O nás

Realitní kancelář SDK-reality patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě a rozsahu realitních služeb na Moravě.

V současnosti má své silné postavení v 14 regionech České republiky, konkrétně v okresech Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Blansko, Hodonín, Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín, Znojmo, Třebíč.

Firemní kultura, postavená na základech etiky podnikání, respektování zákazníka, jeho potřeb a požadavků, učinila z realitní kanceláře SDK–reality významného partnera České spořitelny.

Zákazníkům může nabídnout nejen ochotné a kvalitně vyškolené realitní makléře , ale také služby architekta, odhadce, daňového poradce a služby renomované advokátní kanceláře.

Z historie společnosti

Realitní kancelář SDK-reality vznikla v roce 2001 jako společnost s ručením omezeným, bez zahraničního kapitálu a cizího know-how. Nadále je vlastněna jedním majitelem a je ryze českou společností. Během svého působení dokázala na domácím trhu, v tak náročném oboru jakým je obchodování s realitami, vyrůst mezi ty největší realitní kanceláře.

Od počátku své existence zrealizovala více než 8200 obchodních případů. Ve stálé nabídce společnosti naleznete více než 1000 nemovitostí k prodeji a mnoho dalších k pronájmu.

Rok 2006 se stal pro společnost velmi významným, a to zahájením vlastní developerské činnosti ve spolupráci se stavební společností ŽITNÝ, s.r.o.


Vážený kliente, věřím, že u nás vždy naleznete solidnost, diskrétnost a kvalitu služeb, které jsou našim heslem.
Děkuji Vám, že jste si vybral firmu SDK-reality pro koupi, či prodej Vaší nemovitosti.

S úctou

Ing. Jiří Knotek

majitel společnosti

REAL GROUP SDK, s.r.o
se sídlem: Brno, Koliště 13a


IČO: 269 19 605
zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka č. 45102
jednající jednatelem Ing. Jiřím Knotkem