Benefity prodeje nemovitosti s SDK reality

Prodejte svou nemovitost s námi a získejte benefity, které Vám ušetří peníze a zpříjemní život.

Uděláme vše proto, abychom vaši nemovitost prodali za co nejvyšší nabídku a v co nejkratším čase.

Nabízíme Vám benefity, které Vám ušetří až 45.000 Kč.


Prohlédněte si, které to jsou a neváhejte objednat a spojit se s námi!Prohlédnout benefity

Objednejte si nezávaznou konzultaci prodeje Vaší nemovitosti s naším makléřem již dnes a dozvíte se cenu Vaši nemovitosti a nejlepší způsob prezentace.Chci si objednat nezávislou konzultaci

Nebo si objednejte přímo zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti a vyberte si benefity ZDARMA v hodnotě 15.000 Kč, které nabízíme zdarma u všech typů nemovitostí.Chci si objednat zprostředkování prodeje

Proces zvažování prodeje nemovitosti je prvním krokem k úspěšnému uzavření obchodu. V této fázi se musíte rozhodnout, zda danou nemovitost už nebudete potřebovat, zda je vám milejší ji zpeněžit.
Pokud se rozhodnete si ji ponechat, je to čistě vaše rozhodnutí a nic se na aktuálním stavu nemění. Pokud se však rozhodnete se jí zbavit, vyplývá několik otázek a možností, jak to provést, abyste z toho měli co nejvíce peněz a byli co nejvíce spokojeni.

V této fázi má smysl kontaktovat odborníky z SDK reality, kteří jsou připravení a mají potřebné zkušenosti vám zcela vyhovět. Začíná se nezávaznou konzultací, při které se dozvíte cenu nemovitosti, možnosti její prezentace a prodeje.
Pokud se najde společná řeč a dojde k domluvě o zprostředkování prodeje, můžete využít benefity v hodnotě až 45 tisíc Kč, které nemovitost připraví do prodejného a konkurenceschopného stavu. Součástí můžou být video prezentace, profesionální fotografie a další služby.

Následuje samotné vyřizování nabídek, konzultace a prohlídky. Vše pod správou SDK reality k maximální spokojenosti klienta. Naše reference a ohlasy mluví za vše.

Naše benefity pro Vás

Stěhování v hodnotě 15.000 Kč - ZDARMA

Máte zájem o tuto službu po prodeji Vaší nemovitosti? Stačí si objednat tuto službu...

Zobrazit více 

Našim klientům nabízíme úžasnou službu, kterou nikdo jiný (nevíme o nikom) zatím nenabízí, a to stěhování nebo vyklizení nemovitosti ZDARMA. Znamená to, že zajistíme stěhovací společnost, domluvíme termín stěhování a nakonec stěhování i sami zaplatíme. Vás to nebude stát ani korunu.


Chci zdarma objednat

Pořízení fotografií nemovitosti od profesionálního fotografa v hodnotě 5.000 Kč – ZDARMA

Máte zájem o tuto službu před prodejem Vaší nemovitosti? Stačí si objednat tuto službu...

Zobrazit více 

Asi se shodneme na tom, že když něco dělá profesionál, tak to bývá většinou vždy lepší, než když to dělá amatér a třeba i zapálený. Proto u našich zakázek, které si to zaslouží, zveme profesionálního fotografa a pomáháme mu s aranžmá nemovitosti. Máme ověřeno, že profesionální fotografie nemovitosti zkrátí čas prodeje nemovitosti až o 50%, než u nemovitostí s neprofesionálními fotografiemi.


Chci zdarma objednat Ukázka zde

Profesionální VIDEO nemovitosti v hodnotě 15.000 Kč - ZDARMA

Máte zájem o tuto službu před prodejem Vaší nemovitosti? Stačí si objednat tuto službu...

Zobrazit více 

Profesionální video je nejlepší způsob prodeje. Zájemce si z pohodlí domova prohlídne nemovitost a ví co má očekávat. Nemovitost se mu dopředu líbí, zná všechny její kladné i záporné stránky a po první nebo druhé prohlídce se nemovitost téměř vždy prodá.


Chci zdarma objednat Ukázka zde

Video z DRONU v hodnotě 5.000 Kč – ZDARMA

Máte zájem o tuto službu před prodejem Vaší nemovitosti? Stačí si objednat tuto službu...

Zobrazit více 

Pro většinu zájemců je velmi důležité okolí nemovitosti. V jakém prostředí se nemovitost nachází, jaká krajina ji obklopuje. Toto je nejlépe vidět na videu z DRONU. Toto video napojíme na profesionální video nemovitosti.


Chci zdarma objednat Ukázka zde

Úklid nemovitosti v hodnotě 5.000 Kč – ZDARMA

Máte zájem o tuto službu po prodeji Vaší nemovitosti? Stačí si objednat tuto službu...

Zobrazit více 

Po prodeji nemovitosti přijde na řadu její předání. Málokdo z prodávajících klientů chce předat nemovitost neuklizenou. Ale ze zkušeností již víme, že stěhování je proces velmi náročný (jak fyzicky, tak i psychicky) a na úklid už nezbývá moc energie. Proto je tady naše služba pro Vás.


Chci zdarma objednat

Přepis energií v hodnotě 1.000 Kč - ZDARMA

Předložíte nám Vaše smlouvy s dosavadními dodavateli energií a my se postaráme, aby tyto smlouvy byly neprodleně po předání nemovitosti ukončeny a vy jste dostali konečné vyúčtování.

Zobrazit více 

Nikam nemusíte chodit, nic zařizovat. Tato služba je automaticky zdarma pro všechny klienty a není potřeba ji objednávat.Dosahuje cena Vaší nemovitosti 3,000.000 Kč a více? Objednejte si zde benefity v hodnotě až 25.000 Kč.

 

Dosahuje cena Vaší nemovitosti 5,000.000 Kč a více? Objednejte si zde benefity v hodnotě až 35.000 Kč

.
Povinná pole jsou pouze Telefon a E-mail

Chci si objednat

Napište číslicemi "třidvajedna"