Zpět
III. etapa projektu Domy Nemojany – úspěšně prodána

III. etapa projektu Domy Nemojany – úspěšně prodánaJako výhradnímu prodejci projektu Bydlení nad Nemojanským mlýnem, se nám podařilo v těchto dnech úspěšně zrealizovat prodej již všech rodinných domů a obchodně tak dokončit poslední etapu nově vznikající rezidence. Majitelé rodinných domů ve III. etapě projektu se do svých nových domovů budou stěhovat již příští rok v létě. 
Rezidenční komplex v Nemojanech postupně vzniká od září roku 2018, kdy byl zahájen jeho prodej a výstavba I. etapy. Nově budované obytné území o ploše téměř 7 300 m2 nabídlo svým rezidentům celkem 29 nízkoenergetických rodinných domů. Atypické, zato hojně poptávané byly přízemní rodinné domy s dispozicí 2+KK a užitnou plochou 48 m2, které ocenili zejména senioři nebo mladé začínající rodiny. V nabídce nechyběly ani standardní rodinné domy s dispozicí 3+kk až 5+kk. Všechny nově postavené domy již mají nebo budou mít po svém dokončení vlastní zahradu i dostatek komfortních parkovacích míst. Při návrhu a skladbě jednotlivých rezidenčních objektů se dbalo hlavně na užitečné dispozice, kvalitní materiály od prověřených dodavatelů a elegantní standard interiérů včetně všech zařizovacích předmětů.
Samotná kompozice rezidenčního areálu se nese v duchu nadčasovosti, jednoduchých linií a respektu k přírodě. To ostatně potvrzují i moderní zelené střechy u přízemních domů nebo centrální část komplexu v podobě soukromé odpočinkové zóny se zelení a dětskými hracími prvky. Díky promyšlenému uspořádání zaručují všechny domy svým novým obyvatelům, také příjemné výhledy do okolní krajiny.
Projekt je situován do klidné části obce Nemojany, která je obklopená přírodou, čerstvým vzduchem a idylickou atmosférou. Tamní malebná lokalita, ohraničená lesnatými kopci Drahanské vrchoviny, dává prostor k letním i zimním sportovním aktivitám a slouží jako oblíbené rekreační zázemí. Obec Nemojany je přitom dostupná pouhých 7 minut autem z Vyškova a 25 minut z Brna. Pro komfortní život obyvatel jsou v místě kvalitní občanské služby včetně mateřské a základní školy, obchodů, restaurací a dopravního spojení do Brna, Vyškova i okolních obcí.

Všechny etapy dnes již úspěšného projektu Bydlení nad Nemojanským mlýnem realizuje společnost SDK reality ve spolupráci se stavební společností Žitný s.r.o. a v rámci vzájemného dlouholetého partnerství. Při realizaci tohoto developerského projektu se naše společnost podílela, kromě samotného prodeje rodinných domů, formou podpory vlastního týmu architektů a designerů. Našim investičním a obchodním partnerům také nabízíme ucelený developerský servis, který zahrnuje všechny služby od počáteční akvizice, přípravy projektu, marketingu, obchodu, právního servisu a všech souvisejících aktivit pro zdařilou realizaci.
Kontaktovat

Vyplňte formulář

Napište číslicemi "třidvajedna"