Zpět
Bezpečná investice do nemovitostí již od částky 50 000 Kč

Bezpečná investice do nemovitostí již od částky 50 000 Kč

Nově poskytuje SDK reality možnost zhodnocení finančních prostředků na dobu 5 let a stabilní výnos 5,5 % ročně. O investice ve formě nákupu developerských dluhopisů, které jsou zajištěné nájemním domem ve vlastnictví majitele společnosti, je mezi klienty velký zájem. 

Kam s jistotou zainvestovat svoje finance a uchránit je před inflací v době, která přináší různé obavy? Proč jsou investice do nemovitostí a realitních dluhopisů bezpečné a u klientů oblíbené? Na tyto často kladené dotazy odpovídá Ing. Jiří Knotek, majitel a jednatel společnosti SDK reality.

 
 
Co jsou developerské dluhopisy?
Jedná se o investice do developerských projektů. Dluhopisy, nám developerům, umožňují získat přístup k větším finančním zdrojům a díky tomu můžeme realizovat ambicióznější projekty. Tím také zajišťujeme větší a stabilnější výnos investorům, tedy klientům, kteří developerské dluhopisy nakoupí.  V dnešní turbulentní době se v oblasti investování objevují obavy z dalšího vývoje a konzervativní státní dluhopisy nenesou v podstatě žádný výnos. Proto na oblibě získávají realitní dluhopisy, které vyhovují i konzervativněji založeným investorům. Stavební materiál, jako je cihla či tvárnice, má pořád svoji hodnotu, která se časem zvyšuje. A to i v době krize.
 
V čem je investice do developerských dluhopisů výhodná?
Investovat do nemovitostí může sice každý samostatně, ale koupit a pronajmout znamená připravit se na hodně práce a péči o majetek. Je nutné mít také dostatek finančních prostředků nebo čerpat hypotéku a rizikem je pak negarantovaný výnos. Oproti tomu, developerské dluhopisy naší společnosti přinášejí stabilní roční výnos 5,5 % a pravidelnou výplatu úroků každý rok. Nejnižší možnou investicí je přitom částka 50 000 Kč. Nejčastěji klienti investují 500 000 Kč na dobu 5 let, během které pak bezstarostně inkasují celkové úroky ve výši 137 500 Kč. Obecně jsou realitní dluhopisy také méně citlivé na kolísání hodnoty a výnosové míry, než je tomu u jiných investičních produktů na trhu.
 
Proč SDK reality vlastně developerské dluhopisy nabízí?
Developerské činnosti a výstavbě vlastních projektů se věnujeme od roku 2004. Máme za sebou úspěšně vybudované rezidenční komplexy bytových i rodinných domů v Brně-Slatině, Moravských Knínicích, Žatčanech nebo Rajhradicích. Loni jsme se rozhodli pro revitalizace původních a většinou zanedbaných objektů, které se nám často nabízí. Zjednodušeně řečeno, zachraňujeme staré domy, dáváme jim novou tvář a přetváříme je na kvalitní bydlení, po kterém je stále velká poptávka.  S tím souvisí naše potřeba většího kapitálu, který získáváme díky vydaným dluhopisům. Zároveň tím nabízíme možnost zhodnotit bezpečně peníze i těm klientům, kteří nemají nebo nechtějí vložit několikamilionové investice do vlastních nemovitostí, ale přitom chtějí být toho součástí.
Kontaktovat

Vyplňte formulář

Napište číslicemi "třidvajedna"