Hledáme ke koupi pozemky na výstavbu

Zaměřujeme se na města jako Boskovice, Blansko, Svitavy, Prostějov a hledáme pozemky vhodné pro výstavbu ať už rodinných domů nebo větších objektů. Na ceně se, dle lokality, dohodneme. Děkuji, Michal. 

POZEMKY PRODEJ

Pozemky / Bydlení

Prodej pozemku pro objekty rodinné rekreace, obec Vítějeves, okres Svitavy

3 000 000 Kč

Prodej pozemku pro objekty rodinné rekreace, obec Vítějeves, okres Svitavy

3 000 000 Kč
+ provize RK
Nabízíme k prodeji jedinečnou příležitost koupi pozemku v obci Vítějeves. Pozemek je vhodný pro stavbu objektu pro rodinnou rekreaci nebo na investici pro výstavbu více objektů. Jedná se o rovinatý pozemek o celkové výměře 7 687 m2, z toho zastavěná plocha je 143 m2. Zastavěnou plochou je budova bez čísla popisného, vedena jako zemědělská stavba. Do této stavby je přivedena voda a elektřina o napětí 220 i 380 V. Odpad je sveden do tříkomorového septiku s certifikací. Uliční šíře pozemku je 65 m2, jeho délka je přibližně 140 m, konec pozemku se zužuje a sbíhá do trojúhelníku. Umístění je mimo obec, na klidném místě, který obklopují lesy. Přístup je po zpevněné příjezdové cestě. Příjezdová cesta je v soukromém vlastnictví, pro nového majitele bude samozřejmostí věcné břemeno chůze a jízdy. Dle nově změněného územního plánu je pozemek veden pro plochy staveb pro rodinou rekreaci. Koeficient zastavěné plochy není regulativou omezen. V případě zájmu volejte o více informací. Pro lepší představu nabízíme foto jak aktuální zimní, tak foto z léta. Pokud vás nabídka zaujala, pro více informací volejte naši makléřku.
více
Pozemky / Komerční

Prodej pozemků Lanžhot, okres Břeclav

500 Kč / za m²

Prodej pozemků Lanžhot, okres Břeclav

500 Kč / za m²
Nabízíme k prodeji pozemek v k.ú.Lanžhot. Pozemek se nachází v okrajové části města, v LV je pozemek veden jako zahrada. Pozemek je dobře dostupný z veřejné komunikace, elektřina u pozemku. V případě zájmu o prohlídku volejte makléřce.
více
Pozemky / Lesy
Prodáno

Prodej lesního pozemku, 10.653 m2 - Štítná nad Vláří-Popov

Prodej lesního pozemku, 10.653 m2 - Štítná nad Vláří-Popov

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji lesní pozemky u obce Štítná nad Vláří-Popov o rozloze 10.653 m2. Pozemky jsou určeny k plnění funkci lesa, parcelní čísla 320/1, 802,1052/5 a 1039/1.
více

Prodej stavebních pozemků a zahrad

Realitní kancelář SDK reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě prodeje a pronájmu nemovitostí i stavebních pozemků na Moravě. Jsme specialisté na prodej bytů, rodinných domů, stavebních pozemků a komerčních nemovitostí. Naše pobočky naleznete ve městech, jako je Brno, Blansko, Letovice, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kroměříž a Uherské Hradiště.

Děkujeme všem klientům naší společnosti SDK reality, kteří se o dobrou zkušenost s prací našich makléřů chtějí podělit s ostatními a není jim líto svého času, aby napsali děkovný mail. Bohužel stále platí poučka, kde se říká , že 80% nespokojených klientů se o svoji zkušenost podělí s ostatními a jen 20% spokojených klientů udělá to samé. Takže ještě jednou děkuji za zaslané pozitivní reference.

Hledání v kategorii: