BLOG

/

Hypotéky jsou stále výhodnější


V červnu letošního roku Bankovní rada České národní banky potvrdila nastavení limitu ukazatele LTV (poměr výše hypotečního úvěru a hodnoty zastavené nemovitosti) ve výši 90 % a zároveň zrušila limit ukazatele DSTI (poměr měsíční splátky dluhu k čistému příjmu). A tak i když se prodej nemovitostí v důsledku koronavirové epidemie na jaře zbrzdil, přes léto opět nastartoval svůj růst.

 

více
/

Prezentacím vašich nemovitostí dáváme nový rozměr


Klienti společnosti SDK reality nově využívají službu videoprohlídky a 3D prohlídky zcela zdarma. V rámci maximálního zkvalitňování našich služeb si zájemci a budoucí kupující mohou detailně prohlédnout a virtuálně navštívit vybrané byty nebo domy z pohodlí svého domova. Majitelé nemovitostí, kteří svěří prodej do rukou profesionálů z SDK reality současně získávají bonus ve formě nadstandardní a efektivní péče.
 

více
/

III. etapa projektu Domy Nemojany – úspěšně prodána


Jako výhradnímu prodejci projektu Bydlení nad Nemojanským mlýnem, se nám podařilo v těchto dnech úspěšně zrealizovat prodej již všech rodinných domů a obchodně tak dokončit poslední etapu nově vznikající rezidence. Majitelé rodinných domů ve III. etapě projektu se do svých nových domovů budou stěhovat již příští rok v létě.

 

více