Zpět
Prezentacím vašich nemovitostí dáváme nový rozměr

Prezentacím vašich nemovitostí dáváme nový rozměrKlienti společnosti SDK reality nově využívají službu videoprohlídky a 3D prohlídky zcela zdarma. V rámci maximálního zkvalitňování našich služeb si zájemci a budoucí kupující mohou detailně prohlédnout a virtuálně navštívit vybrané byty nebo domy z pohodlí svého domova. Majitelé nemovitostí, kteří svěří prodej do rukou profesionálů z SDK reality současně získávají bonus ve formě nadstandardní a efektivní péče.

 

O všech výhodách videoprohlídek a 3D prohlídek se již mohli přesvědčit někteří klienti naší společnosti. A důvodů, proč při prodeji nemovitostí, obzvlášť v dnešní době, používat moderní nástroje a digitální technologie je hned několik.

Virtuální prohlídka nemovitosti představuje především bezpečnou a pohodlnou formu, jak si potenciální zájemci mohou prohlédnout nabízenou nemovitost doslova ze všech stran a úhlů. Při virtuální procházce interiérem, ale i exteriérem se často zaměřují na jednotlivé detaily a dispozice nebo se k nim opakovaně vrací. Celkový prostor a atmosféru vnímají podobně, jako kdyby absolvovali osobní návštěvu nabízené nemovitosti, ale přitom s velkou úsporou svého času a bez cestování.

Kromě prestižní formy prezentace představují virtuální a videoprohlídky také účinnou konkurenční výhodu. Nabídky nemovitostí, kterou jsou na nejvyhledávanějších realitních serverech nebo sociálních mediích takto prezentovány, zajímají potenciální kupce více a vždy budou v jejich očích atraktivnější ve srovnání s ostatními inzeráty na trhu v daném čase a místě. Zkrátka zajistí si větší pozornost u širšího publika.
Naše téměř 20letá realitní praxe a ověřené obchodní principy nám také potvrdili, že při používání moderních marketingových nástrojů jako jsou 3D virtuální prohlídky lze oslovovat a nalézt seriózní zájemce o nemovitosti mnohem rychleji.

Jejich ochota akceptovat nabízenou cenu nemovitosti je pak mnohem vyšší a nedochází tak k častým licitacím nebo zlevňování. Pokud vás zajímají podrobnosti o našich službách zdarma nebo konkrétní ukázky virtuálních prohlídek z našeho portfolia nemovitostí, neváhejte nás oslovit. Více informací naleznete také zde.
Kontaktovat

Vyplňte formulář

Napište číslicemi "třidvajedna"