Kariéra

Hledáme pravé obchodníky, kteří se nebojí pořádně zabrat a vydělat si opravdu hezké peníze. Hledáme  lidi s obchodním duchem a pozitvním pohledem na svět. U nás můžete pracovat na HPP nebo na ŽL.  Přijímáme nové kolegy pro lokality Kroměříž, Uherské Hradiště a Znojmo!

Hledáme seriózní, bystré a optimistické osobnosti s výbornými komunikačními schopnostmi, které mají obchodního ducha a jsou ochotné věnovat této práci svůj čas a energii. Vaší činností bude pouze obchod. Dostatek nabídky a poptávky zajistí naši marketingoví specialisté, nápomocny Vám budou zkušené asistentky. Právní podporu Vám pak zajistí naši právníci.

6 důvodů, proč chtít pracovat pro SDK reality

1. U nás zakázky hledat nemusíte, sami vám je budeme dávat!

2. Skvělý motivační program, který zajišťuje, že se u nás mají šikovní makléři nadstandardně.

3. Každý makléř má asistentku, která mu pomáhá jak se stávajícími klienty, tak s hledáním nových klientů.

4. Propracovaný systém zaškolování na naše náklady, který vám pomůže se rychle zorientovat v problematice prodeje nemovitostí.

5. Inzerci a marketing na náklady společnosti.

6. Naše společnost vyhledává nemovitosti k prodeji a ty pak předává makléři ke zpracování.

Bonusy, na které se můžete v SDK reality těšit

Finanční podpora do začátku.

Možnost získat roční statisícové bonusy.

Příležitost najít si skvělé přátelé.

V SDK reality chceme mít schopné kolegy, kteří se nebojí přijímat velké výzvy, jsou trpěliví a preferují práci s lidmi. Zakládáme si na tom, že náš kolektiv makléřů je bezkonfliktní a kamarádský, u nás netolerujeme závist a pomlouvání. Stejná pravidla platí pro všechny. U nás panuje pouze dobrá nálada!

Požadujeme

•             SŠ/VŠ vzdělání

•             Obchodní talent

•             Kultivované vystupování a vzhled

•             Zájem o realitní trh

Ohodnocení makléře na ŽL

Úspěšná činnost realitního makléře je velmi dobře ohodnocena, díky této profesi si můžete splnit životní sny a hmotně se zabezpečit v přijatelném časovém horizontu. Čím více se své práci věnujete, tím budete úspěšnější. Naši klienti dávají přednost schůzkám před nebo po své pracovní době, takže je nutná velká časová flexibilita makléře.

Realitní makléři zprostředkovávající prodej nemovitostí mají nadstandardní výdělky, ti lepší si vydělávají v průměru 50 000 Kč měsíčně, ti nejlepší 80 000 až 120 000 Kč za měsíc.

Průměrná měsíční odměna realitních makléřů je 40 000 Kč.

Realitní makléři mají se společností mandátní smlouvu o výhradním zastoupení. Pokud ještě živnostenský list nemáte, zřizujete si ho po té, co prokáže vlohy pro tuto činnost. Začínajícím makléřům nabízíme pracovní poměr.

Nemáte praxi? To vůbec nevadí!

Pokud jste doposud nepracovali v realitách, není to žádný problém, máme perfektní systém zaškolení a vzdělávání. Ze začátku budete vytvářet činnost pod vedením zkušeného makléře, teprve po složení zkoušky z odborných znalostí budete moci "do terénu" samostatně.

Ohodnocení makléře na HPP

Po ukončení zkušební doby nabízíme obchodníkům 20.000,- Kč čistého a další finanční bonusy. Samozřejmostí je služební vůz a telefon.

Charakter činnosti makléře

Činnost makléře v každém z obchodních segmentů prodeje či pronájmu nemovitostí je jiná. K prodeji bytů je potřeba velmi vnímavý a pohotový realitní makléř, který se dobře vyzná v cenové mapě a poradí klientovi s investováním jeho peněz. Má povědomí o velkém množství bytů, které jsou právě v nabídce a podle požadavků kupujícího se mu snaží nejvhodněji poradit.

U prodeje rodinných domů se na uzavření obchodu pracuje déle, neboť koupi rodinného domu klienti obzvláště zvažují a prověřují jak technický stav budovy, tak právní náležitosti. V SDK se prodeji rodinných domů věnují opravdoví profesionálové.

Realitní makléř SDK reality plní lidem sny o bydlení.

Charakteristikou realitního makléře je serióznost, bystrost, rychlost rozhodování a perfektní znalost problematiky včetně právních a daňových vědomostí. Naší prioritou je, aby se realitní makléř věnoval pouze klientům, uskutečnění prodeje a pronájmů nemovitostí a zbytek firmy je zde proto, aby realitním makléřům "odmetal smítka z cesty".

Rádi u nás uvítáme zkušené realitní makléře

SDK nabízí spolupracujícím realitním makléřům dostatek nabídky i poptávky, kvalitní a maximální za inzerování, rychlé vyřízení hypotéky pro většinu klientů, bezpečný finanční servis a hlavně kompletní právní servis advokátů.

S námi spolupracující realitní makléř se věnujete výhradně obchodu, vše ostatní zajistí společnost, proto realizuje velký objem obchodních případů.

Hledáme i zkušené a etické realitní makléře, kteří mají předchozí dobré obchodní výsledky, chtějí se v realitní branži stát profesionály se záštitou velké realitní kanceláře a z toho plynoucích výhod.

Spolupracovat s námi je věcí prestiže!

Byli jsme založeni v roce 2001 jako ryze česká společnost. Od té doby se náš tým rozrostl z původních 2 na dnešních 30 spolupracovníků, díky čemuž patříme mezi největší moravské realitní kanceláře. Realitní makléři jsou nejdůležitější částí naší společnosti a tvoří téměř polovinu spolupracovníků SDK. Druhou polovinu týmu tvoří pracovníci v neobchodních odděleních (právní, finanční, personální a marketingové oddělení). S SDK reality spolupracují i špičkoví grafici. Cílem všech oddělení je vytvořit zázemí, zajistit skvělou funkčnost firmy a podporovat prodej, zejména zajištěním poptávky a nabídky nemovitostí.

Chcete vědět o práci makléře v SDK reality více? Stačí nám poslat životopis a následně se pak těšit na kávu s panem ředitelem, jenž s Vámi osobně probere veškeré podstatné věci, která práce makléře obnáší.

Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected],

info na mobil: +420 603 513 494

S přátelským pozdravem

Marcela Knotková, personalista