Investor hledá pozemek

Poptávající:
Chci nabídnout
Vytisknout

Popis

Hledáme pozemky k výstavbě rodinných domů v lokalitě kolem Borkovan, Velkých Hostěrádek, Dambořice a okolí. Cenu respektujeme. 

Vyplňte formulář

Napište číslicemi "třidvajedna"

POZEMKY PRODEJ

Pozemky / Bydlení

Prodej stavebního pozemku, obec Litobratřice, okr. Znojmo

1 666 Kč / za m²

Prodej stavebního pozemku, obec Litobratřice, okr. Znojmo

1 666 Kč / za m²
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek v obci Litobratřice, která je dobře a rychle dostupná z Brna i Znojma. Na pozemku 1.800 m2 nyní částečně stojí i RD k demolici/rekonstrukci nicméně pozemek je vhodný k výstavbě bydlení nového, popřípadě i více domů. Na pozemek je vjezd i ze zadní strany po asfaltové komunikaci. Sítě jsou buď zavedeny (el., voda), nebo před domem (plyn, kanalizace - přípojka není napojena).
více
Pozemky / Zahrady

Prodej pozemku - zahrady, obec Blansko - Lažánky

550 000 Kč

Prodej pozemku - zahrady, obec Blansko - Lažánky

550 000 Kč
+ provize RK
Nabízíme k prodeji zahradu v zahrádkářské kolonii v Lažánkách u Blanska o rozloze 1423 m2. Je obdélníkového tvaru a oplocena s uzamykatelnou bránou a skládá s z parcelních čísel 467/1, 468/1, 480/3, K.Ú. Lažánky u Blanska. Na zahradě je vysazena vinná réva, maliny a stromky oxytree. Zahrada je vhodná jak k relaxaci a odpočinku, tak po úpravě k pěstování ovoce a zeleniny. Příjezd je po místní, nezpevněné cestě až na pozemek. Užitková voda je řešena svedením dešťové vody do nádrží. Elektrická energie zavedena není, je zažádáno o připojení. Pozemek byl původně kopcovitý, ale nyní je rozčleněn na terasy, které umožnily vytvořit rovinaté plochy. Pro představu přikládáme fotky také z léta. Pro více informací se neváhejte obrátit na makléřku. Uvedená cena je bez provize RK.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej stavebního pozemku 806 m2, Moravské Knínice, okr. Brno-venkov

Info v RK

Prodej stavebního pozemku 806 m2, Moravské Knínice, okr. Brno-venkov

Info v RK
Konečná cena včetně provize
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 806 m2 v obci Moravské Knínice v lokalitě Na Hrázi. Tento pozemek je určen pro stavbu dvou menších rodinných domů ( na které je již vydáno Územní rozhodnutí ) nebo na jeden rodinný dům. Pozemek se skládá z několika menších pozemků. Součástí prodeje jsou i dvě vybudovaná parkovací místa. Místo je ideální pro rodiny s dětmi. Je zde v blízkosti nově vybudované dětské hřiště, školka, atd.... Pozemek má dvě přípojky elektřiny, dvě přípojky vody a dvě přípojky kanalizace. Projektovou dokumentaci pro vydané Územní rozhodnutí pošleme na vyžádání vážným zájemcům. Jedná se o poslední pozemek v této lokalitě, tak nepropásněte tuto příležitost a zavolejte nebo napište makléři.
více

Prodej stavebních pozemků a zahrad

Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: