Hledáme stavební pozemek nebo starší dům k rekonstrukci či demolici

Info v RK
Chci nabídnout
Vytisknout

Popis

Obracíme se na vás s prosbou a věříme, že nám pomůžete najít. Hledáme ke koupi stavební pozemek nebo dům k demolici s pozemkem. Lokalita Boskovice a okolí do 15 km. Velikost pozemku od 600 mě a více. Finančně do 2.700.000,-

Základní informace

Cena:
Info v RK
Stav:
Aktivní

Detailní informace

Chci nabídnout
Vytisknout

Vyplňte formulář

Napište číslicemi "třidvajedna"

POZEMKY PRODEJ

Pozemky / Bydlení

Prodej stavebního pozemku, obec Tetčice, okr. Brno-venkov

3 900 Kč / za m²

Prodej stavebního pozemku, obec Tetčice, okr. Brno-venkov

3 900 Kč / za m²
+ provize RK
včetně právního servisu
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Tetčice s výbornou dostupnosti Brna. Pozemek je rovinatý s vyřízeným stavebním povolením na RD o ploše 10x7 metrů. V těsné blízkosti pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Vjezd z asfaltové silnice. Na druhé (zadní) straně je část pozemku oplocena a stojí na něm chatka s povolením k rekonstrukci.
více
Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku Bzenec, okr. Hodonín

970 000 Kč

Prodej pozemku Bzenec, okr. Hodonín

970 000 Kč
Nabízíme ke koupi pozemek v Bzenci, okr. Hodonín. Jedná se parcelu s výměrou cca 460m2 se stavebním místem. V současné době zde stojí cihlová stodola. Veškeré inženýrské sítě v dosahu.
více
Pozemky / Bydlení
Rezervace

Prodej stavebního pozemku 1 493 m2, obec Hulín - Záhlinice, okres Kroměříž

Prodej stavebního pozemku 1 493 m2, obec Hulín - Záhlinice, okres Kroměříž

Exkluzivně si vám dovolujeme nabídnout ke koupi stavební pozemek v klidné části obce Hulín, části Záhlinice v okrese Kroměříž o celkové ploše 1 493 m2 (cca 22x69 m). Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu a je ho možné napojit na veškeré inženýrské sítě. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat realitního makléře.
více

Prodej stavebních pozemků a zahrad

Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: