Bydlení nad Nemojanským mlýnem

 


S firmou ŽITNÝ s.r.o. - stavební společnost spolupracujeme na projektech již od roku 2004.

Kromě toho má SDK reality také svůj architektonický a designérský team.V rámci developerského projektu výstavby „Bydlení  nad Nemojanským mlýnem“ je pro Vás připravena výstavba 29 rodinných domů vybudovaných ve třech etapách na ploše bezmála 7.300m2. PŘEJÍT NA WEB
 
developDeveloperem, investorem a stavitelem je renomovaná stavební společnost ŽITNÝ s.r.o.   Prodej projektu zajišťuje výhradně společnost REAL GROUP SDK, s.r.o. ( www.sdk-reality.cz ),  se kterou společnost ŽITNÝ s.r.o. spolupracuje na developerských projektech již od roku 2004.

 

LOKALITA

Celé území je řešené jako zóna klidného bydlení. Ve střední části se nachází místo k setkávání osazeno zelení a hracími prvky pro děti. Pestrého sociálního složení v lokalitě je dosaženo kombinací malých přízemních domů se zelenou střechou až po velké rodinné domy pro vícečlenné rodiny. 

Prostorové uspořádání celé lokality umožňuje také výhled do krajiny ze všech domů.  

Každý dům má vlastní zahradu o výměrách od 90 m2 u menších domů 2+kk užitné plochy od 48m2 až po 540m2 u větších domů dispozice 5+kk a užitné plochy 125m2. K domům dispozice 2+kk náleží jedno vlastní parkovací stání, k domů dispozice 3+kk a 5+kk pak dvě parkovací stání.
 

CENA

Cena od 2.224.000,-Kč. V ceně je zahrnuta kupní cena pozemku, parkovacích stání a kompletní stavba na klíč (základová deska, izolace, konstrukce, obvodové stěny a příčky, fasáda, krovy, střešní krytina, vodo-topo-elektro rozvody, podlahy, dlažba, obklady, omítky, malba, sanita, dveře, obložkové zárubně a úpravy terénu, atd).
 

Domy jsou nízkoenergetické, třída energetické náročnosti B,  postavené z kvalitních cihel značky Heluz, jenž jsou plněné polystyrenem, jež mají výborné tepelněizolační vlastnosti  a izolují zvuk. Zajistí Vám tak naprosté soukromí. Obec má výbornou občanskou vybavenost – mateřská škola, základní škola, obchody, obecní úřad, kostel, restaurace, koupaliště, sportoviště, hromadná doprava, kompletní občanská vybavenost v 6 km vzdáleném Vyškově. Z  Nemojan  můžete být v centru Brna za necelých 25 minut autem nebo za 30 – 40 minut hromadnou dopravou z ÚAN Zvonařka, nebo hlavního vlakového nádraží v Brně.
 

Nepropásněte tuto unikátní šanci bydlet v přírodě v prostorném domě kousek od Brna.