicemi "třidvajedna"